- Jak podwoić wartość malucha?
- Zatankować go do pełna.
Nadziany gościu przychodzi do salonu z samochodami i mówi:
-Dzieńdoberek(panie Gierek)!! Chcę kupić luksusowy samochód, ale taki, żeby mało palił.
-Służę uprzejmię.
Podchodą do pierwszego:
-Ile pali to cudo?
-12 litrów na 100 km!
-UU...
Podchodzą do drugiego:
-Ile pali??
-9 litrów na 100 km!
Podchodzą do trzeciego, a w nim gostek pucuje tapicerkę:
-A ten, ile pali??
-Trzy paczki dziennie!

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Dobra wypożyczalnia samochodów, czyli jaka?

Obecnie coraz więcej osób korzysta z usług wypożyczalni samochodów. Z tego powodu na rynku funkcjonuje już sporo takich firm. Oferty poszczególnych przedsiębiorstw jednak różnią się między sobą, dlatego decydując się na wynajem auta, warto zapoznać się z warunkami, jakie proponują i wybrać tę firmę, która spełnia nasze oczekiwania. Istotne są również opinie jej klientów na temat współpracy z wypożyczalnią. Na co jeszcze zwrócić uwagę i jak wybrać taką firmę? Podpowiadamy.

Wypożyczalnia samochodów — różne typy umów

Wybierając wypożyczalnie samochodów, warto zastanowić się, jaki najem nas interesuje. Czy potrzebujemy pojazdu jedynie na kilka dni, czy może na dłuższy okres? Obecnie nie wszystkie tego typu firmy udostępniają auta na najem długoterminowy. Dlatego warto sprawdzić, jakie umowy proponuje przedsiębiorstwo. Najlepsze firmy oferują zarówno najem krótkoterminowy, średnioterminowy jak i długoterminowy, a przede wszystkim jego elastyczne warunki, indywidualnie ustalane z klientem.

Wypożyczalnia samochodów — szeroki wybór aut

Wypożyczalnia samochodów powinna dysponować zróżnicowaną flotą. Najlepsze przedsiębiorstwa oferują zarówno tanie w eksploatacji auta osobowe, jak i te marek premium, a także sportowe. Dzięki temu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie dobrej wypożyczalni nie może zabraknąć również propozycji dla przedsiębiorców, a więc na przykład busów osobowych, ale także pojazdów ciężarowych, w tym chłodni.

Dzięki temu oferta takiej firmy jest kompleksowa i skierowana nie tylko do klientów indywidualnych, ale również innych przedsiębiorstw. Dodatkowo wszystkie oferowane pojazdy powinny być objęte gwarancją producenta, a także pełnym ubezpieczeniem OC, NNW i AC. Z kolei w przypadku awarii lub kolizji czy innych zdarzeń losowych z udziałem wypożyczonego pojazdów, firma powinna udostępniać auto zastępcze.

Wypożyczalnia samochodów — lokalizacja

Dobra wypożyczalnia samochodów powinna być zlokalizowana w miejscu, które umożliwi potencjalnym klientom łatwe dotarcie do siedziby. Dobrze więc jeżeli jest umiejscowiona na przykład w pobliżu lotniska lub innych portów komunikacyjnych. Dodatkowo powinna oferować możliwość zamówienia auta we wskazane przez klienta miejsce. Istotne są również ceny usług oferowanych przez wypożyczalnię samochodów. Zwłaszcza w dużych miastach powinny być one konkurencyjne. Formalności z kolei najlepiej jeżeli są zredukowane do minimum, a wszelkie zapisy w umowie odzwierciedlają stan faktyczny pojazdu.


data ostatniej modyfikacji: 2022-10-27 14:12:33
Komentarze
Polityka Prywatności