Jedzie czołg i maluch. Czołg mówi do malucha:
- Ale masz silnik w tyłku.
A maluch na to:
- Wolę mieć silnik w tyłku, niż ptaszka na czole.
Kobieta za kierownicą
Opis osobowości:
Matka, żona, kochanka.

Główne wady i zagrożenia:
Poza wadami wymienionymi w pkt. 3 dochodzą inne, które przy sixie można było przemilczeć, ale tutaj już nie. Temat - rzeka , ale spróbuję:

* niemal całą uwagę pochłania jej strona techniczna prowadzenia samochodu,
* trzyma się kurczowo środka jezdni,
* używa lusterek wyłącznie do poprawiania make-up`u,
* włącza lewy kierunkowskaz i skręca w prawo,
* zero kontaktu z innymi użytkownikami drogi, brak reakcji na standardowe znaki dawane ręką lub światłami (Co tak śmiesznie miga??),
* obserwuje tylko wąski fragment drogi przed maską,
* nagle hamuje (np. tuż przed skrzyżowaniem gdy zapala się żółte światło),
* prędkość uzależnia od aktualnego nastroju a nie od warunków,
* zero wyobraźni i przewidywania,
* wjeżdża na skrzyżowanie mimo, ze nie może z niego zjechać i oczywiście zostaje na nim przez kolejną zmianę świateł tworząc korek,
* blokuje szybki pas, bo za 5 kilometrów skręca w lewo,
* po długim oczekiwaniu na drodze podporządkowanej w końcu zamyka oczy, zaciska dłonie na kierownicy i… rusza… no i… Bum!!!,
* stwarza zagrożenie nawet po opuszczeniu samochodu potrafi go bowiem zaparkować na środku skrzyżowania, lub 5 cm od otwierających się na zewnątrz drzwi czyjegoś domu.

Ulubione samochody:
Nie rozróżnia marek. Zwykle małe lub średnie, czasem (gorzej) większe.

Uwaga:
Do kobiet za kierownicą rzadko zaliczają się też niektórzy mężczyźni. Są to przypadki beznadziejne ale i nieliczne przez co nie chce mi się dla nich tworzyć oddzielnej kategorii… Dupa Wołowa?.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Dobra wypożyczalnia samochodów, czyli jaka?

Obecnie coraz więcej osób korzysta z usług wypożyczalni samochodów. Z tego powodu na rynku funkcjonuje już sporo takich firm. Oferty poszczególnych przedsiębiorstw jednak różnią się między sobą, dlatego decydując się na wynajem auta, warto zapoznać się z warunkami, jakie proponują i wybrać tę firmę, która spełnia nasze oczekiwania. Istotne są również opinie jej klientów na temat współpracy z wypożyczalnią. Na co jeszcze zwrócić uwagę i jak wybrać taką firmę? Podpowiadamy.

Wypożyczalnia samochodów — różne typy umów

Wybierając wypożyczalnie samochodów, warto zastanowić się, jaki najem nas interesuje. Czy potrzebujemy pojazdu jedynie na kilka dni, czy może na dłuższy okres? Obecnie nie wszystkie tego typu firmy udostępniają auta na najem długoterminowy. Dlatego warto sprawdzić, jakie umowy proponuje przedsiębiorstwo. Najlepsze firmy oferują zarówno najem krótkoterminowy, średnioterminowy jak i długoterminowy, a przede wszystkim jego elastyczne warunki, indywidualnie ustalane z klientem.

Wypożyczalnia samochodów — szeroki wybór aut

Wypożyczalnia samochodów powinna dysponować zróżnicowaną flotą. Najlepsze przedsiębiorstwa oferują zarówno tanie w eksploatacji auta osobowe, jak i te marek premium, a także sportowe. Dzięki temu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie dobrej wypożyczalni nie może zabraknąć również propozycji dla przedsiębiorców, a więc na przykład busów osobowych, ale także pojazdów ciężarowych, w tym chłodni.

Dzięki temu oferta takiej firmy jest kompleksowa i skierowana nie tylko do klientów indywidualnych, ale również innych przedsiębiorstw. Dodatkowo wszystkie oferowane pojazdy powinny być objęte gwarancją producenta, a także pełnym ubezpieczeniem OC, NNW i AC. Z kolei w przypadku awarii lub kolizji czy innych zdarzeń losowych z udziałem wypożyczonego pojazdów, firma powinna udostępniać auto zastępcze.

Wypożyczalnia samochodów — lokalizacja

Dobra wypożyczalnia samochodów powinna być zlokalizowana w miejscu, które umożliwi potencjalnym klientom łatwe dotarcie do siedziby. Dobrze więc jeżeli jest umiejscowiona na przykład w pobliżu lotniska lub innych portów komunikacyjnych. Dodatkowo powinna oferować możliwość zamówienia auta we wskazane przez klienta miejsce. Istotne są również ceny usług oferowanych przez wypożyczalnię samochodów. Zwłaszcza w dużych miastach powinny być one konkurencyjne. Formalności z kolei najlepiej jeżeli są zredukowane do minimum, a wszelkie zapisy w umowie odzwierciedlają stan faktyczny pojazdu.


ostatnia zmiana: 2022-10-27
Komentarze
Polityka Prywatności