Szkot zatrzymuje taksówkę i pyta:
- Ile kosztuje przejazd na dworzec?
- 2 szylingi.
Taksówka jedzie dalej, a Szkot biegnie za nią przez kilkaset metrów i znowu ją zatrzymuje. Zadyszany pyta:
- A teraz?
- Teraz 4 szylingi.
- Jeszcze drożej? Dlaczego?
- Bo dworzec jest w przeciwnym kierunku...
Zatrzymuje policjant mercedesa S600 i czeka, aż kierowca przyjdzie do niego. Mija jedna minuta, druga minuta. W końcu otwiera się szyba i słychać głos:
- Ty, komu są pieniądze potrzebne...

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Monitoring GPS - dlaczego warto go wdrożyć w swojej flocie?

Monitoring GPS – dlaczego warto go wdrożyć w swojej flocie? Nowoczesny monitoring GPS to rozwiązanie, które zapewnia mnóstwo korzyści dla finansów firmy. Ale większe oszczędności do nie jedyny plus korzystania z nowoczesnej telematyki. Jakie są inne zalety monitoringu GPS? Dlaczego warto go wdrożyć w swojej firmie, bez względu na wielkość wykorzystywanej floty samochodowej? Odpowiedź w naszym tekście!

Na rynku działa wielu dostawców usług monitoringu GPS. Decydując się na zastosowanie telematyki w firmowych pojazdach, warto wybierać wiarygodnego i stabilnego partnera. Firmę, która działa na rynku od dłuższego czasu i może pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów. Liczy się także oferta – nie tylko szeroka. Bardziej atrakcyjna dla wielu firm jest oferta dostosowana do ich potrzeb. Czyli – taka, w której można wybierać poszczególne składowe systemu, zgodnie z potrzebami danej firmy. Taką ofertę dla swoich klientów ma jeden z liderów polskiego rynku – firma Verizon Connect.

Dlatego warto skorzystać z monitoringu GPS!

Oto wybrane przez nas, przykładowe korzyści.

  • Będziesz mieć możliwość oszczędzania paliwa. W jaki sposób? Monitoring GPS pozwoli Ci analizować poszczególne trasy, wybierać te najbardziej oszczędne. Zmień harmonogram wyjazdów, omijaj korki, zaplanuj najlepsze trasy.

  • Sprawdzaj, z jakimi prędkościami poruszają się Twoi kierowcy. Z telematyką nauczysz ich eko-jazdy. A dzięki niej – zaoszczędzisz sporo pieniędzy. Nie tylko na paliwo. Także na serwis aut, oraz na wymianę opon. Agresywny kierowca to same problemy.

  • Ograniczysz puste przebiegi. W jaki sposób? Zawsze wiesz, gdzie są Twoje auta. Możesz na bieżąco wydawać nowe polecenia, aby móc zabrać dodatkowy towar.

  • Będziesz mieć pełną kontrolę nad pracownikami mobilnymi. Zawsze wiesz, kiedy rozpoczęli pracę, kiedy skończyli, kiedy robili postoje, jakie miejsca odwiedzili i w jakim czasie. To doskonałe rozwiązanie do kontroli pracy handlowców. Czy Twój przedstawiciel handlowy odwiedził wszystkie punkty z listy? Czy Twój merchandiser odwiedził z towarem wszystkie sklepy w wyznaczonych godzinach? Monitoring GPS pozwoli Ci odpowiedzieć na wszystkie pytania.

  • Co się dzieje z firmowym samochodem po godzinach pracy? Czy Twój pracownik wykorzystuje Twoje firmowe auto albo pojazd specjalistyczny (np. maszynę budowlaną) do pracy na rzecz innego (swojego) klienta, albo do celów prywatnych? Będziesz mieć pełną kontrolę nad ruchomym majątkiem swojej firmy.

  • Oszczędzasz mnóstwo czasu. Szukasz wolnego auta do nowego zlecenia? Sprawdzisz to w ciągu kilku chwil, uruchamiając aplikację do monitoringu.

  • Zabezpieczasz towar, mienie firmowe i swoich kierowców. Dlaczego auto Twojego kierowcy stoi? Może doszło do wypadku? Może kierowca źle się czuje? Może doszło do napadu? Od razu wiesz, gdzie jest jego pojazd. Ktoś skradł firmowego TIR-a z zawartością? Cały czas wiesz, gdzie jest Twoje auto. Wystarczy podać lokalizację Policji.

To wszystko oczywiście, przykładowe zalety. Jest ich tak wiele, że wykraczają one poza objętość tego artykułu.

Przekonaj się sam, jak działa nowoczesny monitoring GPS!

W jaki sposób? Umów się na bezpłatną prezentację przeprowadzoną przez pracowników Verizon Connect. Sprawdź, jak działają w praktyce popularne funkcje. Zobacz, jakie są dodatkowe opcje. Pytaj, podaj pracowników specyfikę działania swojej firmy. Na pewno znajdą oni dodatkowe rozwiązania, które podniosą efektywność działania Twojego przedsiębiorstwa. Zapraszamy!


ostatnia zmiana: 2023-02-27
Komentarze
Polityka Prywatności