Nauka jazdy. Instruktor mówi do kursanta.
- Jak jest czerwone to się zatrzymaj.
- Jak jest zielone to jedź,
- Jak ja jestem biały to zwolnij!
Przyjechał gościu z Japonii do polski. Wsiada do taksówki i prosi, by go podwieziono pod Pałac Kultury i Nauki, bo chce go zwiedzić. Mija ich S2000.
- Honda. Bajdzio sibka. Źjobiona w Japonii.
Kierowca wytrzymał jakoś, ale nadjechała i wyprzedziła taksówkę Celica.
- Toyota. Bajdzio sibka. Źjobiona w Japonii.
Taksówkarz wytrzymał, choć lekko sie poddenerwował. Po chwili został minięty przez 350Z. Japończyk:
- Nissan. Bajdzio sibka. Źjobiona w Japonii.
Gościu za kółkiem już się wkurzył, lecz na szczęście byli już pod pałacem. Kierowca:
- Pięćdziesiąt złotych.
- Cio?
A on go przedrzeźnia:
- Taksiomat. Bajdzio sibki. Źjobiony w Japonii.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Fiat sponsorem Pielgrzymki Ojca Św. do Polski

marka: Fiat

W Centrum Sprzedaży Fiat Auto Poland w Bielsku-Białej odbyła się uroczystość przekazania do dyspozycji organizatorów Pielgrzymki 18 samochodów osobowych / głównie model CROMA / oraz 4 lekkich samochodów dostawczych / DUCATO /.

W imieniu naszej Spółki samochody przekazał na ręce pana Marcina Przeciszewskiego, Prezesa Katolickiej Agencji Informacyjnej- pan Wojciech Halarewicz, Członek Zarządu, Dyrektor Handlowy FAP, w obecności J.E. Ordynariusza Diecezji Bielsko–Żywieckiej, Ks. Biskupa Tadeusza Rakoczego i Prezydenta Miasta Bielska-Białej, pana Jacka Krywulta.

 

J.E. Ordynariusz Diecezji Bielsko–Żywieckiej, Ks. Biskup Tadeusz Rakoczy poświęcił przekazywane organizatorom Pielgrzymki samochody.

 

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Fiat Auto Poland zawsze uczestniczył w sponsorowaniu poprzednich Pielgrzymek Papieża, Jana Pawła II do Polski.


Komentarze
Polityka Prywatności