Nauka jazdy. Instruktor mówi do kursanta.
- Jak jest czerwone to się zatrzymaj.
- Jak jest zielone to jedź,
- Jak ja jestem biały to zwolnij!
Drogowiec chciał być dżentelmenem i zaprosił żonę do walca.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Marki samochodowe

marka

Jaguar Land Rover na Los Angeles Auto Show

marka: Jaguar

Firma Jaguar Land Rover zaprezentuje nowości oraz koncepcyjne modele samochodów na Los Angeles International Automobile Show. Wśród najbardziej wyczekiwanych samochodów znalazł się nowy model Jaguara XKR-S Cabrio.

Firma Jaguar Land Rover kontynuuje prezentacje nowych modeli oraz samochodów przyszłości na kolejnych rynkach motoryzacyjnych. Tym razem wybrane modele zadebiutują na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Los Angeles, które odbędą się 16-18 listopada. Będą to m.in.: wielokrotnie nagradzany Jaguar przyszłości – C-X16 oraz nowe projekty Defendera  - ikony marki Land Rover czyli DC100 i DC100 Sport.

Poza koncepcyjnymi modelami Jaguara i Land Rovera na targach zadebiutuje także nowy model Jaguara XKR-S w wersji Cabrio, który zawiera w sobie wszystkie cechy najszybszego i najmocniejszego Jaguara jaki został wprowadzony do seryjnej produkcji.data ostatniej modyfikacji: 2011-11-15 17:18:29
Komentarze
Informuje o możliwości przechodzenia pieszych pod jezdnią lub nad jezdnią w sposób wskazany na znaku.
Zobowiązuje kierującego do jazdy w prawo lub w lewo; znak ten może być umieszczony na przedłużeniu osi drogi (jezdni) lub na samej jezdni.
Wskazuje numer i rodzaj (kategorię) drogi.
Informuje o pobliskim telefonie przeznaczonym do użytku publicznego.
Ostrzega o skrzyżowaniu z jednokierunkową drogą podporządkowaną, której wlot występuje po stronie prawej. Gruba linia na znakach oznacza drogę z pierwszeństwem.