Polski chamek za kierownicą
Opis osobowości:
Cham pospolity. Ma kłopoty z czytaniem, pisaniem i liczeniem. Jego zachowanie wynika z chęci odreagowania na upokorzenia codzienności.

Główne wady i zagrożenia:

* zajeżdża drogę,
* nie przepuszcza nawet jeśli nic mu to nie szkodzi,
* wciska gaz, kiedy próbujesz go wyprzedzić, a jak zrezygnujesz - zwalnia,
* omija korek i kolejkę do skrętu na każdy możliwy sposób,
* i wiele innych, które jego mały móżdżek wymyśla on-line.

Ulubione samochody:
Brudne.
Czterech dresiarzy jedzie swoim nowiutkim AUDI A4.
W pewnym niefortunnym momencie walnął w nich maluch! Wkurzeni wysiedli z samochodu. Po podejściu do drzwi malucha jeden z nich wybił szybę, wyciągnął przez nią kierowcę malucha i mówi:
- No, to teraz będzie wpier...
- Ależ panowie, to nie jest sprawiedliwe, ja tu jestem sam, słaby, mały a was jest czterech...
Dresiarze odwrócili się by omówić sytuację i po chwili odwracają się i jeden z nich mówi:
- No dobra, to Gruby i Kizior są z tobą...

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Premiera nowego Jaguara F-Type - Paryż

marka: Jaguar

Zupełnie nowy model marki Jaguar F-Type zostanie oficjalnie zaprezentowany na Targach Motoryzacyjnych w Paryżu 27 września 2012 roku. Będzie to pierwszy dwumiejscowy samochód Jaguara od wielu lat.

Dwumiejscowy Jaguar F-Type, wykonany z aluminium, zostanie wyposażony w trzy benzynowe jednostki napędowe: całkowicie nowe 3-litrowe silniki V6 o mocy 336KM i 375KM oraz 5-litrowy V8. Samochód we wszystkich wersjach silnikowych będzie napędzany na tylną oś i wyposażony w ośmiobiegową skrzynię biegów uzupełnioną o system Start/Stop.

„Jaguar F-Type stylem i charakterem nawiązuje do wspaniałej, sportowej historii poprzednich modeli marki. Jest wynikiem pracy najlepszych inżynierów, którzy do jego stworzenia wykorzystali najnowocześniejsze technologie. Wierzymy, że ostatnie trwające przy Jaguarze F-Type prace uczynią z tego sportowego samochodu, model wyjątkowy i niezapomniany” – powiedział Adrian Hallmark, Jaguar Global Brand Director.

Marka Jaguar jest liderem w branży badań i testów przeprowadzanych w wirtualnej rzeczywistości. Przed fizycznym stworzeniem prototypów specjaliści realizują tysiące analiz za pośrednictwem komputerów. Przeprowadzony program testowy został zaprojektowany, aby sprawdzić każdy projekt w najróżniejszych warunkach drogowych i atmosferycznych. Testując model F-Type inżynierowie Jaguara przeprowadzili ponad pół miliona indywidualnych analiz, pochłaniających 10 milionów godzin pracy najnowocześniejszych procesorów i zapisali 300TB danych. Dla porównania, opracowanie najnowszego filmu Madagaskar 3 pochłonęło „tylko” 200TB danych. Gdyby chcieć przeprowadzić podobną ilość testów w rzeczywistości, prototypy modelu F-Type ustawione jeden za drugim zajęłyby większość autostrad w Wielkiej Brytanii.


data ostatniej modyfikacji: 2012-08-16 08:33:48
Komentarze
Polityka Prywatności