Sixa za kółkiem
Opis osobowości:
Żeńska odmiana Żółtodzioba. Przedstawicielki tej grupy najczęściej w prostej linii przechodzą do grupy nr 4. Jeśli uda się im wyjść poza moją listę -proszę o kontakt listowny celem złożenia osobistych gratulacji

Główne wady i zagrożenia:

* zbyt mała prędkość,
* bezsensowne manewry,
* jazda bez świateł,
* kłopoty z manewrowaniem po zatłoczonym skrzyżowaniu,
* hamowanie na zakręcie, etc.


Ulubione samochody:
Małe, ponieważ zbyt odległe fragmenty mogłyby zostać zapomniane podczas parkowania lub zakręcania.
Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursantowi pytanie:
- Ma pan skrzyżowanie równorzędne. Tu jest pan w samochodzie osobowym, tutaj tramwaj, a tu karetka na sygnale. Kto przejedzie pierwszy?
- Motocyklista - odpowiada pytany.
- Panie, co pan wygadujesz - warczy zły egzaminator - Toż przecież mówię, jest pan, tramwaj i karetka. Skąd wziął się motocyklista?
- A cholera ich wie, skąd oni się biorą.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Niebezpieczne Samochody

marka: Citroen

Przedstawiciel producenta poinformował Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów o możliwości wystąpienia wady w niektórych egzemplarzach samochodów Citroën C4 i C4 z ESP.

Spółka poinformowała, że w niektórych samochodach Citroën C4 i C4 z ESP może dojść do awarii układu hamulcowego oraz układu elektronicznego stabilizowania toru jazdy. Wada polega na nieszczelności złączy bloków ABS i ESP co w konsekwencji może spowodować zapalnie się układów znajdujących się pod maską pojazdu. Niebezpieczeństwo takie istnieje w szczególności w okresie zimowym.

Informacja przekazana przez przedsiębiorcę dotyczy samochodów: Citroën C4 wyprodukowanych pomiędzy wrześniem 2005 r. i październikiem 2006 r. oraz Citroën C4 z ESP wyprodukowanych do października 2006 r. W Polsce kampanią objętych jest 1608 pojazdów Citroën C4 i 1206 samochodów Citroën C4 z ESP.

Spółka poinformowała Prezesa UOKiK, że zobowiązuje się do przeprowadzenia bezpłatnej akcji naprawczej. Posiadacze wadliwych aut będą powiadomieni listem poleconym o konieczności skontaktowania się z autoryzowaną stacją obsługi.

Przedsiębiorca, który uzyskał informację, że produkt wprowadzony przez niego na rynek nie jest bezpieczny powinien niezwłocznie powiadomić o tym Prezesa UOKiK. Niewykonanie tego obowiązku, zgodnie z ustawą o ogólnym bezpieczeństwie produktów, zagrożone jest karą pieniężną w wysokości do 100 000 zł. Sankcję tę nakłada Prezes Urzędu.


Komentarze
Polityka Prywatności