Dresiarz za kółkiem:
Opis osobowości:
Zwykle osobowości brak, choć występują tutaj szczątkowe cechy takie jak: złośliwość, skłonność do brutalności i używek. Prawie nie występuje w wieku powyżej 35 lat, gdyż naturalna selekcja i przydrożne drzewa ograniczają znacząco populacje.

Główne wady i zagrożenia:

* zachowuje się jak król szosy, wynika to z poczucia wyższości wobec reszty (myślącej) świata,
* wyprzedza na trzeciego,
* zajeżdża drogę,
* omija korek i kolejkę do skrętu na każdy możliwy sposób,
* bardzo nadmierna szybkość,
* wszystkie inne zagrożenia wynikające z ograniczonej wyobraźni i niskiego IQ.

Ulubione samochody:
Zależnie od zasobności portfela, ale na pewno nie będzie to Wartburg kombi. Autko musi być szpanerskie, nawet jeśli jest tanie. Nawet maluch będzie miał przyciemniane szyby, spojler, płytę CD na lusterku (obowiązkowo!) i dużą naklejkę w obcym języku (treść nieistotna, najczęściej PIONEER) a jak starczy forsy to i neonówki pod podwoziem…Wewnątrz sprzęt grający musi być najlepszy (czytaj: z największą liczbą
migających lampek) i głośniki skierowane na zewnątrz, żeby wszyscy wiedzieli, że jedzie nie byle kto. Bardziej zamożni Młodociani używają
samochodów lepszych marek dochodząc nawet do BMW. Jest też pewna zasada: -im lepszy samochód tym mniej ozdobników - po prostu nie są już wtedy konieczne do nęcenia panienek.
Andrzej Lepper z kierowcą pojechali w Polskę. W pewnym momencie na drogę wyskoczyła świnia. Kierowca nie zdążył wyhamować i przejechał biedaczkę. Widząc co się stało Lepper kazał iść kierowcy do pobliskiego gospodarstwa i przeprosić gospodarzy za wypadek. Kierowca wraca dopiero po godzinie. W zębach trzyma cygaro, w ręce wino, a koszula mu wystaje ze spodni. Zdziwiony Lepper pyta się go.
- Dlaczego tak długo cię nie było? I co to wszystko znaczy?
- No cóż. Rolnik dał mi wino, jego żona obiad, a ich córka chwile niezapomnianej rozkoszy.
- Boże. Coś ty im powiedział?
- Że jestem kierowcą Leppera i właśnie zabiłem świnię.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Golf Variant – trzecia generacja

marka: Volkswagen

Po ponad rocznej nieobecności ponownie pojawia się w ofercie Golf Variant, który jest już trzecią generacją Golfa w tej wersji nadwoziowej. Sportowa linia nadwozia nowego kombi emanuje siłą i dynamiką, oferując przy tym znacznie więcej miejsca w stosunku do swojego poprzednika.

Nadwozie nowego Golfa Varianta ma 1781 mm szerokości i 4556 mm długości, co w stosunku do poprzednika oznacza wzrosty odpowiednio o 46 mm i 159 mm. W porównaniu z Golfem Hatchbackiem Variant, przy takim samym rozstawie osi (2578 mm) jest o 352 mm dłuższy, co przekłada się przede wszystkim na obszerność jego wnętrza. Pojemność bagażnika po zdemontowaniu podwyższanej podłogi to 560 litrów, a przy złożonej tylnej kanapie i wykorzystaniu całej wysokości wnętrza nowego Varianta można przewieźć bagaż o objętości do 1,550 litrów.

Już podstawowa wersja modelu - „Trendline” dysponuje bogatym wyposażeniem zwiększającym komfort i bezpieczeństwo, obejmującym między innymi sześć poduszek powietrznych i ABS z ASR. Wszystkie wersje mają ponadto zderzaki i obudowy lusterek zewnętrznych w kolorze nadwozia oraz chromowaną osłonę chłodnicy. Elementy funkcjonalne, takie jak klimatyzacja z regulacją półautomatyczną „Climatic”, centralny zamek, czujnik temperatury zewnętrznej, płaska podłoga w bagażniku z dodatkowymi schowkami oraz asymetrycznie dzielona kanapa tylna należą również do wyposażenia seryjnego.

Nowy Golf Variant debiutuje z dwoma silnikami diesla i pięcioma silnikami benzynowymi, pięć z nich dysponuje bezpośrednim wtryskiem paliwa. Paletę silników otwierają czterocylindrowe wolnossące jednostki benzynowe o pojemności 1,4 i 1,6 litra i mocy odpowiednio 80 KM i 102 KM. Mocniejsze są podwójnie doładowane silniki TSI wyposażone w najnowocześniejszą technologię. Te dynamiczne jednostki napędowe oferują moc 140 KM i 170 KM. Z niewielkim opóźnieniem zostanie wprowadzony do produkcji silnik TSI o mocy 122 KM. Opcjonalnie montowana może być do wszystkich silników (z wyjątkiem silników 1,4 80 KM 1,6 102 KM) innowacyjna dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG.

Cena, w zależności od wersji silnikowej, zaczyna się już od 62 490 zł.
Już w sierpniu zapraszamy do naszych salonów sprzedaży na jazdę próbną!

Komentarze
Polityka Prywatności