Jedzie facet maluchem, wystraszony, że mu się zaraz "samochod" rozleci, a z naprzeciwka w BMW zasuwa czterech dresów. Jadą, muza na maksa, łokcie za oknami.
I nagle.. BUUUM: zderzyli się.
Maluch cały zdezelowany, a w BMWicy tylko zderzak zarysowany. Wyskakują dresy i lecą do kierowcy malucha, wrzeszcząc:
- Ty h..., poj....o cię, zobacz, co zrobiłeś, zaraz ci wp....olimy!!!
- Panowie, ale ja nie mam żadnych szans, was jest czterech... - jęczy kierowca malucha.
Dresy zaczęli się naradzać. Po chwili jeden z nich odwraca się i mówi:
- Dobra, Buła i Bazyl są z tobą.
Nie pamiętam dokładnie okoliczności wypadku, ponieważ byłem kompletnie pijany. W celu uzyskania dalszych szczegółów proszę zwracać się do policji.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Premiera Volkswagena Routan

marka: Volkswagen

Volkswagen Routan to całkowicie nowy, siedmiomiejscowy minivan, zaprezentowany przez amerykańską filię Volkswagena. Routan łączy w sobie najlepsze cechy charakterystyczne dla minivanów, produkowanych przez markę Volkswagen w Europie: ma zarówno wyrafinowany design, bogate wyposażenie i funkcjonalne wykończenie, ale imponuje także właściwościami jezdnymi.

Dzięki stylizowanej osłonie chłodnicy i zewnętrznym elementom wykończeniowym, Routana można natychmiast zidentyfikować jako członka rodziny Volkswagen. Elementy wykończeniowe wnętrza tworzą przyjemną, nowoczesną przestrzeń. Wysokiej jakości materiały w połączeniu z wyjątkowym wyposażeniem i starannym wykończeniem, spełniają tradycyjne założenie konstrukcyjne marki Volkswagen, mówiące o tym, że forma zawsze powinna iść w parze z funkcjonalnością. Potwierdzeniem tego są np. bardzo wygodne fotele w drugim rzędzie, które jednocześnie zapewniają praktyczną przestrzeń tuż za nimi: 2,3 m³.

Routan standardowo będzie wyposażony w silnik V6 o pojemności 3,8 l i mocy 197 KM współpracujący ze standardową sześciobiegową, automatyczną skrzynią biegów. Dostępna 4-litrowa jednostka V6 będzie charakteryzowała się mocą 253 KM. Nad bezpieczeństwem w Routanie czuwają funkcje kontroli trakcji oraz ESP.

Routan jest wyposażony w dodatkowe elementy, takie jak lusterko „konwersacyjne”, dające dobry widok na siedzące z tyłu osoby, system rozrywkowy składający się z 9-calowego wyświetlacza dla drugiego i trzeciego rzędu siedzeń, w słuchawki bezprzewodowe, pilota, trzynaście uchwytów na napoje, podwójne, elektrycznie rozsuwane drzwi ze sterowanymi elektrycznie oknami, a także w system nawigacyjny z ekranem dotykowym i twardym dyskiem o pojemności 20 MB.


ostatnia aktualizacja: 2008-03-06
Komentarze
Polityka Prywatności