Jak to, panie władzo, to tu nie ma skrętu w prawo?!
- Jest, ale płatny.
Pewnego razu na skrzyżowaniu spotyka się garbus i czołg.
- O matko, ale ty masz garba! - zdumiał się czołg.
- Wolę mieć garba niż fiuta na czole - odpowiedział garbus.
Volkswagen rozpoczął w Polsce sprzedaż nowego up!. Model ten ma teraz znacznie bardziej wyrazistą stylistykę i bogatsze wyposażenie seryjne, można do niego dokupić więcej elementów służących personalizacji wyglądu, up!a wyposażono również w rozbudowany sprzęt multimedialny. Wśród opcji dostępny jest system nagłośnienia BeatsAudio o mocy 300 wat. Niebawem do oferty dołączy nowy najmocniejszy silnik TSI osiągający moc 90 KM. Nowego up!a można już zamawiać, cena modelu bazowego wynosi 36.390 zł.