Andrzej Lepper z kierowcą pojechali w Polskę. W pewnym momencie na drogę wyskoczyła świnia. Kierowca nie zdążył wyhamować i przejechał biedaczkę. Widząc co się stało Lepper kazał iść kierowcy do pobliskiego gospodarstwa i przeprosić gospodarzy za wypadek. Kierowca wraca dopiero po godzinie. W zębach trzyma cygaro, w ręce wino, a koszula mu wystaje ze spodni. Zdziwiony Lepper pyta się go.
- Dlaczego tak długo cię nie było? I co to wszystko znaczy?
- No cóż. Rolnik dał mi wino, jego żona obiad, a ich córka chwile niezapomnianej rozkoszy.
- Boże. Coś ty im powiedział?
- Że jestem kierowcą Leppera i właśnie zabiłem świnię.
Siedmioletni chłopczyk spaceruje sobie chodnikiem w drodze do szkoły.
Podjeżdża samochód. Kierowca odsuwa szybkę i mówi:
Wsiadaj do środka to dam Ci 10 złotych i lizaka!
Chłopczyk nie reaguje i przyspiesza kroku. Samochód powoli toczy się za nim. Znowu się zatrzymuje przy krawężniku...
- No wsiadaj! Dam Ci 20 złotych, lizaka i chipsy!
Chłopczyk ponownie kręci głową i przyspiesza kroku...
Samochód nadal powoli jedzie za nim. Znowu się zatrzymuje...
- No nie bądź taki ... wsiadaj! Moja ostatnia oferta - 50 złotych, chipsy, cola i pudełko chupa-chups!
- Oj odczep się Tato! Kupiłeś Siene to musisz z tym żyć...

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Pomysły na prezent na Dzień Ojca - Co zrobić, aby ten dzień był wyjątkowy?

Szukasz pomysłu na prezent dla Ojca? Co powiesz na niezapomniane przeżycia, coś, co może zmienić Dzień Ojca w wyjątkowy dzień? Możesz zachować prostotę i dać jak co roku, jakiś elegancki lub praktyczny prezent lub pójść na całość i zaplanować wspólny czas z Tatą.

Tak czy inaczej, pomysły na prezent na Dzień Ojca, które Ci przedstawię w tym tekście, nawet jeśli wydaje Ci się, że Twój Tata ma wszystko, zrobią na Nim wrażenie! Co zrobić, aby Dzień Ojca był wyjątkowy? Sprawdźmy to!
  • Prezent dla Taty, który nic nie potrzebuje
  • Pomysł na prezent na Dzień Ojca
  • Wyjątkowy prezent dla Taty
  • Podsumowanie

Prezent dla Taty, który nic nie potrzebuje

Jaki jest prezent dla Taty, który ma wszystko? Z całą pewnością, większość rodziców mówi, gdy nadchodzi jakaś ważna uroczystość, typu: urodziny, imieniny, że nic nie potrzebują, a największym prezentem są ich dzieci. O czym zazwyczaj marzą? Rodzice najczęściej chcieliby w spokoju odpocząć od codziennej rutyny i spędzić trochę czasu w domu.

Ale nie pozwól swojemu Tacie zmarnować Dnia Ojca przed telewizorem! Zaplanuj zajęcia i rozrywki, które mu się spodobają. Możesz zorganizować grilla lub rodzinny piknik na w parku lub na podwórku przed domem. Obejrzyjcie razem jego ulubione filmy, zagrajcie w gry planszowe, podzielcie się dobrymi wspomnieniami z Twojego dzieciństwa. Nie musicie wcale wychodzić z domu! Wspólny czas z Tatą i robienie rzeczy, które On kocha, są priorytetem!

Pomysł na prezent na Dzień Ojca

Trzeba przyznać, że po pandemii, nawet zwykłe wyjście na miasto jest bardzo ekscytujące. Więc jeśli masz w planach wycieczkę, nadszedł czas by to zrobić! Z okazji Dnia Ojca zaplanuj podróż z Tatą do miejsc, które kocha. Możecie wybrać się na piesze wędrówki bez celu, rozmawiać i rozkoszować się po prostu słońcem, albo pływać łódką i łowić ryby.

Z okazji Dnia Ojca możesz zaplanować wycieczkę po mieście z Tatą i odwiedzić najpopularniejsze atrakcje turystyczne w Twojej okolicy. Podczas takich spacerów możesz zaplanować wspólną sesję zdjęciową lub wybrać się na kolację do najlepszego lokalu w mieście. Nie zapomnij tylko dokonać rezerwacji na kolację z wyprzedzeniem, ponieważ w Dzień Ojca może być problem z wolnym stolikiem.

Wyjątkowy prezent dla Taty

Zastanawiasz się, co w dzisiejszych czasach jest wyjątkowe, bo chcesz podarować to swojemu Tacie? Jedyne w swoim rodzaju i niezapomniane są bezspornie - osobiste przeżycia i emocje, a Twój Tata na Dzień Ojca z pewnością potrzebuje dużo wzruszeń! Jeśli uwielbiacie wspólnie uczyć się nowych rzeczy, to warsztaty lub zajęcia online są idealnym pomysłem na spędzenie Dnia Ojca.

Twój Tata kocha sztukę i kulturę? Zarezerwuj bilety na wspólne wyjście na spektakl lub do muzeum. Uwielbia podróżować i patrzy z podziwem na szybkie samochody? Pomóż mu zaplanować podróż marzeń! Sprawdź, czy lokalna wypożyczalnia samochodów sportowych w Twojej okolicy ma w swojej ofercie vouchery na wynajem sportowego auta. Niech Twój Tato wybierze sam luksusowy samochód i ruszajcie na wspólny wypad po jego ulubionych miastach!

Podsumowanie:

Mam nadzieję, że te pomysły na prezent na Dzień Ojca, dadzą Ci szansę na spędzenie cudownych, wspólnych chwil z Twoim Tatą, na niesamowite emocje i na robienie tego, co sprawi Wam wielką przyjemność.

data ostatniej modyfikacji: 2022-06-22 16:19:17
Komentarze
Polityka Prywatności