Ostatnie słowa pasażera samochodu:
- Jedź, prawa wolna.
Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursantowi pytanie:
- Ma pan skrzyżowanie równorzędne. Tu jest pan w samochodzie osobowym, tutaj tramwaj, a tu karetka na sygnale. Kto przejedzie pierwszy?
- Motocyklista - odpowiada pytany.
- Panie, co pan wygadujesz - warczy zły egzaminator - Toż przecież mówię, jest pan, tramwaj i karetka. Skąd wziął się motocyklista?
- A cholera ich wie, skąd oni się biorą.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Modele elektryczne Audi w atrakcyjnym finansowaniu

Audi to marka, która w perspektywie najbliższych kilku lat planuje całkowitą elektryfikację swojej gamy modelowej. Jednak już nawet dzisiaj oferta zeroemisyjnych pojazdów z symbolem 4 pierścieni jest bardzo szeroka. Poznaj Audi elektryczne w atrakcyjnym finansowaniu od Volkswagen Financial Services i już dziś przekonaj się, jak wygląda przyszłość motoryzacji.

Zgodnie z prawem Unii Europejskiej od 2035 r. w krajach UE będzie można zarejestrować nowe samochody tylko pod warunkiem, że będą posiadały zeroemisyjny napęd. W związku z tym wielu producentów jest na etapie planowania zmian swojej gamy modelowej, by dopasować się do nowego prawa. Jednym z liderów pod względem elektryfikacji jest marka Audi. Od 2026 r. każdy nowy model firmy z Ingolstadt będzie posiadał wyłącznie napęd elektryczny.

Jednak aby poczuć na własnej skórze przewagę techniczną, jaką oferują Audi elektryczne, nie trzeba wcale czekać do 2026 r. W ofercie marki już teraz jest bowiem dostępnych wiele samochodów na prąd. Mowa zarówno o samochodach zaprojektowanych z myślą o codziennej praktyczności, jak np. e-tron, sportowych emocjach, jak RS e-tron GT czy popularnych SUV-ach, jak Q4 e-tron.

Oczywiście wspomniane wyżej 3 auta to niejedyne modele elektryczne w obecnej gamie Audi. Możliwości wyboru jest znacznie więcej: e-tron i Q4 e-tron występują również w nadwoziu Sportback. Dodatkowo żądni bardziej sportowych emocji za kółkiem mogą zdecydować się na modele e-tron lub e-tron Sportback w wersji „S”. Jeśli natomiast poszukujemy auta o sylwetce „gran tourismo”, oprócz RS e-tron GT mamy do dyspozycji jeszcze e-tron GT quattro. Co więcej, wszystkie są dostępne w atrakcyjnym finansowaniu od VW FS.

Finansowanie samochodów elektrycznych w Volkswagen Financial Services cechuje się dużą elastycznością oferty. Poszczególne parametry umowy, jak liczba rat, wysokość opłaty wstępnej czy roczny limit kilometrów można dopasować w zależności od indywidualnych potrzeb. Tym samym na nowe Audi elektryczne z salonu w finansowaniu VW FS może zdecydować się zarówno przedsiębiorca szukający sposobu np. na szybkie uzyskanie korzyści podatkowych dzięki wysokiej opłacie początkowej (do 30% wartości pojazdu), jak też firma poszukująca auta z napędem elektrycznym bez konieczności angażowania jakichkolwiek środków na samym początku umowy.

Model finansowania elektrycznych samochodów marki Audi w opcji JAK ABONAMENT pozwala również na uzyskanie rat miesięcznych na niezwykle atrakcyjnym poziomie. Wszystko dlatego, że spłacamy jedynie część wartości auta - szacunkową utratę wartości przez okres umowny, jaki będziemy je użytkować. To inaczej niż w klasycznym rozwiązaniu, kiedy spłaca się całkowitą wartość pojazdu. Oczywiście wniesienie opłaty początkowej oraz zadeklarowanie mniejszego rocznego przebiegu pozwala zmniejszyć miesięczną ratę. Warto jednak realnie oszacować zakładany przebieg, gdyż za nadmiarowe kilometry przyjdzie nam dopłacić na zakończenie umowy.

Jeżeli szukasz samochodu elektrycznego będącego jednocześnie pełnoprawnym reprezentantem segmentu Premium, koniecznie zapoznaj się z nieustannie poszerzaną ofertą modeli Audi. Dzięki elastycznemu i atrakcyjnemu finansowaniu od VW FS marzenie o jeździe takim autem jest bliżej niż myślisz.


ostatnia zmiana: 2023-01-27
Komentarze
Polityka Prywatności