Rzecz dzieje się w Stanach. Policjant zatrzymuje samochód na autostradzie, a w samochodzie siedzą trzy zakonnice.
Policjant mówi do prowadzącej:
- Jechała siostra za wolno.
Zakonnica:
- Przecież minimalna prędkość jest 22 mph.
- To jest autostrada i minimalna prędkość to 65 mph, a 22 to numer drogi.
Policjant patrzy jeszcze na tylne siedzenie, gdzie dwie pozostałe zakonnice cale blade telepią się ze strachu jak głupie i pyta:
- A im co się stało?
- Bo widzi pan, panie władzo... właśnie zjechałyśmy z drogi nr 125.
Policjant zatrzymuje kierowcę:
- Poproszę dokumenty!
- Nie mam- odpowiada kierowca.
- On tak zawsze po pijanemu mówi żona
- A nie mówiłam że kradzionym wozem daleko nie zajedziemy?

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Pewne auta używane z finansowaniem u ekspertów

Poszukując samochodu do firmy, przedsiębiorcy często pierwsze kroki kierują do salonów dealerskich, gdzie mogą zapoznać się z opcjami finansowania nowych samochodów. Jednak istnieje alternatywa dla tego rozwiązania – jego to leasing samochodu używanego. Taką możliwość w swojej ofercie ma m.in. Volkswagen Financial Services. W STORE VW FS znajdziecie naprawdę ciekawe auta poleasingowe w bardzo atrakcyjnym finansowaniu.

Nie brakuje osób, którym na hasło „auto używane” od razu zapala się w głowie czerwona lampka ostrzegawcza. Niestety, rynek aut używanych wiąże się z tym, że istnieje ryzyko natknięcia się na pojazdy o wątpliwej przeszłości, nieprofesjonalnie serwisowane czy też wyjątkowo zaniedbane. Na szczęście wśród samochodów używanych jest również wiele takich, które są w doskonałej kondycji, były serwisowane zgodnie z zaleceniami producenta i mogą jeszcze przez wiele lat służyć kierowcom. Wiele z nich jest na tyle nowych, że z powodzeniem można wziąć je w leasing.

Leasing auta używanego to świetny sposób na to, by z jednej strony jeździć samochodem firmowym, płacąc miesięcznie jedynie część kwoty, jaką musielibyśmy zapłacić za nowe auto, a z drugiej, by cieszyć się autem w świetnym stanie. Co do tej drugiej korzyści należy jednak poczynić pewne zastrzeżenia. Ma ona prawo bytu wyłącznie wtedy, kiedy zdecydujemy się na auta z pewną przeszłością, szczegółowo sprawdzone przez ekspertów. Bogatą ofertę takich znajdziecie w STORE VW FS. Co więcej, są one dostępne w atrakcyjnym finansowaniu Volkswagen Financial Services.

Wpisując w wyszukiwarkę hasło auta poleasingowe Warszawa możemy trafić m.in. na STORE VW FS. Znajdziemy tam auta poleasingowe z pewnym pochodzeniem, gwarantowanym przebiegiem oraz skrupulatnie sprawdzone prze wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu możemy być pewni ich doskonałego stanu technicznego. Oferta obejmuje samochody używane marek należących do grupy Volkswagen. To oznacza, że możemy znaleźć tam kilkadziesiąt różnych modeli takich marek, jak AUDI, CUPRA, SEAT, Skoda, Volkswagen, a nawet Porsche w szczególnie atrakcyjnej ofercie.

Co istotne, również na auta poleasingowe dostępne w STORE Volkswagen Financial Services oferuje różne rozwiązania finansowe. Oznacza to, że możemy skorzystać np. finansowania w ramach KLASYCZNEGO leasingu, gdzie spłacamy całkowitą wartość wybranego przez nas pojazdu, a na koniec umowy dokonujemy jego wykupu i przechodzi on na naszą własność. Jednocześnie mamy możliwość wybrania finansowania Leasing JAK ABONAMENT, gdzie w trakcie trwania umowy spłacamy jedynie część wartości pojazdu (spadek wartości w trakcie finansowania), co pozwala uzyskać ratę na bardzo atrakcyjnym poziomie.

Jeżeli szukasz sposobu na to, by móc korzystać z samochodu sprawdzonego przez ekspertów, co do którego będziesz mieć pewność pochodzenia i przebiegu, jeśli nie zależy Ci na tym, by za wszelką cenę jeździć autem prosto z salonu, a przede wszystkim, jeżeli szukasz pewnego auta w atrakcyjnym finansowaniu, koniecznie sprawdź auta poleasingowe warszawa dostępne w STORE VW FS.


data ostatniej modyfikacji: 2023-02-24 10:24:15
Komentarze
Polityka Prywatności