Młoda kobieta miała poważny wypadek samochodowy. Lekarze uratowali
jej życie, ale nie dali rady ocalić jej skóry uszkodzonej przez
ogień. Jej twarz wyglądała paskudnie. Jedynym ratunkiem był przeszczep.
Ponieważ ona była cała poparzona, skórę musiał ofiarować ktoś inny. Dawcą
został jej mąż, który oddał jej skórę z własnego tyłka. Operacja się
udała, kobieta wyglądała tak pięknie jak dawniej. Jednak świadoma
poświęcenia własnego męża mówi pewnego dnia:
- Kochanie, jestem ci tak wdzięczna, czy jest coś co mogłabym dla
ciebie zrobić?
- Nie, już czuję się wynagrodzony.
- W jakim sensie?
- Wyobraź sobie dziką satysfakcję jaką czuję za każdym razem, kiedy
twoja matka całuje cię w policzek!
Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursantowi pytanie:
- Ma pan skrzyżowanie równorzędne. Tu jest pan w samochodzie osobowym, tutaj tramwaj, a tu karetka na sygnale. Kto przejedzie pierwszy?
- Motocyklista - odpowiada pytany.
- Panie, co pan wygadujesz - warczy zły egzaminator - Toż przecież mówię, jest pan, tramwaj i karetka. Skąd wziął się motocyklista?
- A cholera ich wie, skąd oni się biorą.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Krzysztof Ibisz podróżuje najnowszą Laguną

Strona www: www.renault.pl
marka: Renault

Twórcze podejście Renault sprawia, że jest to marka bliska wielu artystom i chętnie się z nią wiążą. Tym bardziej, że Renault brało udział w wielu przedsięwzięciach promujących polskich i zagranicznych artystów : patronowało Festiwalowi Gwiazd w Międzyzdrojach i cyklowi wystaw Wojciecha Siudmaka w Polsce, było mecenasem wystawy Philippe Starcka.
Samochód Renault wybrał również Krzysztof Ibisz, znany prezenter telewizyjny : od 24 maja podróżuje on najnowszym modelem Laguny.

Tak mówi o swoim samochodzie :

 

« Jazda tym samochodem to wielka przyjemność. Prowadzi się lekko, komfortowo, z poczuciem pełnego bezpieczeństwa. Ma świetnie zaprojektowane i wykonane wnętrze, a trzylitrowy silnik pozwoli wyjść z każdej opresji. Słowem: elegancja, bezpieczeństwo i moc ».

 

Nowa Laguna stanowi jedną z najlepszych ofert w swoim segmencie dzięki niezwykle konkurencyjnym osiągom i wyposażeniu. Ciesząca się uznaniem ze względu na swoje zachowanie i własności dynamiczne oferuje dalszy postęp w tej dziedzinie, a także umacnia wiodącą pozycję w zakresie bezpieczeństwa. Szczególną uwagę poświęcono jakości rzeczywistej i postrzeganej, zwłaszcza we wnętrzu, w którym wprowadzono całkowicie nową deskę rozdzielczą. Innowacyjne wyposażenie podnoszące komfort zadowoli klientów ceniących nowe technologie.

 

Nowa Laguna wyróżnia się również swoją stylistyką, widoczną szczególnie w zmienionym przodzie pojazdu, a także szeregiem udoskonaleń w dziedzinie komfortu, nowymi jednostkami napędowymi oraz własnościami jezdnymi, dodatkowo poprawionymi dzięki odpowiedniej regulacji zawieszenia.

 

Od ergonomicznego rozmieszczenia elementów sterowania pojazdem po najbardziej nowatorskie technologie, wszystko zostało stworzone z myślą o zapewnieniu jeszcze większej przyjemności jazdy tak dla kierowcy jak i dla pasażerów.

Krzysztof Ibisz wybrał wersję Initiale z silnikiem V6 3 l 205 KM.

 

 

 

 


Komentarze
Polityka Prywatności