Dresiarz za kółkiem:
Opis osobowości:
Zwykle osobowości brak, choć występują tutaj szczątkowe cechy takie jak: złośliwość, skłonność do brutalności i używek. Prawie nie występuje w wieku powyżej 35 lat, gdyż naturalna selekcja i przydrożne drzewa ograniczają znacząco populacje.

Główne wady i zagrożenia:

* zachowuje się jak król szosy, wynika to z poczucia wyższości wobec reszty (myślącej) świata,
* wyprzedza na trzeciego,
* zajeżdża drogę,
* omija korek i kolejkę do skrętu na każdy możliwy sposób,
* bardzo nadmierna szybkość,
* wszystkie inne zagrożenia wynikające z ograniczonej wyobraźni i niskiego IQ.

Ulubione samochody:
Zależnie od zasobności portfela, ale na pewno nie będzie to Wartburg kombi. Autko musi być szpanerskie, nawet jeśli jest tanie. Nawet maluch będzie miał przyciemniane szyby, spojler, płytę CD na lusterku (obowiązkowo!) i dużą naklejkę w obcym języku (treść nieistotna, najczęściej PIONEER) a jak starczy forsy to i neonówki pod podwoziem…Wewnątrz sprzęt grający musi być najlepszy (czytaj: z największą liczbą
migających lampek) i głośniki skierowane na zewnątrz, żeby wszyscy wiedzieli, że jedzie nie byle kto. Bardziej zamożni Młodociani używają
samochodów lepszych marek dochodząc nawet do BMW. Jest też pewna zasada: -im lepszy samochód tym mniej ozdobników - po prostu nie są już wtedy konieczne do nęcenia panienek.
Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursantowi pytanie:
- Ma pan skrzyżowanie równorzędne. Tu jest pan w samochodzie osobowym, tutaj tramwaj, a tu karetka na sygnale. Kto przejedzie pierwszy?
- Motocyklista - odpowiada pytany.
- Panie, co pan wygadujesz - warczy zły egzaminator - Toż przecież mówię, jest pan, tramwaj i karetka. Skąd wziął się motocyklista?
- A cholera ich wie, skąd oni się biorą.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Folia w walce z graffiti

marka: Toyota

Porysowane szyby w autobusach, tramwajach czy metrze, podmiejskie pociągi upstrzone graffiti, pomalowane pomniki, mury, klatki schodowe... Z tymi przejawami twórczości spotykamy się na każdym kroku.

Wymiana zniszczonych szyb, usuwanie farby są zajęciami kosztownymi i pracochłonnymi. Skutecznym i przystępnym cenowo sposobem na zminimalizowanie skutków aktów wandalizmu są specjalne folie okienne.


XtraZone to seria zewnętrznych wielowarstwowych folii firmy Warsfoll (www.warsfoll.com.pl) o zwiększonej wytrzymałości, długiej żywotności, popartej gwarancją do 5 lat na trudne warunki pogodowe. Twarda powłoka, elastyczna konstrukcja i odporność na zarysowania SR minimalizuje ryzyko pęknięcia szyb z powodów termicznych lub niewłaściwego uszczelnienia.

Folie te bardzo dobrze utrzymują swoje parametry użytkowe bez zmian koloru i zamgleń. Posiadają zwiększoną zdolność wysokiej wydajności na szybach odbijających, barwionych, izolowanych, Low-E lub laminowanych.

Specjalna zewnętrzna powierzchnia pozwala na łatwe i szybkie oczyszczanie szyby, nawet z graffiti.


Folia 6 Mil Anti-Graffiti Xtra SR oferowana przez Warsfoll jest wynikiem wytężonych kilkuletnich badań nad produktem, który pozwala zabezpieczyć powierzchnie szklane, stal nierdzewną i marmur przed graffiti. Wielowarstwowa struktura tworzy wytrzymałą niewidoczną barierę na szkle, pomagając w zachowaniu czystych powierzchni, odpornych na zarysowania.


Folie nie ograniczają widoczności, zabezpieczają także szybę przed rozsypaniem w przypadku jej zbicia. Sprawdzą się zatem doskonale w publicznym transporcie, gdzie o rozbicie szyby nietrudno, czy to w przypadku niebezpiecznej sytuacji w ruchu drogowym czy też chuligańskiego ataku.

Właściwości folii z powodzeniem można wykorzystać w centrach handlowych, sklepach, kioskach, restauracjach, windach i innych obiektach narażonych na działanie wandali. Powłoka folii zabezpiecza przed większością rodzajów farb w spray'u, długopisów, ołówków. Ślady po nich usuwa się za pomocą zwykłych detergentów. Nie ma także problemu z usunięciem starej folii i naklejeniem nowej dzięki lekko wiążącemu klejowi.

 

 

dodane przez adam.mikolajczyk


ostatnia zmiana: 2009-07-21
Komentarze
Polityka Prywatności