Na egzaminie na prawo jazdy egzaminator pyta podstępnie:
- Co pani zrobi, jeżeli po przejechaniu pięciu kilometrów stwierdzi pani, że zapomniała pani kluczyków?
- Zjadę na pobocze, włączę światła awaryjne, wysiądę z samochodu i sprawdzę, co za matoł pchał mnie taki kawał drogi.
Jedzie facet swoim czerwonym Ferrari, 130 km/h. Patrzy w lusterko i widzi, że dogania go syrenka, a z jej okna wychyla sie jakis facet i wrzeszczy:
-Panie, znasz pan syrenkie?!!!
Zaklął, przycisnął gaz i przyspieszył do 150.
Syrenka znow go dogania i sytuacja sie powtarza.
Po pięciu razach przy 200 na godzinę odpuścił sobie i odpowiedział:
-Znam.
-To powiedz mi pan, jak się dwójkę wrzuca?!

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Marki samochodowe

marka
W japońskich salonach można znaleźć kolejną hybrydową Toyotę. Niebawem samochód trafi też do USA i na inne duże rynki.
Po wielu miesiącach oczekiwania i spekulacji, Toyota nareszcie ujawniła oficjalne informacje na temat nowego coupe, zbudowanego we współpracy z Subaru.
Na polskim rynku jest już dostępna najnowsza wersja Toyoty Hilux, czyli legendarnego pick-upa o doskonałych możliwościach do jazdy w trudnym terenie.
Podczas 42. Salonu Motoryzacyjnego w Tokio Toyota zaprezentuje pięć nowych pojazdów: 2 samochody w wersji produkcyjnej i 3 pojazdy koncepcyjne. Wystawie Toyoty będzie towarzyszyło hasło „Fun to Drive, Again”.
Najnowsza Toyota Yaris 70 SOL (silnik 1.0 VVT-i) wystartowała 5 października w brytyjskim teście ekonomii ALD Automotive, uzyskując najlepszy wynik średniego zużycia paliwa spośród samochodów napędzanych silnikami benzynowymi.
W dniach 24-25 września br. odbyły się Dni Otwarte najnowszej Toyoty Yaris, podczas których w 63 salonach na terenie całej Polski zadebiutowała trzecia generacja długo oczekiwanego modelu.
4 sierpnia do siedziby Toyota Motor Poland zostały dostarczone pierwsze sztuki długo oczekiwanej nowej Toyoty Yaris. Pięć samochodów przez najbliższy czas będzie jedynymi egzemplarzami nowego Yarisa w Polsce.
Toyota Hilux z nowym obliczem zadebiutuje na europejskich rynkach w końcu 2011 roku. Celem, jaki Toyota stawia przed tym modelem, jest utrzymanie dominacji na rynku pick-upów w Europie.
Według brytyjskiego serwisu Autocar, nowe sportowe coupe od Toyoty będzie sprzedawane w Europie jako Celica.
W dniach 15-16 maja w polskich salonach Toyoty zadebiutuje Verso S – nowy model zaliczany do segmentu B-MPV, czyli miejskich minivanów. Jest to całkowicie nowa konstrukcja, zaprojektowana od podstaw i produkowana w Japonii.
Prezentując kilka ciekawych nowości podczas targów samochodowych w Genewie Toyota pokazała, że jest liderem nowych technologii w dziedzinie napędów.
Niepowstrzymana Toyota Hilux od dawna słynie ze zdolności pokonywania najbardziej ekstremalnych wyzwań, od jazdy na Biegun Północny po zdobywanie islandzkiego wulkanu Eyjafjallajökull.
Nagrody Yellow Angels są corocznie przyznawane przez niemiecki automobilklub ADAC za wyjątkowe osiągnięcia producentów samochodów. W 2011 roku po raz pierwszy przyznana została nagroda w kategorii „Samochód przyszłości”, którą uhonorowano hybrydową Toyotę Auris HSD.
Pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia prezentujące Toyotę Vitz nowej generacji. Odpowiednikiem tego auta w Europie jest Yaris. Ciekawe, na ile europejski model będzie zbliżony do swojego japońskiego odpowiednika?
Toyota Motor Corporation (TMC) przedstawiła koncepcyjny samochód RAV4 EV, pojazd o napędzie elektrycznym opracowywany wspólnie z firmą Tesla Motors, Inc. (Tesla). Pojazd będzie prezentowany na targach Los Angeles Auto Show do 28 listopada.
Najnowszy Prius trzeciej generacji uzyskał w rajdach ekonomicznych wyniki zużycia 3,21 l/100 km oraz 2,95 l/100 km poprawiając poprzednie rezultaty Priusa 2 (3,86 w 2008 roku) oraz udowadniając, że rodzinny i komfortowy samochód może być bardzo oszczędny.
Toyota oficjalnie rozpoczyna się produkcja nowego samochodu Auris z napędem Hybrid Synergy Drive (HSD), pierwszego w pełni hybrydowego pojazdu budowanego w Europie.
„Prius najnowszej generacji jest najbardziej zaawansowanym samochodem na rynku. Prius to więcej niż dziesięć lat historii i pozostanie niekwestionowanym punktem odniesienia dla technologii hybrydowych.
Prezentacja doładowywanego z gniazda zewnętrznego Priusa 3-ciej generacji (typu Plug-in) zainaugurowała w Strasburgu ogólnoeuropejski, 3-letni program testów oceniających praktyczną stronę korzystania w życiu codziennym z tak zasilanych aut.
Toyota Terratrek Competition pojedzie w tym roku w kilku rajdach cross country w Polsce. Krajowe starty team traktuje nie tylko jako trening przed dużymi maratonami, lecz również jako okazję do popularyzacji produkcyjnej klasy T2 wśród polskich załóg.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności