Szpaner w BMW otworzył drzwi na ulicy i nadjeżdzający samochód zawadził mu o drzwi. Facet lamentuje:
- Kurwa! Moje piękne BMW!
Podchodzi do niego przechodzień:
- Panie, co się pan tak martwisz o ten samochód? - Taki z pana materialista, przecież panu całą rękę urwało!
Szpaner drze się:
- O kurwa! Mój Rolex!
Dresiarz za kółkiem:
Opis osobowości:
Zwykle osobowości brak, choć występują tutaj szczątkowe cechy takie jak: złośliwość, skłonność do brutalności i używek. Prawie nie występuje w wieku powyżej 35 lat, gdyż naturalna selekcja i przydrożne drzewa ograniczają znacząco populacje.

Główne wady i zagrożenia:

* zachowuje się jak król szosy, wynika to z poczucia wyższości wobec reszty (myślącej) świata,
* wyprzedza na trzeciego,
* zajeżdża drogę,
* omija korek i kolejkę do skrętu na każdy możliwy sposób,
* bardzo nadmierna szybkość,
* wszystkie inne zagrożenia wynikające z ograniczonej wyobraźni i niskiego IQ.

Ulubione samochody:
Zależnie od zasobności portfela, ale na pewno nie będzie to Wartburg kombi. Autko musi być szpanerskie, nawet jeśli jest tanie. Nawet maluch będzie miał przyciemniane szyby, spojler, płytę CD na lusterku (obowiązkowo!) i dużą naklejkę w obcym języku (treść nieistotna, najczęściej PIONEER) a jak starczy forsy to i neonówki pod podwoziem…Wewnątrz sprzęt grający musi być najlepszy (czytaj: z największą liczbą
migających lampek) i głośniki skierowane na zewnątrz, żeby wszyscy wiedzieli, że jedzie nie byle kto. Bardziej zamożni Młodociani używają
samochodów lepszych marek dochodząc nawet do BMW. Jest też pewna zasada: -im lepszy samochód tym mniej ozdobników - po prostu nie są już wtedy konieczne do nęcenia panienek.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Marki samochodowe

marka

Toyota aqua, kolejny model z rodziny priusa

marka: Toyota

W japońskich salonach można znaleźć kolejną hybrydową Toyotę. Niebawem samochód trafi też do USA i na inne duże rynki.

Model aqua zadebiutował na grudniowym Tokio Motor Show, który zakończył się kilka dni temu w stolicy Japonii. Mierzące niespełna 4 m auto (długość nadwozia to 3995 mm) to kolejny model, który uzupełnić ma rodzinę priusa - na wybranych rynkach pojazd występować będzie pod nazwą prius C.

Samochód zaprojektowano z myślą o czterech dorosłych osobach, do napędu wykorzystano znany z innych modeli system hybrydowy II generacji, w którym benzynowy silnik DOHC VVTi o pojemności 1,5 l. wspomagany jest przez motor elektryczny. Sumaryczna moc układu to 100 KM. Największą zaletą samochodu, który produkowany jest już w japońskiej fabryce Toyoty w Iwate, ma być niewielki apetyt na paliwo.

Wg producenta, średnie zużycie paliwa wynosi jedynie 2,8 l/100 km. By przyciągnąć do marki młodszych klientów, auto dostępne będzie m.in. z pakietem TRD mającym podkreślić jego sportowe cechy. Obejmuje on np. zmodyfikowane (niższe) zawieszenie, poszerzone zderzaki (tylny z dyfuzorem), progi i sportowy układ wydechowy z dwoma końcówkami. Podstawowa aqua kosztuje w Japonii równe 1 690 000 jenów, czyli około 74 tys. zł.

data ostatniej modyfikacji: 2012-01-03 09:54:47
Komentarze
Informuje o zbliżaniu się do przejazdu kolejowego
Sygnał świetlny stały lub migający, nadawany przez sygnalizator S-7, oznacza nakaz opuszczenia pasa ruchu, nad którym sygnalizator jest umieszczony, i wjazdu na część jezdni znajdującą się po stronie wskazanej strzałką.
Informuje o wskazanym na znaku obiekcie znajdującym się przy drodze. Znak może być umieszczony w innym miejscu niż po prawej stronie jezdni.
Polityka Prywatności