Polski chamek za kierownicą
Opis osobowości:
Cham pospolity. Ma kłopoty z czytaniem, pisaniem i liczeniem. Jego zachowanie wynika z chęci odreagowania na upokorzenia codzienności.

Główne wady i zagrożenia:

* zajeżdża drogę,
* nie przepuszcza nawet jeśli nic mu to nie szkodzi,
* wciska gaz, kiedy próbujesz go wyprzedzić, a jak zrezygnujesz - zwalnia,
* omija korek i kolejkę do skrętu na każdy możliwy sposób,
* i wiele innych, które jego mały móżdżek wymyśla on-line.

Ulubione samochody:
Brudne.
Jechał facet samochodem, a że samochód dobry, szybki to sobie nie żałował. Mimo, że mokro, ślisko to na liczniku 150 km/h... 180 km/h... 220brkm/h...250 km/h..., aż tu nagle zakręt, za zakrętem furmanka. Nic się nie dało zrobić, jedno wielkie rozpierdziu, z furmanki drzazgi, konie latają w powietrzu, woźnicy urwało nogi. Zatrzymał się facet po tych kilkuset metrach, i patrzy, o k...a ,ale jatka. Nic to myśli, jatka nie jatka, może ktoś przeżył i trzeba mu pomoc. Podchodzi bliżej, a tam konie z bebechami na wierzchu, ledwo dychają. Jakoś trzeba by je dobić, co się ma gadzina męczyć. Złapał za siekierę, która wypadła z furmanki i do jednego konia, do drugiego... pozarąbywał na śmierć. Stoi i rozgląda się, co dalej, zauważył woźnice. Woźnica na to, podciągając koc i przykrywając urwane nogi:
- Panie! Nawet mnie ku...a nie drasnęło!!!

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Jaguar i Prada – łączy ich skóra

marka: Jaguar

Bez wątpienia najbardziej ekskluzywnym, eleganckim i pożądanym rodzajem obicia używanym we współczesnym świecie jest skóra. Jej miękkość, gładkość, grubość, odporność na działanie elementów zewnętrznych decydują o ostatecznym wykorzystaniu.

Jaguar od zawsze jest kojarzony z najwyższą jakością między innymi dlatego, że w swoich wyjątkowych samochodach korzysta z najlepszych materiałów wykończeniowych. Do wykonania tapicerek wybrał zatem jednego z najbardziej uznanych producentów skór – włoską firmę Pasubio. Jej wyroby stosują takie znakomite marki ze świata mody jak: Prada, Gucci czy Fendi.

„Marka Jaguar ponad wszystko ceni sobie zadowolenie swoich Klientów, dlatego oferuje produkty najwyższej jakości. Tapicerki samochodowe i wykończenie wnętrza wykonane są z najlepszych gatunkowo skór na świecie – bardzo wytrzymałych, a jednocześnie wyjątkowo miękkich i przyjemnych w dotyku. Takie same skóry są stosowane przez ekskluzywne domy mody: Pradę i Gucci” – powiedziała Karolina Sobkowiak, Jaguar Brand Manager.
Niewiele osób wie, że skóra wykorzystywana do produkcji tapicerek samochodowych jest jednym z najbardziej wytrzymałych jej gatunków. Producenci wykonują niezliczoną ilość testów zanim produkt ostatecznie trafi do masowej produkcji. Tapicerka samochodowa musi być odporna na działanie różnorodnych czynników np.: temperatura (od -10°C do +120°C), wilgoć, odporność na uszkodzenia (testy symulują intensywne użytkowanie przez minimum 100 000 km).

Jaguar XJ to model, w którym skóra jest głównym materiałem wykończeniowym. Są nią obite wszystkie główne powierzchnie, w tym fotele, deska rozdzielcza, ramy drzwi, konsola środkowa i podłokietniki. Ekskluzywny model Supersport ma nawet skórzaną podsufitkę. Podobnie, jak ręcznie szyty garnitur Savile Road, drobnoziarnista skóra tapicerki posiada przepiękne, podwójne szwy. Te złożone przeszycia o uwodzicielskim wyglądzie dają poczucie najwyższej jakości i nowoczesnego stylu.

Zupełnie nowy Jaguar XJ, którego sprzedaż trwa od początku 2010 roku, trafi na polskie drogi w maju. Najnowsze wcielenie kultowego XJ jest nowatorskim projektem w segmencie samochodów luksusowych. Ten wyrafinowany samochód porusza pięknem, zapierającymi dech w piersiach osiągami oraz bezkompromisowym wykonaniem.


ostatnia aktualizacja: 2010-05-04
Komentarze
Polityka Prywatności