Ostatnie słowa pasażera samochodu:
- Jedź, prawa wolna.
- Dlaczego łysy motocyklista jedzie z rozpiętym rozporkiem?
- Żeby mieć wiatr we włosach.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Marki samochodowe

marka
Dziś Jaguar obchodzi swoje 75. urodziny. 75 lat temu w hotelu Mayfair w Londynie miała miejsce prezentacja przełomowego modelu marki SS - Jaguara. Sir William Lyons postanowił nadać mu nazwę, która podkreślałaby charakter samochodu.
Jaguar wprowadza na rynek pancerną wersję swojego nowego luksusowego samochodu XJ. Wersja Sentinel oficjalnie zostanie zaprezentowana w Moskwie w 2010 roku na International Motor Show.
Każdy Jaguar zaczyna swoje życie jako szkic na kartce papieru. Wizje projektantów pojawiają się pierwotnie jako kilka ostrych linii, następnie ewoluują do bardziej skomplikowanych projektów.
Kiedy rozpoczynamy dyskusję o samochodach zwracamy szczególną uwagę na liczbę koni mechanicznych, przyspieszenie od 0 do 100 km/h czy na zużycie paliwa. Ale prawdziwi pasjonaci wiedzą, że największe znaczenie dla jakości prowadzenia i jazdy ma twardość auta.
Departament Kolorów i Materiałów Jaguara, odpowiedzialny jest za planowanie i analizowanie trendów kolorystycznych na świecie z kilkuletnim wyprzedzeniem. Członkowie grupy szukają inspiracji w świecie mody, architektury, sztuki oraz stylu, aby stworzyć nowe kolory lakierów i materiałów.
Jaguar XJ w wersji 3.0 Diesel V6 Luxury zdobył prestiżowy tytuł „Najbardziej ekologicznego luksusowego samochodu Wielkiej Brytanii” nadawany przez Environmental Transport Association’s Car Buyers Guide.
Ochrona środowiska ma olbrzymi wpływ na proces projektowy i produkcyjny samochodów marki Jaguar. Najnowsze wcielenie modelu XJ jest najmłodszym dzieckiem stajni Jaguara. Dlatego też kwestie ekologiczne są w nim uwzględnione w najwyższym stopniu.
Najnowsze wcielenie Jaguara XJ jest nowatorskim projektem w segmencie samochodów luksusowych. Firma Jaguar umożliwiła nabywcom najnowszego modelu ekskluzywny sposób personalizacji własnego samochodu. Każdy użytkownik może oznaczyć swojego XJ-ta specjalną, wygrawerowaną tabliczką.
Całkowicie nowy Jaguar XJ, dostępny w polskich salonach od maja 2010 roku, zaskakuje najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi.
Bez wątpienia najbardziej ekskluzywnym, eleganckim i pożądanym rodzajem obicia używanym we współczesnym świecie jest skóra. Jej miękkość, gładkość, grubość, odporność na działanie elementów zewnętrznych decydują o ostatecznym wykorzystaniu.
Już w maju na polskie drogi trafi wyczekiwany, zupełnie nowy Jaguar XJ, którego sprzedaż trwa od początku 2010 roku. Najnowsze wcielenie kultowego XJ jest odważnym i nowatorskim projektem w segmencie samochodów luksusowych.
Marka Jaguar od 75 lat wyznacza trendy w dziedzinie najbardziej luksusowych, ekscytujących samochodów ze sportową duszą. Tej wiosny dostępna będzie w Polsce limitowana oferta 75 Jaguarów XF z bogatym wyposażeniem w wyjątkowej cenie już od 222 900 zł brutto*.
Poprzednie
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności