Dwóch facetów po długiej nocy spędzonej w barze nad ranem wsiada do samochodu. Po kilku minutach w okno pasażera stuka stary mężczyzna.
- Zobacz, w oknie jest duch! - krzyczy pasażer.
Kierowca dodaje gazu, ale twarz nie znika. Przerażony pasażer otwiera okno i pyta:
- Czego chcesz?
- Macie może papierosy? - pyta stary mężczyzna.
Pasażer rzuca przez okno paczkę i krzyczy do kierowcy zamykając ze strachem okno:
- Przyspiesz!
Kilka minut później uspokojeni zaczynają śmiać się i żartować z poprzedniego strachu. Nagle w oknie znów pojawia się ta sama twarz.
- To znowu on! - krzyczy pasażer. Otwiera okno i drżąc ze strachu pyta:
- Tak?
- Macie ognia? - dopytuje się stary mężczyzna.
Pasażer wyrzuca zapalniczkę przez okno i krzyczy:
- Przyspiesz jeszcze!
Kierowca wciska gaz do podłogi, straszliwa twarz znika z okna. Pasażer z kierowcą powoli dochodzą do siebie po spotkaniu z duchem, kiedy w oknie znowu pojawia się postać tego samego starego mężczyzny. Przerażony pasażer otwiera okno i pyta:
- Co znowu?
- Może pomóc wam wyjechać z tego błota?
Szpaner w BMW otworzył drzwi na ulicy i nadjeżdzający samochód zawadził mu o drzwi. Facet lamentuje:
- Kurwa! Moje piękne BMW!
Podchodzi do niego przechodzień:
- Panie, co się pan tak martwisz o ten samochód? - Taki z pana materialista, przecież panu całą rękę urwało!
Szpaner drze się:
- O kurwa! Mój Rolex!

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Peugeot 508 Wyrazisty styl i emocje

marka: Peugeot

Jakość, czystość, efektywność… Peugeot 508 to uosobienie nowego wizerunku Marki w segmencie dużych sedanów.

Peugeot 508 łączy wyrazisty styl i emocje z:
-    technologiami nowej generacji: e-HDi i HYbrid4,
-    czystymi i dynamicznymi liniami,
-    wysoką jakością wykonania i komfortowym wnętrzem,
-    wyjątkową przyjemnością prowadzenia, wynikającą z bogatego doświadczenia Marki.

Wraz z modelem 508 Peugeot kontynuuje swoją międzynarodową ofensywę: model będzie produkowany we Francji dla rynku europejskiego, a następnie w Chinach, dla największego rynku na świecie.

508 będzie sprzedawany w Europie w dwóch wersjach nadwozia: sedan i SW, od początku 2011 r.

Wraz z modelem 508 Marka na nowo potwierdza swoją obecność i ambicje na jednym ze swoich historycznych obszarów, czyli w segmencie dużych sedanów. Każdy z modeli linii „40X” i „50X” naznaczył w jakiś sposób swoją epokę.
508 to samochód nowej generacji, doskonale wpisujący się w aspiracje dynamicznych i coraz bardziej wymagających klientów.

Jakość, czystość i efektywność to kluczowe hasła, które przyświecały Peugeot przy tworzeniu modelu 508 i które odwołują się do wszystkich zmysłów:

  • … poprzez styl zewnętrzny - elegancki, wyważony i ponadczasowy, nawiązujący do samochodu koncepcyjnego SR1, wyznaczającego nowy kierunek stylistyczny Marki;
  • … poprzez wnętrze – dopracowane i nowoczesne, o wysokiej jakości wykończenia. Luksusowe zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów, niezwykle przestronne, z ogromnym bagażnikiem…, a całość to zapowiedź komfortu i wysokiej jakości wykończenia;
  • … poprzez skuteczność w zakresie ochrony środowiska, opartej na optymalizacji masy, lepszej aerodynamice oraz, oczywiście, jednostkach napędowych.
Model 508 oferuje silniki o wysokich osiągach, dynamiczne, ale jednocześnie o niskim zużyciu paliwa i niskiej emisji CO2. Każdy z nich należy do czołówki w swoim segmencie pod względem zarówno osiągów, jak i dbałości o środowisko. Gama silników została stworzona w oparciu o najnowsze technologie, w tym nowy system e-HDi (Stop&Start nowej generacji łączący wygodę użytkowania i oszczędność). Kilka miesięcy po wprowadzeniu modelu 508 na rynek, w sprzedaży pojawi się wersja z technologią HYbrid4, oferująca silnik o mocy 147 kW (200 KM) i napęd na 4 koła, przy emisji CO2 wynoszącej jedynie 99 g/km (lub 0 w trybie elektrycznym).

Emocje to także przyjemność prowadzenia, tak ważna dla Peugeot, osiągnięta dzięki wysokiej jakości zawieszenia łączącego komfort i przyczepność.

Model 508 będzie dostępny w dwóch wersjach nadwozia: jako sedan (o długości 4,79 m) oraz SW (4,81 m). Zostaną one zaprezentowane publicznie po raz pierwszy podczas Salonu Motoryzacyjnego w Paryżu w październiku tego roku, a do sprzedaży trafią z początkiem 2011 roku.

Wykonany na płycie podłogowej nr 3 Grupy PSA, na potrzeby rynku europejskiego model 508 będzie produkowany w Rennes-La-Janais we Francji.

Od 2011 r. 508 sedan będzie produkowany także w Wuhan w Chinach, gdzie Peugeot stawia sobie bardzo ambitny cel zdobycia znacznej części rynku, idealnie wpisując się tym modelem w wymagania tamtejszych klientów.


data ostatniej modyfikacji: 2010-07-22 17:49:21
Komentarze
Polityka Prywatności