- Jak podwoić wartość malucha?
- Zatankować go do pełna.
Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursantowi pytanie:
- Ma pan skrzyżowanie równorzędne. Tu jest pan w samochodzie osobowym, tutaj tramwaj, a tu karetka na sygnale. Kto przejedzie pierwszy?
- Motocyklista - odpowiada pytany.
- Panie, co pan wygadujesz - warczy zły egzaminator - Toż przecież mówię, jest pan, tramwaj i karetka. Skąd wziął się motocyklista?
- A cholera ich wie, skąd oni się biorą.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Marki samochodowe

marka
HR1 to nowatorski, miejski pojazd koncepcyjny, który łączy w sobie cechy samochodów z różnych segmentów (auta typowo miejskiego, coupé oraz klasy SUV…).
Najnowszy pojazd koncepcyjny firmy Peugeot to dwumiejscowy roadster, wyróżniający się futurystyczną stylistyką i oryginalną konstrukcją, zaprojektowany, by dostarczać niezwykle intensywnych doznań z jazdy i godnie uczcić 200-lecie istnienia marki Peugeot.
W styczniu bieżącego roku Peugeot wdrożył nowy projekt, będący prawdziwą ofensywą produktów, stylu oraz usług na rynku motoryzacyjnym.
Podczas letniego pobytu w Palma de Mallorca, Jej Wysokość Królowa Zofia będzie używała udostępnionego przez Peugeot Hiszpania samochodu iOn, stając się pierwszym kierowcą nowego elektrycznego Peugeota w tym kraju.
Jakość, czystość, efektywność… Peugeot 508 to uosobienie nowego wizerunku Marki w segmencie dużych sedanów.
Dzięki RCZ Peugeot udowodnił, że śmiały stylistycznie i wyposażony w najnowsze rozwiązania techniczne model koncepcyjny można niemal bez zmian wprowadzić do produkcji seryjnej.
HOGGAR jest przejawem ambicji czynienia z Peugeot marki międzynarodowej, potwierdzającym zarazem przyspieszenie tempa w dziedzinie strategii rozwoju produktów.
Na nadchodzącym salonie samochodowym w Genewie Peugeot wraz z nowym logo zaprezentuje swój nowy Koncept - SR1. Peugeot SR1 prezentuje trendy stylistyczne, które będą obowiązywały w przyszłości we wszystkich modelach Marki. Koncept jest jednocześnie uosobieniem nowego świata Peugeot, którego przejawem jest nowe logo Lwa ozdabiające eleganckie nadwozie.
Pojazd ten to więcej niż auto koncepcyjne. Model RCZ wyznacza nowe standardy w gamie samochodów „rekreacyjnych” firmy Peugeot i jako pierwszy korzysta z dobrodziejstw nowego wizerunku Lwa.
Swoją światową premierę na rynku chińskim świętuje dziś nowy Peugeot 408, który został zaprezentowany blisko 300 dziennikarzom z Chin i ponad 700 reprezentantom sieci przez Jean-Marc Galesa, Dyrektora Generalnego Marki.
Sześć miesięcy po pojawieniu się na rynku wiosną 2009, Peugeot 3008 potwierdza swój sukces rynkowy. Crossover Peugeot, dostępny już w większości krajów europejskich, znalazł w sumie blisko 50 000 nabywców, o 15% więcej niż zakładane cele Marki.
Euro NCAP przyznało 5 gwiazdek modelowi 5008, kompaktowemu vanowi Peugeot, który w najbliższym czasie zostanie wprowadzony do sprzedaży. Fakt ten jest dowodem zaangażowania marki w kwestie bezpieczeństwa.
Peugeot otwiera wstępne rezerwacje modelu iOn, swojego samochodu 100% elektrycznego. Marka podpisała już listy intencyjne z dziewięcioma przedsiębiorstwami, administracjami oraz dużymi flotami europejskimi w sprawie projektu „auto partage”.*
Model RCZ, będąc czymś więcej niż tylko concept-car, który stał się rzeczywistością, wyznacza nowy etap w historii "samochodów rekreacyjnych" marki Peugeot. Ekspresyjny i innowacyjny styl, wyjątkowe wnętrze, skuteczne i przyjazne środowisku silniki, niezwykłe wrażenia z jazdy,… rysują przed Marką nową, pasjonującą przyszłość.
Peugeot, pionier i pierwszy światowy konstruktor samochodów z napędem elektrycznym, przewiduje premierę modelu na koniec 2010. Jego osiągi oraz zasięg do 130 km, uzyskane dzięki zastosowaniu baterii litowo-jonowych, będą skuteczną odpowiedzią na wyzwania związane z ruchem miejskim i ochroną środowiska.
We wrześniu 2007 roku, podczas ostatniego salonu we Frankfurcie, Peugeot odsłonił studium samochodu, które nie pozostawiło nikogo obojętnym; był to concept car 308 RCZ. Pomysł, by go wprowadzić na rynek, szybko stał się oczywistością.
Wraz z modelem 5008 Peugeot proponuje nową interpretację kompaktowego monospace’a. Ten odzwierciedlający podstawowe dla Marki wartości nowy model optymalizuje wszystkie oczekiwane w tym segmencie atrybuty, nie idąc przy tym na ustępstwa, jeśli chodzi o wyjątkowo dobre zachowanie na drodze, a także wprowadza dopracowane technologie w trosce o komfort i bezpieczeństwo jazdy.
Będąca międzynarodowym sukcesem 206-ka, w 2009, dalej bryluje na wszystkich kontynentach, w zupełnie nowej w Europie roli … 206+ !
W lipcu ubiegłego roku, modele 407 i 407 SW zostały zmodernizowane. Styl jak zwykle dynamiczny, został jedynie subtelnie podretuszowany by zyskać na elegancji, sile i jakości.
3008 jest nowym samochodem kompaktowym, ale równocześnie bardzo pojemnym przeznaczonym do odkrywania nowych terytoriów motoryzacji.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności