Polski chamek za kierownicą
Opis osobowości:
Cham pospolity. Ma kłopoty z czytaniem, pisaniem i liczeniem. Jego zachowanie wynika z chęci odreagowania na upokorzenia codzienności.

Główne wady i zagrożenia:

* zajeżdża drogę,
* nie przepuszcza nawet jeśli nic mu to nie szkodzi,
* wciska gaz, kiedy próbujesz go wyprzedzić, a jak zrezygnujesz - zwalnia,
* omija korek i kolejkę do skrętu na każdy możliwy sposób,
* i wiele innych, które jego mały móżdżek wymyśla on-line.

Ulubione samochody:
Brudne.
Dwóch facetów po długiej nocy spędzonej w barze nad ranem wsiada do samochodu. Po kilku minutach w okno pasażera stuka stary mężczyzna.
- Zobacz, w oknie jest duch! - krzyczy pasażer.
Kierowca dodaje gazu, ale twarz nie znika. Przerażony pasażer otwiera okno i pyta:
- Czego chcesz?
- Macie może papierosy? - pyta stary mężczyzna.
Pasażer rzuca przez okno paczkę i krzyczy do kierowcy zamykając ze strachem okno:
- Przyspiesz!
Kilka minut później uspokojeni zaczynają śmiać się i żartować z poprzedniego strachu. Nagle w oknie znów pojawia się ta sama twarz.
- To znowu on! - krzyczy pasażer. Otwiera okno i drżąc ze strachu pyta:
- Tak?
- Macie ognia? - dopytuje się stary mężczyzna.
Pasażer wyrzuca zapalniczkę przez okno i krzyczy:
- Przyspiesz jeszcze!
Kierowca wciska gaz do podłogi, straszliwa twarz znika z okna. Pasażer z kierowcą powoli dochodzą do siebie po spotkaniu z duchem, kiedy w oknie znowu pojawia się postać tego samego starego mężczyzny. Przerażony pasażer otwiera okno i pyta:
- Co znowu?
- Może pomóc wam wyjechać z tego błota?

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Marki samochodowe

marka
Peugeot, główny gracz w segmencie małych i średnich samochodów wzbogaca swoją ofertę o 206+, spadkobierczynię blisko 6,5 miliona wyprodukowanego i sprzedanego od 1998 roku modelu 206. Samochód ten o cechach genetycznych uznanych na całym świecie, uzupełnia gamę z lwem.
Od końca lat 70’, Peugeot Sport jest wszechobecny na rajdach dzięki, między innymi, swoim produktom. Wiele modeli, przeznaczonych zarówno dla amatorów jak i dla przyszłych mistrzów przewinęło się na asfalcie i na szutrze: 104 ZS, Samba Rallye, 205 GTi 1,6l, 205 Rallye, 309 GTi, 106 (10 lat: XSi, Rallye i S16), 206 XS (7 lat) i w przyszłym roku 207 RC Rallye.
Peugeot BIPPER otrzymał 23 września , na 62. Międzynarodowym Salonie Samochodów Użytkowych w Hanowerze, nagrodę „ Międzynarodowy Van Roku” 2009.
Koncept car Prologue jest krzyżówką wielu pomysłów i uchyla rąbka tajemnicy samochodu nowego gatunku.
Peugeot, prekursor kształtów przyjemności, którą można odkrywać jak pokazały w przeszłości eleganckie serie 401, 601 i 402 Eclipse z lat 30., ma w genach zamysł samochodu, dostosowującego się do upodobań kierowcy, w wersji coupé lub kabrioletu, dzięki magii składanego do bagażnika dachu.
50 milionów wyprodukowanych samochodów podkreśla siły i doświadczenie Automobiles Peugeot, pioniera światowej produkcji samochodów od 1891, śmiało patrzącego w przyszłość.
Niemiecki Automobil Klub, ADAC grupujący 16 milionów członków przeprowadził ostatnio test bezpieczeństwa małych kabrioletów segmentu B i opublikował wyniki w magazynie ADAC Motor Welt.
W ramach programu CAP 2010 i przyspieszenia oferty produktowej Marki, Pan Jean-Philippe Collin, Dyrektor Generalny Automobiles Peugeot zapowiedział na Salonie w Lizbonie produkcję seryjną samochodu koncepcyjnego 308 RC Z.
Wprowadzony na rynek wiosną 2006 roku, model 207 przekroczył próg miliona wyprodukowanych egzemplarzy, w niespełna dwa lata od momentu wylansowania.
Peugeot Polska poinformował Prezesa Urządu Ochrony Konkurencji i Konsumentów o prowadzeniu dwóch akcji serwisowych – w niektórych egzemplarzach samochodów Peugeot 307 mogą wystąpić wady
Peugeot 308 hatchback rozpocznie karierę handlową w Europie na początku jesieni bieżącego roku, zastępując hatchbacka 307, serce stokrotki, ktorej sprzedaż przekroczyła właśnie 3 000 000 egzemplarzy.
W Warszawie odbyło się spotkanie organizacyjne RPP z udziałem Andrzeja Nosińskiego, Sekretarza Generalnego Peugeot Polska oraz Tadeusza Mączyńskiego, Dyrektora Serwisu i Części Zamiennych Peugeot Polska. Przybyli na nie zawodnicy zainteresowani udziałem w pucharze markowym. Współorganizatora rozgrywek - Polski Związek Motorowy- reprezentował Arkadiusz Sąsara, Dyrektor Biura Sportu.
Jak tylko sięga pamięć, Peugeot dawał swej klienteli możliwość otwierania się na słońce i na gwiazdy. Podobnie w serii "2", modele 201, 202, 203, 204, 205 proponowano kochającym powiew świeżego powietrza wersję z odkrywanym brezentowym dachem. Wszystko rozpoczęło się już w latach 30.
Marka Peugeot obecna jest na rynku od ponad 100 lat, zarówno w segmencie samochodów osobowych, jak i pojazdów użytkowych. Te ostatnie zawsze zajmowały ważne miejsce w ofercie Peugeot. Łącznie, od początku działalności, wyprodukowanych zostało ponad 5 mln egzemplarzy.
System ABS instalowany w niektórych modelach aut Peugeot 307, mimo przeprowadzonej w ubiegłym roku akcji serwisowej, może być nadal nieszczelny – poinformował Prezesa UOKiK polski przedstawiciel producenta.
Prezentacja concept-car 20 w 1998 r. i entuzjazm, z jakim się spotkał otworzyły drogę do stworzenia nowego typu pojazdu, stanowiącego część dużej serii: Coupé/Kabriolet.
Tworzenie modeli studyjnych nazywanych potocznie concept-car, wynika z naturalnej potrzeby zmieniania standardów, przekraczania wyznaczonych granic, testowania innowacyjnych rozwiązań, dla uzyskania wyjątkowego rezultatu.
Jeśli lubisz sportową rywalizację, zawrotne prędkości i szybkie samochody... Kibicuj swoim faworytom i zobacz jak najlepsi z najlepszych walczą o zwycięstwo! Jeśli natomiast masz od 18 do 25 lat, posiadasz prawo jazdy, a w Twoich żyłach płynie krew prawdziwego rajdowca możesz jeszcze zostać zawodnikiem Rajdu!
Piotr Adamus i Magdalena Zacharko zajęli drugie, a Dariusz Poloński i Grzegorz Dobosz - trzecie miejsce w Klasie Super 1600 podczas Subaru Poland Rally.
Łukasz Habaj i Jacek Spentany odnieśli trzecie w tym roku zwycięstwo w Rajdowym Pucharze Peugeot.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności