Szpaner w BMW otworzył drzwi na ulicy i nadjeżdzający samochód zawadził mu o drzwi. Facet lamentuje:
- Kurwa! Moje piękne BMW!
Podchodzi do niego przechodzień:
- Panie, co się pan tak martwisz o ten samochód? - Taki z pana materialista, przecież panu całą rękę urwało!
Szpaner drze się:
- O kurwa! Mój Rolex!
Nie pamiętam dokładnie okoliczności wypadku, ponieważ byłem kompletnie pijany. W celu uzyskania dalszych szczegółów proszę zwracać się do policji.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Peugeot przyspiesza ofensywę na rynku motoryzacyjnym

marka: Peugeot

W styczniu bieżącego roku Peugeot wdrożył nowy projekt, będący prawdziwą ofensywą produktów, stylu oraz usług na rynku motoryzacyjnym.

Kilka tygodni przed Salonem Motoryzacyjnym w Paryżu, Peugeot zaprezentował model 508, nową limuzynę, będącą uosobieniem wyrazistego stylu i emocji. Firma przedstawiła również swoje nowe podejście do kwestii transportu, nowoczesne, skuteczne i zróżnicowane, proponując zdecydowane rozwiązania dotyczące ochrony środowiska i transportu publicznego:
    - iOn, samochód w 100% elektryczny,
    - 3008 HYbrid4, pierwszy model hybrydowy z silnikiem diesla na świecie,
    - oferta serwisowa Mu by Peugeot,
    - skutery i rowery Peugeot.

Po raz pierwszy publicznie prezentowany Peugeot 508 to uosobienie nowego wizerunku Marki w segmencie dużych sedanów.

Peugeot 508 łączy emocje z:
    - technologiami nowej generacji: e-HDi i HYbrid4,
    - czystymi i dynamicznymi liniami stylistycznymi,
    - wyraźnie dostrzegalną jakością i wygodnym wnętrzem,
    - doświadczeniem niepowtarzalnej jazdy, będącej owocem doświadczeń i wiedzy Marki.

Wraz z modelem 508 Peugeot rozpoczyna swoją międzynarodową ofensywę: model będzie produkowany we Francji dla rynku europejskiego, a następnie w Chinach - dla największego rynku świata.
Od początku 2011 r. model będzie sprzedawany w Europie w dwóch wersjach nadwozia: sedan i SW.

iOn, pierwszy w 100 % elektryczny samochód nowej generacji, został zaprojektowany zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Cichy, praktyczny, szybki, łączy doskonały stosunek przestronności i gabarytów z niezrównaną zwrotnością. Od końca tego roku, za mniej niż 500 € miesięcznie, wraz z modelem iOn dostępne będą różnorodne usługi (obsługa serwisowa, assistance, dostęp do Peugeot Connect oraz Mu by Peugeot).

Peugeot 3008 HYbrid4
Poprzez wdrożenie pierwszego seryjnego samochodu z napędem hybrydowym diesla, Peugeot proponuje niespotykaną ofertę, jeśli chodzi o osiągnięcia w zakresie ochrony środowiska oraz wrażeń z jazdy.
W modelu 3008 HYbrid4 połączenie silnika diesla (2.0 l HDi FAP o mocy 120 kW/163 KM) z silnikiem elektrycznym o maksymalnej mocy 27 kW (37 KM) pozwala na:
- zastosowanie napędu na cztery koła,
- wypracowanie mocy maksymalnej o wartości 200 KM,
- udostępnienie trybu zerowej emisji ZEV (ang. Zero Emission Vehicle),
- ograniczenie spalania do 3,8 litra/100 km,
- emisję CO2 na poziomie 99 g/km.

Przy takich parametrach zalety dla klienta są oczywiste. Ponadto udało się obniżyć zapotrzebowanie na paliwo o imponujące 35% w porównaniu z pojazdami o podobnych wymiarach, wyposażonych w silniki benzynowe o zbliżonych osiągach.

Usługa Mu by Peugeot umożliwia wypożyczanie, u koncesjonera samochodów lub skuterów Peugeot, samochodów, skuterów, rowerów i rowerów elektrycznych czy akcesoriów (fotelik dziecięcy, bagażnik dachowy…). Ta innowacyjna oferta transportowa, wprowadzona w 2010 roku, jest w fazie rozwoju. Po Paryżu, usługi Mu są oferowane w siedmiu innych europejskich miastach: Berlinie, Madrycie, Mediolanie, oraz od niedawna w Antwerpii, Bristolu, Brukseli i Londynie. Począwszy od Salonu w Paryżu, dzięki usłudze Mu możliwa będzie rezerwacja zdalna lub poprzez iPhone.

Peugeot Scooters: nowe wrażenia z „elektrycznej” jazdy. Peugeot Scooters, czwarty europejski konstruktor, najstarsza światowa marka pojazdów dwukołowych, zaprezentuje nowy model z napędem elektrycznym, E-Vivacity, którego sprzedaż ruszy z początkiem 2011 roku.


data ostatniej modyfikacji: 2010-09-07 17:18:37
Komentarze
Polityka Prywatności