Jedzie cała rodzinka samochodem i nagle wybiega na ulice dziecko. Kierowca doskonale prowadzi samochód omijając chłopca. Podbiega do niego policjant i mówi:
- Świetnie pan prowadzi, za ten wyczyn nasza komenda ofiaruje panu w nagrodę - 1000 zł. A czy można wiedzieć na co pan przeznaczy te pieniądze?
Kierowca odpowiada:
- Wreszcie zrobię sobie prawo jazdy.
Żona próbuje ratować sytuację:
- Proszę nie zwracać na niego uwagi, on tak zawsze mówi gdy jest pijany.
Z tylnego siedzenia odzywa się babcia:
- A nie mówiłam, że tym kradzianym samochodem daleko nie zajedziemy...
Jedzie facet swoim czerwonym Ferrari, 130 km/h. Patrzy w lusterko i widzi, że dogania go syrenka, a z jej okna wychyla sie jakis facet i wrzeszczy:
-Panie, znasz pan syrenkie?!!!
Zaklął, przycisnął gaz i przyspieszył do 150.
Syrenka znow go dogania i sytuacja sie powtarza.
Po pięciu razach przy 200 na godzinę odpuścił sobie i odpowiedział:
-Znam.
-To powiedz mi pan, jak się dwójkę wrzuca?!

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Audi A1 z napędem quattro

marka: Audi

Firma Audi testuje swój najmniejszy model z napędem na wszystkie koła (quatro). Niemiecki producent zaprezentował zdjęcia z testów w Montrealu, oznajmiając, że stale doskonali model A1 z napędem na cztery koła.

Na razie nie podano jeszcze zbyt wiele szczegółów, ale wiadomo już, że napęd quattro ma tę samą konstrukcję, co analogiczny mechanizm z modelach TT i A3. Podobnie jak w przypadku tych dwóch modeli, elektronicznie sterowane wielotarczowe hydrauliczne sprzęgło w A1 trafiło na tylną oś dla polepszenia rozkładu masy.

Nie wiadomo jeszcze kiedy wersja quattro trafi do sprzedaży. Przedstawiciele Audi twierdzą, że napęd 4x4 znajdzie zastosowanie w najmocniejszych odmianach A1, a to może oznaczać, że w przyszłości do salonów trafi Audi S1.

Źródło: motofakty.pl

ostatnia aktualizacja: 2011-01-21
Komentarze
Polityka Prywatności