Sixa za kółkiem
Opis osobowości:
Żeńska odmiana Żółtodzioba. Przedstawicielki tej grupy najczęściej w prostej linii przechodzą do grupy nr 4. Jeśli uda się im wyjść poza moją listę -proszę o kontakt listowny celem złożenia osobistych gratulacji

Główne wady i zagrożenia:

* zbyt mała prędkość,
* bezsensowne manewry,
* jazda bez świateł,
* kłopoty z manewrowaniem po zatłoczonym skrzyżowaniu,
* hamowanie na zakręcie, etc.


Ulubione samochody:
Małe, ponieważ zbyt odległe fragmenty mogłyby zostać zapomniane podczas parkowania lub zakręcania.
- Fabio! Weź no siatkę i leć na drugą stronę ulicy kup 5 kilo zemniaków!
Fabio jak stał tak pobiegł - tak nieszczęśliwie - że się władował prosto pod koła nadjeżdżającej ciężarówki.
......
Jaka to reklama?
.
.
.
.
.
.
.
Szkoda Fabia

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Jaguar XF po raz czwarty samochodem roku

marka: Jaguar

Jaguar XF po raz czwarty z rzędu otrzymał tytuł „Best Executive Car” przyznawany przez prestiżowy brytyjski miesięcznik motoryzacyjny „What Car?”. Od 2008 roku model otrzymał łącznie ponad 80 nagród.

„Jaguar XF od momentu wprowadzenia nieustannie cieszy się uznaniem klientów oraz specjalistów w dziedzinie motoryzacji. Nasza filozofia tworzenia samochodów skupia się na dwóch aspektach – luksusie i sportowych osiągach. Cieszymy się, że przez cztery kolejne lata Jaguar XF jest niepokonany w swojej klasie” – powiedziała Karolina Sobkowiak, Brand Manager Jaguar.
Linie sylwetki przypominające coupe skrywają mnóstwo przestrzeni. Jaguar XF posiada wygodne miejsce dla pięciu dorosłych osób, obszerne schowki i bagażnik o pojemności 540 litrów (z zamontowanym systemem Tyre Repair). Wnętrze samochodu, wykończone z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości, utrzymane jest w stylu sportowego luksusu.

Jaguar XF dostępny jest w sześciu wersjach silnikowych od 210-konnego diesla, do najmocniejszego w klasie 510-konnego silnika benzynowego. Każdy z samochodów wyposażony jest standardowo w sześciostopniową automatyczną skrzynię biegów z łopatkami przy kierownicy umożliwiającymi ręczną zmianę przełożeń (Jaguar Sequential Shift).

Samochód dostępny jest w czterech opcjach wyposażenia: Luxury, Premium Luxury, Portfolio oraz w najmocniejszej wersji XFR.


data ostatniej modyfikacji: 2011-01-27 17:22:13
Komentarze
Polityka Prywatności