Jedzie facet BMW i złapał gumę. Zatrzymał się na poboczu i zmienia koło. Podjeżdża mercedes wysiada gościu i się pyta:
- Co pan robi?
- Odkręcam koło - odpowiada facet.
Ten z mercedesa bierze kamień wali w szybę i mówi:
-To ja wezmę radio
Wiecie dlaczego w maluchu nie potrzeba wyciszaczy?
Bo uszy się zatyka kolanami.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Wszystkie modele GreenLine II generacji są już dostępne

marka: Skoda

Do gamy proekologicznych modeli marki Škoda w wersji GreenLine II generacji, Fabii i Roomstera, dołączają teraz Octavia, Yeti i Superb. Pełne portfolio modeli Škody jest już dostępne w sprzedaży.

Modele GreenLine II generacji różnią się od tych wprowadzonych na rynek we wrześniu 2008 roku rozwiązaniami, które powodują, że spalanie i emisja C02 jest jeszcze niższa. Zastosowano w nich m. in. system Start&Stop, który automatycznie wstrzymuje pracę silnika, gdy nie jest ona konieczna (np. podczas zatrzymania samochodu na czerwonym świetle). Kolejnym rozwiązaniem jest system rekuperacji, który umożliwia odzyskiwanie energii w samochodzie poprzez przekształcenie energii kinetycznej w elektryczną, możliwą do ponownego wykorzystania.
 
Wszystkie nowe modele (Octavia, Yeti i Superb) są wyposażone w jednostkę 1.6 TDI CR DPF 105 KM.

Octavia GreenLine II generacji jest dostępna jako limuzyna (w jednej wersji wyposażenia) lub kombi (w trzech wersjach: Classic, Ambiente i Elegance). Można ją nabyć już od 79 900 zł.
 
Model Yeti GreenLine występuje również w 3 wersjach wyposażenia: Active, Ambition i Experience i można go kupić już od 79 800 zł.

Natomiast pochodzący z ekologicznej linii Superb, dostępny w wersjach: Comfort, Ambition i Elegance (zarówno dla wersji nadwoziowej sedan jak i combi), jest dostępny już od 88 500 zł.

Od II połowy 2010 roku są dostępne na rynku Fabia GreenLine II oraz Roomster GreenLine II. Można je kupić już za 55 700 zł (Fabia) i 66 700 zł (Roomster).
 
 

data ostatniej modyfikacji: 2011-04-14 16:29:01
Komentarze
Oznacza początek pasa ruchu przeznaczonego tylko dla autobusów lub trolejbusów oraz innych pojazdów wykonujących odpłatny przewóz osób na regularnych liniach.
Ostrzega o przejeździe kolejowym niewyposażonym ani w zapory, ani w półzapory. Umieszczona pod znakiem A-10 tabliczka T-7 wskazuje układ torów i drogi na przejeździe.
Oznacza miejsce przeznaczone do postoju lub parkowania pojazdów silnikowych. W przypadku, gdy wyznaczenie postoju na chodniku lub jezdni jest inne, niż równolegle do jej krawędzi, to sposób ten jest przedstawiony na odpowiedniej tabliczce (patrz: Tablice dodatkowe).
Polityka Prywatności