- Dlaczego łysy motocyklista jedzie z rozpiętym rozporkiem?
- Żeby mieć wiatr we włosach.
Na egzaminie na prawo jazdy egzaminator pyta podstępnie:
- Co pani zrobi, jeżeli po przejechaniu pięciu kilometrów stwierdzi pani, że zapomniała pani kluczyków?
- Zjadę na pobocze, włączę światła awaryjne, wysiądę z samochodu i sprawdzę, co za matoł pchał mnie taki kawał drogi.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Marki samochodowe

marka
Prezentacja tego prototypu na Genewskim Salonie Samochodowym w 2002 roku była wyjątkowym zaskoczeniem i szybko stała się najgłośniej komentowanym wydarzeniem targów.
Skoda potwierdziła swoje plany dotyczące rozpoczęcia produkcji zupełnie nowego, kompaktowego modelu, który miałby stanowić konkurencję dla m.in. Forda Focusa lub Volkswagena Golfa. Auto trafi do sprzedaży najwcześniej w 2013 roku.
W fabryce w Bratysławie ruszyła seryjna produkcja nowego samochodu marki ŠKODA, Citigo. Portfolio marki poszerza się teraz o kolejne auto, które dołączy do segmentu małych samochodów miejskich.
ŠKODA rozpoczęła produkcję nowej kompaktowej limuzyny przeznaczonej na rynek indyjski. Model ten pojawi się w Indiach jeszcze przed końcem tego roku.
Skoda ujawniła pierwsze zdjęcia modelu Citigo, który powstał w oparciu o Volkswagena up! Będzie to najmniejsze auto w ofercie czeskiego producenta, które trafi do salonów jeszcze w 2011 roku.
ŠKODA kontynuuje swoją ofensywę produktową wprowadzając siódmą linię modelową. Do segmentu A00 producent samochodów z Mladá Boleslav wjeżdża nowym modelem Citigo.
MissionL zawiera kluczowe elementy, które pojawią się w przyszłej, szóstej już linii modelowej marki. W ten sposób ŠKODA rozpoczyna swą "modelową ofensywę". Planowana światowa sprzedaż samochodów do 2018 roku ma osiągnąć poziom 1,5 miliona sztuk.
Gama modeli ŠKODY w wersji Family zostaje poszerzona o Superba. Model akcyjny Superba jest oferowany z pięcioma jednostkami napędowymi: 1.4 TSI 125 KM, 1.8 TSI 152 KM 1.6 TDI CR DPF 105 KM, 2.0 TDI CR DPF 140 KM, 2.0 TDI CR DPF 170 KM.
Druga generacja ŠKODY Octavia GreenLine w wersji kombi jest już dostępna na polskim rynku. Model wyposażono w bardzo oszczędną jednostkę napędową 1.6 TDI CR 105 KM.
Podczas trwającego od 9 do 14 czerwca światowego salonu samochodowego w czeskim Brnie, zaprezentowane zostały model koncepcyjny Vision D, Superb Combi z nowym pakietem wyposażenia oraz specjalna edycja Fabii Monte Carlo.
Impreza GTI-Treffen w Worthersee co roku przyciąga fanów tuningowanych samochodów z grupy VW. W tym roku odbędzie się ona już po raz 30. Na tę okazję Skoda przygotowała nietypową Fabię bez dachu opartą na wersji rajdowej.
Zbliża się pora urlopów, rodzinnych wyjazdów poza miasto, spontanicznych weekendowych wypraw. To doskonały moment, by zainteresować się samochodami z napędem 4x4, oferującymi wiele korzyści przydatnych przy tego typu aktywnościach.
Na Międzynarodowym Kongresie E-Mobilności, który odbył się na Wydziale Transportu Czeskiego Uniwersytetu Technicznego w Pradze, ŠKODA pokazała Octavię Green E Line napędzaną elektrycznie.
Około 2006 kilometrów na jednym baku i spalanie na poziomie zaledwie 2,2 l/100 km – to rekord, jaki uzyskała Fabia GreenLine II, prowadzona przez Austriaka, Gerharda Plattnera.
Škoda Superb Combi została wyróżniona tytułem Najlepszego Samochodu Kombi 2011, przyznawanym przez brytyjski magazyn Fleet World.
Do gamy proekologicznych modeli marki Škoda w wersji GreenLine II generacji, Fabii i Roomstera, dołączają teraz Octavia, Yeti i Superb. Pełne portfolio modeli Škody jest już dostępne w sprzedaży.
Ogrzewanie postojowe oszczędza silnik i zmniejsza jego zużycie. To kolejne rozwiązanie dostępne w samochodach Škody, dzięki któremu wyraźnie spada poziom emisji szkodliwych składników spalin i wzrasta komfort podróżowania.
Podczas trwającego Geneva Motor Show, Škoda Auto prezentuje pojazd koncepcyjny, który jest wyznacznikiem zupełnie nowej koncepcji stylistycznej - VisionD. Symbolizuje ona kierunek, w którym czeski producent zamierza podążać w najbliższym czasie. Świeżość, precyzja i jakość – to główne cechy modelu.
Wraz z nadchodzącym Rajdem Monte Carlo, poszerzy się linia modelowa Fabii. Nowa wersja modelu będzie oferowana jako hatchback ze sportowym zawieszeniem.
Flagowy model marki Škoda, Superb Combi podczas emisji najpopularniejszego telewizyjnego show w Wielkiej Brytanii, Fifth Gear, został okrzyknięty Family Car of the Year.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności