Jedzie czołg i maluch. Czołg mówi do malucha:
- Ale masz silnik w tyłku.
A maluch na to:
- Wolę mieć silnik w tyłku, niż ptaszka na czole.
- Fabio! Weź no siatkę i leć na drugą stronę ulicy kup 5 kilo zemniaków!
Fabio jak stał tak pobiegł - tak nieszczęśliwie - że się władował prosto pod koła nadjeżdżającej ciężarówki.
......
Jaka to reklama?
.
.
.
.
.
.
.
Szkoda Fabia

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

ŠKODA zaprezentuje samochód koncepcyjny MissionL

marka: Skoda

MissionL zawiera kluczowe elementy, które pojawią się w przyszłej, szóstej już linii modelowej marki. W ten sposób ŠKODA rozpoczyna swą "modelową ofensywę". Planowana światowa sprzedaż samochodów do 2018 roku ma osiągnąć poziom 1,5 miliona sztuk.

Na tegorocznym Międzynarodowym Salonie Samochodowym we Frankfurcie (15 - 25 września 2011), odbędzie się światowa premiera koncepcyjnego designu, nazwanego MissionL. Model odsłania stylistykę nowej linii marki ŠKODA, która ma stać się symbolem ofensywy, jaką rozpoczyna czeski producent.
 
Nowy, pięciodrzwiowy samochód pojawi się na rynku europejskim, rosyjskim i na rynkach azjatyckich. Ten kompaktowy liftback w każdym regionie będzie się nieznacznie różnił, dopasowując się do wymagań i specyfiki poszczególnych rynków. Ten zabieg ma zbliżyć markę ŠKODA do realizacji zakładanego celu, zawartego w strategii wzrostu 2018. 
 
"Odsłaniając wygląd naszego nowego kompaktowego modelu, pokazujemy dokładnie kierunek, jakim będzie podążać nasza marka”, powiedział prezes zarządu ŠKODY, prof. dr h.c. Winfried Vahland. “Podczas światowej premiery we Frankfurcie damy jednoznaczny sygnał, że ŠKODA dociska pedał gazu. W ciągu najbliższych dwóch-trzech lat co pół roku będziemy prezentować nowy samochód".
 
Poza intensywnymi działaniami na rynkach azjatyckich, marka w dalszym ciągu planuje skupić się na Europie i rodzimych Czechach. Poza Fabią i Octavią, główna fabryka ŠKODY w Mladá Boleslav będzie produkować też trzeci model. Marka już teraz zwiększa wydajność swych linii produkcyjnych. Pod koniec roku 2012, ŠKODA rozpocznie również produkcję automatycznej, dwusprzęgłowej przekładni DQ200 w swojej fabryce w Vrchlabí.
 
 

data ostatniej modyfikacji: 2011-09-09 18:29:38
Komentarze
Informuje o zbliżaniu się do przejazdu kolejowego.
Oznacza, że wjazd na drogę pojazdów przewożących materiały niebezpieczne, oznaczonych tablicami ostrzegawczymi jest zabroniony.
Ostrzega o dwóch niebezpiecznych zakrętach, z których pierwszy jest w kierunku wskazanym na znaku, a drugi może być zarówno w lewo, jak i w prawo. Może występować z tabliczką T-4 lub T-5.
Uprzedza o mającej nastąpić lub niedawno wprowadzonej zmianie obowiązujących dotychczas zasad pierwszeństwa na najbliższym skrzyżowaniu.
Polityka Prywatności