Niemiec, Anglik i Polak dostaną 1.000.000 pln. jeśli przejadą przez rój komarów bez ukąszenia.
1. Niemiec jedzie mercem 300 km/h - ugryzł go komar.
2. Anglik jedzie Astonem Martinem 330 km/h - ugryzł go komar.
3. Polak jedzie "komarkiem" 25 km/h, a przywódca komarów:
- Stać to nasz!
Mama woła do synka:
- Oktawio idż na drugą strone ulicy kupić kilo kartofli.
Oktawia przejechał samochód. Jaka to reklama?
Szkoda Oktawia!

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Ekskluzywny „500 by Gucci”

marka: Fiat

Dealerzy Fiata rozpoczynają zbieranie zamówień na ikonę włoskiej mody motoryzacyjnej, czyli model „500 by Gucci" w wersji kabriolet i hatchback. Dodatkowo wszystkie auta osobowe marki Fiat zostały objęte atrakcyjnymi promocjami.

Klientom z pewnością przypadnie do gustu atrakcyjna cenowo i bogato wyposażona wersja modelu Fiat Panda stworzona specjalnie z okazji jubileuszu 90-lecia obecności Fiata w Polsce.

Wysokie ceny paliwa skłaniają wielu kierowców do szukania tańszych źródeł zasilania, a takim niewątpliwie jest LPG. Dlatego Fiat Auto Poland wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynkowemu i z myślą o bezpieczeństwie użytkowania samochodu zdecydował się na wprowadzanie nowej promocji „instalacja LPG gratis" połączonej z rabatami kwotowymi.

Fiaty Panda, Grande Punto, Punto Evo, Linea, Qubo i Bravo w ramach akcji promocyjnej mogą być teraz bezpłatnie wyposażone w ASO Fiata w instalację LPG, która objęta jest 2-letnią gwarancją producenta. Dodatkowo przy zakupie tych modeli Klient może liczyć na dodatkowy rabat, np. w przypadku Grande Punto w kieszeni kierowcy zostaje aż 5500 zł - w zaoszczędzonej kwocie zawarta jest instalacja gazowa o wartości 3500 zł oraz rabat 2000 zł.

Poza tym do końca września w salonach FAP wszystkie samochody objęte są upustami, a ich wartość jest uzależniona od modelu i wersji silnikowej oraz wyposażeniowej.


data ostatniej modyfikacji: 2011-09-14 17:21:33
Komentarze
Polityka Prywatności