Kobieta za kierownicą
Opis osobowości:
Matka, żona, kochanka.

Główne wady i zagrożenia:
Poza wadami wymienionymi w pkt. 3 dochodzą inne, które przy sixie można było przemilczeć, ale tutaj już nie. Temat - rzeka , ale spróbuję:

* niemal całą uwagę pochłania jej strona techniczna prowadzenia samochodu,
* trzyma się kurczowo środka jezdni,
* używa lusterek wyłącznie do poprawiania make-up`u,
* włącza lewy kierunkowskaz i skręca w prawo,
* zero kontaktu z innymi użytkownikami drogi, brak reakcji na standardowe znaki dawane ręką lub światłami (Co tak śmiesznie miga??),
* obserwuje tylko wąski fragment drogi przed maską,
* nagle hamuje (np. tuż przed skrzyżowaniem gdy zapala się żółte światło),
* prędkość uzależnia od aktualnego nastroju a nie od warunków,
* zero wyobraźni i przewidywania,
* wjeżdża na skrzyżowanie mimo, ze nie może z niego zjechać i oczywiście zostaje na nim przez kolejną zmianę świateł tworząc korek,
* blokuje szybki pas, bo za 5 kilometrów skręca w lewo,
* po długim oczekiwaniu na drodze podporządkowanej w końcu zamyka oczy, zaciska dłonie na kierownicy i… rusza… no i… Bum!!!,
* stwarza zagrożenie nawet po opuszczeniu samochodu potrafi go bowiem zaparkować na środku skrzyżowania, lub 5 cm od otwierających się na zewnątrz drzwi czyjegoś domu.

Ulubione samochody:
Nie rozróżnia marek. Zwykle małe lub średnie, czasem (gorzej) większe.

Uwaga:
Do kobiet za kierownicą rzadko zaliczają się też niektórzy mężczyźni. Są to przypadki beznadziejne ale i nieliczne przez co nie chce mi się dla nich tworzyć oddzielnej kategorii… Dupa Wołowa?.
Zatrzymał się kierowca na siku i mówi do swojego małego:
- Widzisz jak Tobie się chce to ja zawsze staję.....

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Peugeot 508 RXH Limited Edition

marka: Peugeot

Z okazji Salonu Samochodowego we Frankfurcie, Peugeot wprowadza do sprzedaży limitowaną serię specjalną nowego modelu: 508 RXH Limited Edition.

Wyprodukowany w ograniczonej liczbie 300 egzemplarzy Peugeot 508 RXH Limited Edition poprzez wyjątkowy styl uosabia ekskluzywny charakter gamy Peugeot. Zamówienia na nowy model można składać począwszy od 13 września w sieci Peugeot lub poprzez stronę internetową (w 12 krajach europejskich*).

Nabywcy serii specjalnej będą mogli przedpremierowo cieszyć się komfortem nowego modelu 508 RXH, który łączy przyjemność jazdy z wymogami ochrony środowiska: 200 KM, napęd na 4 koła, tryb 100% elektryczny oraz emisja poniżej 109 g/km CO2 w cyklu miejskim.

Wybór auta z tej serii specjalnej zapewni jego właścicielowi szereg korzyści:
    świadomość posiadania samochodu wyjątkowego, unikatowego,
    komfort przebywania w specjalnie wykończonym wnętrzu, spotykanym w samochodach wyższego segmentu,
    odbiór samochodu w terminie przedpremierowym.

508 RXH Limited Edition występuje w jednym kolorze nadwozia, brązowym Calern. Model ten charakteryzuje się bogatym wyposażeniem, które nie tylko wyróżnia się ekskluzywnym charakterem, ale jednocześnie podkreśla zastosowanie nowoczesnych technologii.

Specjalnie wykończone wnętrze wyróżniają: podgrzewane, elektrycznie sterowane przednie siedzenia z pamięcią ustawień, skórzana tapicerka ozdobiona przeszyciami w kolorze miedzi, ozdobne elementy deski rozdzielczej, system otwierania i rozruchu bez kluczyka, czterostrefowa klimatyzacja, pakiet Hi-Fi JBL, reflektory ksenonowe oraz przednie i tylne wspomaganie parkowania. Wszystkie te elementy stanowią wyposażenie seryjne. Z zewnątrz dynamikę modelu podkreślają 18-calowe felgi aluminiowe oraz zaciski hamulcowe pomalowane na czarno.

Cena 508 RXH Limited Edition we Francji wynosi 48 950 euro.

* Niemcy, Austria, Belgia, Hiszpania, Francja, Włochy, Luksemburg, Holandia, Polska, Portugalia, Wielka Brytania, Szwajcaria.


data ostatniej modyfikacji: 2011-09-19 17:03:09
Komentarze
Polityka Prywatności