Jedzie Ami, Rusek, Niemiec i Turek w jednym przedziale.
No i zaczynają sie popisy który ma lepiej.
Ami zaczyna:
- Nasz kraj jest tak bogaty ze możemy sobie na wszystko pozwolić... Wstał otworzył okno i srrrru cały plik dolców przez okno.
Rusek popatrzył chwilę, podumał, i mówi
- W naszym to my też mamy wszystkiego w bród. Wstał, wyciągnął spod ławki skrzynkę wódki i jeb przez okno.
Na to Niemiec zaczyna mówić:
- No, my mamy też od cholery... nie dokończył, bo zrywa się z siedzenia Turek i krzyczy:
- Nie! Proszę, nie!
Drogowiec chciał być dżentelmenem i zaprosił żonę do walca.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Jaguar prezentuje wizję przyszłości na Targach Motoryzacyjnych we Frankfurcie

marka: Jaguar

Frankfurt w połowie września zmienił się w światową stolicę motoryzacji, gdzie najważniejsze marki samochodowe prezentują swój dorobek i osiągnięcia.

Z okazji tej skorzystała także marka Jaguar, która otworzyła Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne we Frankfurcie prezentując koncepcyjny model przyszłości – Jaguara C-X16.

Premiera koncepcyjnego Jaguara C-X16 była jednym z najważniejszych wydarzeń rozpoczynających 64. Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne we Frankfurcie. Prezentację nowego modelu poprzedził korowód 50 zabytkowych samochodów Jaguara, w tym model: XK 120, C- type i D-type oraz kultowego E-type, które przejechały ulicami Frankfurtu. Było to symboliczne podsumowanie historii marki Jaguar i otwarcie nowego rozdziału, którego ucieleśnieniem jest koncept C-X16. Nowy model jest bowiem współczesną interpretacją samochodu sportowego, która łączy nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne z hybrydową technologią przyszłości. Jego zmysłową sylwetkę i innowacyjną technologię docenili redaktorzy magazynu Autoweek, przyznając mu jedną z najważniejszych nagród na Targach Motoryzacyjnych we Frankfurcie czyli tytuł "Best in Show".

Jaguar C-X16 to nie jedyny model, który wzbudza uznanie podczas targów. Dwa modele brytyjskiej marki zdobyły tytuł "Legendy na czterech kołach". Jaguar E-type został ogłoszony "Legendą z 1960 roku”, natomiast koncepcyjny Jaguar C-X75 zdobył tytuł "Przyszła Legenda". Nagroda została przyznana przez Automotive News Europe, europejski magazyn dla przemysłu motoryzacyjnego, który na Targach Motoryzacyjnych we Frankfurckie obchodzi swoje 125 urodziny. Te nagrody są wyjątkowym wyróżnieniem podsumowującym zarówno historię marki, jak i jej przyszłościowe rozwiązania technologiczne.

Nowego Jaguara przyszłości C-X16 będzie można obejrzeć we Frankfurcie na stoisku JLR od 15 - 25 września 2011.

Więcej informacji na www.jaguar.pl oraz www.jaguarfuture.com


data ostatniej modyfikacji: 2011-09-22 17:45:37
Komentarze
Polityka Prywatności