- Na czym polega bezstresowe szkolenie kierowców?
- Kursant ma jeździć tak, żeby się instruktor nie stresował.
Rzecz dzieje się w Stanach. Policjant zatrzymuje samochód na autostradzie, a w samochodzie siedzą trzy zakonnice.
Policjant mówi do prowadzącej:
- Jechała siostra za wolno.
Zakonnica:
- Przecież minimalna prędkość jest 22 mph.
- To jest autostrada i minimalna prędkość to 65 mph, a 22 to numer drogi.
Policjant patrzy jeszcze na tylne siedzenie, gdzie dwie pozostałe zakonnice cale blade telepią się ze strachu jak głupie i pyta:
- A im co się stało?
- Bo widzi pan, panie władzo... właśnie zjechałyśmy z drogi nr 125.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Marki samochodowe

marka

Suzuki na Targach Samochodowych w Tokio

marka: Suzuki

W dniach 2-11 grudnia br. podczas targów samochodowych w Tokio, Suzuki zaprezentuje całą gamę samochodów oraz trzy modele koncepcyjne!

Prezentowane „auta przyszłości” odzwierciedlają zaangażowanie firmy w zaspokajanie współczesnych potrzeb i zapewniają nowe wartości oraz ogromną przyjemność użytkowania.

W związku z bogatym doświadczeniem w sektorze małych samochodów, tematem przewodnim stoiska firmy będą „małe auta przyszłości”. Zarówno obecne jak i przyszłe auta Suzuki charakteryzują się niskim zużyciem paliwa, komfortem, innowacyjnością, doskonałymi osiągami i stylizacją oraz ogromnymi możliwościami..

REGINA: oszczędny kompaktowy pojazd nowej generacji, o niskiej emisji spalin dzięki niewielkiej wadze i doskonałej aerodynamice
REGINA ucieleśnia wizję kompaktowego samochodu nowej generacji. Auto jest lekkie jak na pojazd klasy mini (tylko 730 kg!), gdyż jego projektanci  skoncentrowali się na maksymalnym obniżeniu masy. Współczynnik oporu czołowego tego auta jest co najmniej 10% niższy niż w obecnych modelach dzięki udoskonaleniu aerodynamiki. Pokonuje 32 km na litrze benzyny (test JC08), a emisja CO2 wynosi zaledwie 70 g/km (nowy test europejski).

Q-concept: dwuosobowy mikrosamochód do codziennego użytku
Q-concept to całkowita nowość – połączenie motocykla z samochodem. Przy długości 2,5 m i dwóch fotelach w rzędzie idealnie nadaje się do codziennej miejskiej jazdy.
Dzięki lepszej zwrotności i mniejszym rozmiarom jest bardziej praktyczny niż zwykły samochód, a dzięki kabinie – atrakcyjniejszy i wygodniejszy niż motocykl.
Jest niezwykle poręczny podczas zakupów, dojazdów do pracy czy do lekarza, odwożenia dzieci i codziennej jazdy na krótkich dystansach.
Dostępne są różne konfiguracje tego modelu. Można np. mieć jeden fotel dla dorosłego z przodu i dwa dla dzieci z tyłu lub też zmienić ten niezwykły mikrosamochód w pojazd dostawczy z jednym fotelem z przodu i przestrzenią bagażową z tyłu. Zapewnia to nowe możliwości dla ludzi żyjących w miastach, gdzie praca, szkoła, czy inne ważne miejsca są relatywnie blisko położone.

Swift EV Hybrid: elektryczny pojazd kompaktowy z napędzaną silnikiem prądnicąSwift EV Hybrid to wizja eko-samochodu Suzuki obejmująca rozwiązania modelu Swift Range Extender.
W Japonii kompaktowy pojazd pokonuje zwykle 20−30 km dziennie. Swift EV Hybrid przejeżdża taką trasę wyłącznie z napędem elektrycznym. Dystans ten można przedłużyć dzięki napędzanej silnikiem prądnicy. W porównaniu z pojazdami, które posiadają tylko napęd elektryczny, Swift EV Hybrid ma mniejszy akumulator o szybszym ładowaniu, jest lżejszy, tańszy i zużywa mniej paliwa.
Dodatkowo Suzuki zaprezentuje nowe wcielenie modelu Swift Sport, którego ambicje sportowe łączą się z doskonałym komfortem oraz przyjemnością codziennego użytkowania.

Nowy Swift Sport powstał na bazie modelu Swift oferując zdecydowanie lepsze osiągi niż jego poprzednik. Odzwierciedla koncepcję sportowego modelu kompaktowego i jest wyposażony w mocniejszy silnik, nową przekładnie (sześciobiegową ręczną
i bezstopniową) i sztywniejsze zawieszenie, co łącznie zapewnia lepsze osiągi i większą przyjemność z jazdy.


data ostatniej modyfikacji: 2011-11-18 11:17:28
Komentarze
Zabrania skręcania w prawo. Zakaz wyrażony znakiem B-22 obowiązuje na najbliższym skrzyżowaniu. Znak B-22 znajdujący się w obrębie skrzyżowania dotyczy tylko najbliższej jezdni, przed którą został umieszczony.
Oznacza kierunek jazdy dla pojazdów z materiałami niebezpiecznymi.
Polityka Prywatności