Wsiada informatyk do taksówki. Taksiarz pyta:
- Dokąd jedziemy?
- 192.168.4.1
Jedzie facet BMW i złapał gumę. Zatrzymał się na poboczu i zmienia koło. Podjeżdża mercedes wysiada gościu i się pyta:
- Co pan robi?
- Odkręcam koło - odpowiada facet.
Ten z mercedesa bierze kamień wali w szybę i mówi:
-To ja wezmę radio

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Premiera nowego Jaguara F-Type - Paryż

marka: Jaguar

Zupełnie nowy model marki Jaguar F-Type zostanie oficjalnie zaprezentowany na Targach Motoryzacyjnych w Paryżu 27 września 2012 roku. Będzie to pierwszy dwumiejscowy samochód Jaguara od wielu lat.

Dwumiejscowy Jaguar F-Type, wykonany z aluminium, zostanie wyposażony w trzy benzynowe jednostki napędowe: całkowicie nowe 3-litrowe silniki V6 o mocy 336KM i 375KM oraz 5-litrowy V8. Samochód we wszystkich wersjach silnikowych będzie napędzany na tylną oś i wyposażony w ośmiobiegową skrzynię biegów uzupełnioną o system Start/Stop.

„Jaguar F-Type stylem i charakterem nawiązuje do wspaniałej, sportowej historii poprzednich modeli marki. Jest wynikiem pracy najlepszych inżynierów, którzy do jego stworzenia wykorzystali najnowocześniejsze technologie. Wierzymy, że ostatnie trwające przy Jaguarze F-Type prace uczynią z tego sportowego samochodu, model wyjątkowy i niezapomniany” – powiedział Adrian Hallmark, Jaguar Global Brand Director.

Marka Jaguar jest liderem w branży badań i testów przeprowadzanych w wirtualnej rzeczywistości. Przed fizycznym stworzeniem prototypów specjaliści realizują tysiące analiz za pośrednictwem komputerów. Przeprowadzony program testowy został zaprojektowany, aby sprawdzić każdy projekt w najróżniejszych warunkach drogowych i atmosferycznych. Testując model F-Type inżynierowie Jaguara przeprowadzili ponad pół miliona indywidualnych analiz, pochłaniających 10 milionów godzin pracy najnowocześniejszych procesorów i zapisali 300TB danych. Dla porównania, opracowanie najnowszego filmu Madagaskar 3 pochłonęło „tylko” 200TB danych. Gdyby chcieć przeprowadzić podobną ilość testów w rzeczywistości, prototypy modelu F-Type ustawione jeden za drugim zajęłyby większość autostrad w Wielkiej Brytanii.


data ostatniej modyfikacji: 2012-08-16 08:33:48
Komentarze
Polityka Prywatności