Kobieta za kierownicą
Opis osobowości:
Matka, żona, kochanka.

Główne wady i zagrożenia:
Poza wadami wymienionymi w pkt. 3 dochodzą inne, które przy sixie można było przemilczeć, ale tutaj już nie. Temat - rzeka , ale spróbuję:

* niemal całą uwagę pochłania jej strona techniczna prowadzenia samochodu,
* trzyma się kurczowo środka jezdni,
* używa lusterek wyłącznie do poprawiania make-up`u,
* włącza lewy kierunkowskaz i skręca w prawo,
* zero kontaktu z innymi użytkownikami drogi, brak reakcji na standardowe znaki dawane ręką lub światłami (Co tak śmiesznie miga??),
* obserwuje tylko wąski fragment drogi przed maską,
* nagle hamuje (np. tuż przed skrzyżowaniem gdy zapala się żółte światło),
* prędkość uzależnia od aktualnego nastroju a nie od warunków,
* zero wyobraźni i przewidywania,
* wjeżdża na skrzyżowanie mimo, ze nie może z niego zjechać i oczywiście zostaje na nim przez kolejną zmianę świateł tworząc korek,
* blokuje szybki pas, bo za 5 kilometrów skręca w lewo,
* po długim oczekiwaniu na drodze podporządkowanej w końcu zamyka oczy, zaciska dłonie na kierownicy i… rusza… no i… Bum!!!,
* stwarza zagrożenie nawet po opuszczeniu samochodu potrafi go bowiem zaparkować na środku skrzyżowania, lub 5 cm od otwierających się na zewnątrz drzwi czyjegoś domu.

Ulubione samochody:
Nie rozróżnia marek. Zwykle małe lub średnie, czasem (gorzej) większe.

Uwaga:
Do kobiet za kierownicą rzadko zaliczają się też niektórzy mężczyźni. Są to przypadki beznadziejne ale i nieliczne przez co nie chce mi się dla nich tworzyć oddzielnej kategorii… Dupa Wołowa?.
Przyjechał gościu z Japonii do polski. Wsiada do taksówki i prosi, by go podwieziono pod Pałac Kultury i Nauki, bo chce go zwiedzić. Mija ich S2000.
- Honda. Bajdzio sibka. Źjobiona w Japonii.
Kierowca wytrzymał jakoś, ale nadjechała i wyprzedziła taksówkę Celica.
- Toyota. Bajdzio sibka. Źjobiona w Japonii.
Taksówkarz wytrzymał, choć lekko sie poddenerwował. Po chwili został minięty przez 350Z. Japończyk:
- Nissan. Bajdzio sibka. Źjobiona w Japonii.
Gościu za kółkiem już się wkurzył, lecz na szczęście byli już pod pałacem. Kierowca:
- Pięćdziesiąt złotych.
- Cio?
A on go przedrzeźnia:
- Taksiomat. Bajdzio sibki. Źjobiony w Japonii.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Marki samochodowe

marka

Premiera nowego Jaguara F-Type - Paryż

marka: Jaguar

Zupełnie nowy model marki Jaguar F-Type zostanie oficjalnie zaprezentowany na Targach Motoryzacyjnych w Paryżu 27 września 2012 roku. Będzie to pierwszy dwumiejscowy samochód Jaguara od wielu lat.

Dwumiejscowy Jaguar F-Type, wykonany z aluminium, zostanie wyposażony w trzy benzynowe jednostki napędowe: całkowicie nowe 3-litrowe silniki V6 o mocy 336KM i 375KM oraz 5-litrowy V8. Samochód we wszystkich wersjach silnikowych będzie napędzany na tylną oś i wyposażony w ośmiobiegową skrzynię biegów uzupełnioną o system Start/Stop.

„Jaguar F-Type stylem i charakterem nawiązuje do wspaniałej, sportowej historii poprzednich modeli marki. Jest wynikiem pracy najlepszych inżynierów, którzy do jego stworzenia wykorzystali najnowocześniejsze technologie. Wierzymy, że ostatnie trwające przy Jaguarze F-Type prace uczynią z tego sportowego samochodu, model wyjątkowy i niezapomniany” – powiedział Adrian Hallmark, Jaguar Global Brand Director.

Marka Jaguar jest liderem w branży badań i testów przeprowadzanych w wirtualnej rzeczywistości. Przed fizycznym stworzeniem prototypów specjaliści realizują tysiące analiz za pośrednictwem komputerów. Przeprowadzony program testowy został zaprojektowany, aby sprawdzić każdy projekt w najróżniejszych warunkach drogowych i atmosferycznych. Testując model F-Type inżynierowie Jaguara przeprowadzili ponad pół miliona indywidualnych analiz, pochłaniających 10 milionów godzin pracy najnowocześniejszych procesorów i zapisali 300TB danych. Dla porównania, opracowanie najnowszego filmu Madagaskar 3 pochłonęło „tylko” 200TB danych. Gdyby chcieć przeprowadzić podobną ilość testów w rzeczywistości, prototypy modelu F-Type ustawione jeden za drugim zajęłyby większość autostrad w Wielkiej Brytanii.


data ostatniej modyfikacji: 2012-08-16 08:33:48
Komentarze
Informuje o zbliżaniu się do początku pasa prowadzącego do wyjazdu z autostrady (pasa wyłączania)
Oznacza wyjazd ze strefy ograniczonego postoju.
Ostrzega o przejeździe przez tory tramwajowe. Umieszczona pod znakiem tabliczka T-7 wskazuje układ torów i drogi na tym przejeździe
Informuje o miejscu na jezdni przeznaczonym do zatrzymywania się autobusów komunikacji publicznej.
Zabrania kierującym wjazdu lub wejścia na zwężony odcinek jezdni, jeżeli zmusiłoby to kierujących znajdujących się na tym odcinku lub zbliżających się do niego z przeciwnej strony do zatrzymania się.
Polityka Prywatności