Ostatnie słowa pasażera samochodu:
- Jedź, prawa wolna.
Jedzie cała rodzinka samochodem i nagle wybiega na ulice dziecko. Kierowca doskonale prowadzi samochód omijając chłopca. Podbiega do niego policjant i mówi:
- Świetnie pan prowadzi, za ten wyczyn nasza komenda ofiaruje panu w nagrodę - 1000 zł. A czy można wiedzieć na co pan przeznaczy te pieniądze?
Kierowca odpowiada:
- Wreszcie zrobię sobie prawo jazdy.
Żona próbuje ratować sytuację:
- Proszę nie zwracać na niego uwagi, on tak zawsze mówi gdy jest pijany.
Z tylnego siedzenia odzywa się babcia:
- A nie mówiłam, że tym kradzionym samochodem daleko nie zajedziemy...

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Marki samochodowe

marka

Nowy Touareg już w salonach

marka: Volkswagen

Nowy Touareg jest już dostępny u dealerów Volkswagena w Polsce. Najnowsza wersja cieszącego się popularnością na całym świecie SUVa została udoskonalona i charakteryzuje się wyostrzoną stylistyką, wysokim komfortem, sportowym zachowaniem się podczas jazdy i dużą sprawnością poza utwardzonymi drogami.

Nowy silnik V6 TDI o mocy 262 KM zużywa tylko 6,6 litra/100 km

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2002 roku, na Touarega zdecydowało się na całym świecie ponad 750.000 kierowców. Teraz, wraz z nowym modelem, pojawia się wysokiej klasy wszechstronny samochód, prezentujący najwyższy poziom zarówno pod względem rozwiązań technicznych, jak i wyposażenia. Seryjne zawieszenie ze stalowymi sprężynami zostało zoptymalizowane i gwarantuje teraz jeszcze większy komfort i zwrotność. Jako opcja nadal dostępne jest zawieszenie pneumatyczne, także udoskonalone w wielu detalach.

Na zewnątrz nowego Touarega można rozpoznać po nowej stylistyce przodu nadwozia z seryjnymi reflektorami bi-ksenonowymi oraz po zmodyfikowanej tylnej części nadwozia. W ofercie są także nowe lakiery, obręcze kół, kolory i rodzaje tapicerek skórzanych i aplikacji dekoracyjnych.

Wersja V6 TDI o mocy 150 kW/204 KM i nowy V6 TDI o mocy 193 kW/262 KM spełniają normę emisji spalin Euro6. Na redukcję zużycia paliwa i emisji CO2 miały wpływ modyfikacje aerodynamiczne, system Start-Stop oraz funkcja żeglowania.

Sportowy charakter Touarega można dodatkowo podkreślić zamawiając wersję Perfectline R-Style. Do wyposażenia seryjnego tego modelu należą dodatkowo m.in.: światła LED do jazdy w dzień, Pakiety R-line Interieur i Exterieur, przyciemnione szyby, system nawigacji satelitarnej RNS 850, zawieszenie pneumatyczne z automatyczną regulacją wysokości, 19-calowe obręcze, relingi dachowe, zestaw telefoniczny Premium, sportowe fotele z tapicerką skórzaną Nappa z elektryczną regulacją i funkcją pamięci oraz podgrzewana, sportowa kierownica.

Ceny nowego Touarega rozpoczynają się od 228.590 zł (V6 TDI o mocy 150 kW/204 KM). Bogato wyposażona wersja Perfectline kosztuje 290.200 zł.


data ostatniej modyfikacji: 2014-10-31 14:50:38
Komentarze
Informuje o zbliżaniu się do początku pasa prowadzącego do wyjazdu z autostrady (pasa wyłączania)
Ostrzega o możliwości napotkania na drodze zwierząt gospodarskich
Znak D-39a „opłaty drogowe" informuje o opłatach drogowych wnoszonych za przejazd po drogach publicznych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
Oznacza zakaz postoju pojazdów w nieparzyste dni miesiąca; zakaz nie obowiązuje od godziny 21 do 24.
Polityka Prywatności