Jedzie facet maluchem, wystraszony, że mu się zaraz "samochod" rozleci, a z naprzeciwka w BMW zasuwa czterech dresów. Jadą, muza na maksa, łokcie za oknami.
I nagle.. BUUUM: zderzyli się.
Maluch cały zdezelowany, a w BMWicy tylko zderzak zarysowany. Wyskakują dresy i lecą do kierowcy malucha, wrzeszcząc:
- Ty h..., poj....o cię, zobacz, co zrobiłeś, zaraz ci wp....olimy!!!
- Panowie, ale ja nie mam żadnych szans, was jest czterech... - jęczy kierowca malucha.
Dresy zaczęli się naradzać. Po chwili jeden z nich odwraca się i mówi:
- Dobra, Buła i Bazyl są z tobą.
Przyjechał gościu z Japonii do polski. Wsiada do taksówki i prosi, by go podwieziono pod Pałac Kultury i Nauki, bo chce go zwiedzić. Mija ich S2000.
- Honda. Bajdzio sibka. Źjobiona w Japonii.
Kierowca wytrzymał jakoś, ale nadjechała i wyprzedziła taksówkę Celica.
- Toyota. Bajdzio sibka. Źjobiona w Japonii.
Taksówkarz wytrzymał, choć lekko sie poddenerwował. Po chwili został minięty przez 350Z. Japończyk:
- Nissan. Bajdzio sibka. Źjobiona w Japonii.
Gościu za kółkiem już się wkurzył, lecz na szczęście byli już pod pałacem. Kierowca:
- Pięćdziesiąt złotych.
- Cio?
A on go przedrzeźnia:
- Taksiomat. Bajdzio sibki. Źjobiony w Japonii.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

JAGUART F-TYPE Z NAPĘDEM ALL-WHEEL DRIVE

marka: Jaguar

LICZBA WERSJI MODELU F-TYPE ZOSTAŁA ZWIĘKSZONA Z 4 DO 16. WŚRÓD NOWOŚCI ZNAJDUJĄ SIĘ POJAZDY Z NAPĘDEM NA CZTERY KOŁA ORAZ Z MANUALNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW.

· F-TYPE - flagowy, sportowy model Jaguara jest teraz dostępny z szerszą gamą silników i skrzyń biegów. Liczba wersji, w jakich jest on oferowany klientom zwiększyła się tym samym z 4 do 16.

· Zapewniająca wysoki moment obrotowy wersja z napędem na cztery koła (AWD) jeszcze bardziej poprawia osiągi i własności jezdne modelu F-TYPE na wszystkich rodzajach nawierzchni i we wszystkich warunkach pogodowych.

· Model F-TYPE R Coupé z silnikiem o mocy 550 KM oraz z napędem na cztery koła przyspiesza od 0-100 km/h w 4,1 sekundy, zaś jego prędkość maksymalna została ograniczona do 300 km/h.

· Opracowany samodzielnie przez firmę Jaguar system IntelligentDriveline Dynamics (IDD) pozwala maksymalnie wykorzystać potencjał napędu na cztery koła przy przyspieszaniu, zapewniając jednocześnie kierowcy wrażenia typowe dla pojazdów z napędem na tylną oś.

· W modelach F-TYPE AWD zastosowano maskę z głębszym, zdradzającym wyższą drzemiącą pod nią moc przetłoczeniem, oraz z charakterystycznymi, nowymi wlotami powietrza.

· 6-biegowa manualna skrzynia biegów zastosowana w turbodoładowanych modelach V6 z napędem na tylną oś zapewnia iście sportowe wrażenia z jazdy.

· Silnik V8 o mocy 550 KM jest dostępny także w modelu F-TYPE R Convertible - zarówno w konfiguracji tylnonapędowej jak i z napędem na wszystkie koła

· Elektryczne wspomaganie układu kierowniczego działa jeszcze bardziej precyzyjnie, zapewnia doskonałe wyczucie nawierzchni i ogranicza emisję CO2 nawet o 4g/km w cyklu mieszanym UE.

· Zapewniający doskonałą zwrotność układ wektorowania momentu obrotowego przez hamowanie, będący w wyposażeniu standardowym wersji R, teraz oferowany jest także w modelach z silnikami V6.

· Sportowe pakiety stylistyczne dla modeli Coupé i Convertible sprawiają, że linia nadwozia staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i umożliwiają dostosowanie wyglądu samochodu do własnych upodobań Klienta.

· Nowe systemy multimedialne InControlTouch oraz InControlTouch Plus są łatwe i intuicyjne w obsłudze oraz współpracują ze smartfonami wyposażonymi w systemy operacyjne Apple i Android. Jedną z oferowanych przez nie funkcji jest zdalne uruchamianie silnika.

· Nowe wersje Jaguara F-TYPE z rocznika modelowego 2016 trafią do sprzedaży na wiosnę 2015 r.data ostatniej modyfikacji: 2014-11-21 13:19:30
Komentarze
Polityka Prywatności