Polskie drogi
- Co musi się zmienić, żeby polskie drogi spełniały wymogi europejskie?
- Wymogi europejskie.
Dresiarz za kółkiem:
Opis osobowości:
Zwykle osobowości brak, choć występują tutaj szczątkowe cechy takie jak: złośliwość, skłonność do brutalności i używek. Prawie nie występuje w wieku powyżej 35 lat, gdyż naturalna selekcja i przydrożne drzewa ograniczają znacząco populacje.

Główne wady i zagrożenia:

* zachowuje się jak król szosy, wynika to z poczucia wyższości wobec reszty (myślącej) świata,
* wyprzedza na trzeciego,
* zajeżdża drogę,
* omija korek i kolejkę do skrętu na każdy możliwy sposób,
* bardzo nadmierna szybkość,
* wszystkie inne zagrożenia wynikające z ograniczonej wyobraźni i niskiego IQ.

Ulubione samochody:
Zależnie od zasobności portfela, ale na pewno nie będzie to Wartburg kombi. Autko musi być szpanerskie, nawet jeśli jest tanie. Nawet maluch będzie miał przyciemniane szyby, spojler, płytę CD na lusterku (obowiązkowo!) i dużą naklejkę w obcym języku (treść nieistotna, najczęściej PIONEER) a jak starczy forsy to i neonówki pod podwoziem…Wewnątrz sprzęt grający musi być najlepszy (czytaj: z największą liczbą
migających lampek) i głośniki skierowane na zewnątrz, żeby wszyscy wiedzieli, że jedzie nie byle kto. Bardziej zamożni Młodociani używają
samochodów lepszych marek dochodząc nawet do BMW. Jest też pewna zasada: -im lepszy samochód tym mniej ozdobników - po prostu nie są już wtedy konieczne do nęcenia panienek.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Poznaj nowego Fiata 500 na Dniach Otwartych Fiata w dniach 18-19 września br.

Fiat 500
marka: Fiat

Nowy Fiat 500 będzie gwiazdą ogólnopolskich Dni Otwartych w Salonach Fiata, na które Dealerzy Fiata zapraszają w piątek i sobotę, 18-19 września br.

W tych dniach Klienci będą mogli poznać najnowszą odsłonę kultowej "500", jeszcze piękniejszą z zewnątrz i bogatszą w środku, nowy cennik oraz atrakcyjne, 4-letnie finansowanie bez odsetek. Dodatkowo, na wszystkie Panie, które 18 lub 19 września odwiedzą salony Fiata, będą czekały konsultantki firmy Avon, udzielające profesjonalnych porad dotyczących dbania o urodę.

Fiat wita tegoroczną jesień ogólnopolskimi Dniami Otwartymi i nowym Fiatem 500 w najmodniejszych kolorach tego sezonu: koralowej czerwieni oraz burgundowym. Jeszcze bardziej atrakcyjna "500", która ukazuje się 58 lat po premierze kultowej "500" z 1957 r., i równo 8 lat po inauguracji generacji z 2007 roku, kusi odnowionym wyglądem zewnętrznym i przeprojektowanym wnętrzem oraz jeszcze bogatszą listą wyposażenia standardowego obu dostępnych wersji: hatchback i kabriolet. Obie wersje będzie można obejrzeć podczas Dni Otwartych. Dodatkowo, z myślą o wszystkich Paniach, które równie chętnie wybierają Fiata 500, Fiat przygotował wyjątkową niespodziankę. W dniach 18-19 września 71 Salonów Fiata zamieni się w Salony Piękności, w których konsultantki firmy Avon będą udzielały profesjonalnych porad na temat pielęgnacji urody, makijażu i doboru kosmetyków. A że oferta marki Avon obejmuje również kosmetyki męskie, zatem i Panowie będą mogli uzyskać ciekawe porady. Współpraca z założoną w 1886 r. w Nowym Jorku firmą Avon idealnie podkreśla przywiązanie włosko-amerykańskiego koncernu Fiat Chrysler Automobiles do piękna i wypracowanych szczegółów, w nowej "500" odzwierciedlonych w liniach zewnętrznych i stylowym wnętrzu.

Wraz z premierą "500" FCA Poland ogłasza nowy cennik, w którym Fiat 500 Serii 4 z silnikiem 1.2 8v i z wyposażeniem POP kosztuje od 46.500 zł, a w wersji LOUNGE od 51.500 zł. Cena "500" w wersji LOUNGE z jednostką napędową 0.9 8v TwinAir o mocy 85 KM wynosi od 57.500 zł, a z TwinAirem o mocy 105 KM o 2000 zł więcej. Z kolei nowy kabriolet 500C w wersji LOUNGE, z silnikiem 1.2 8v 69 KM kosztuje od 64.500 zł, a z 0.9 8v TwinAir 105 KM od 72.500 zł. Nowe ceny, niewiele wyższe od cen poprzedniej generacji (ceny wzrosły o 900 zł), obejmują liczne dodatkowe rozwiązania, teraz dostępne w standardzie, takie jak światła dzienne LED, radio Uconnect z Bluetooth, USB i AUX dla wersji POP oraz z 5" ekranem dotykowym dla wersji LOUNGE, nowe fotele i nowe wzory tapicerek czy zmienioną kierownicę z przyciskami sterowania radiem już od wersji POP. Dodatkowo, jesienią Klienci mogą skorzystać z atrakcyjnego finansowania bez odsetek, rozłożonego na 4 lata, w którym nowy Fiat kosztuje od 798,25 zł miesięcznie*.

Nowy Fiat 500, odnowiony zewnętrznie i wewnętrznie, zachował kultowy kształt i gabaryty bestsellerowej generacji z 2007 r., przedstawiając przy tym bogatszą ofertę w zakresie technologii, układów napędowych i możliwości indywidualizacji. Dostępny w wersji hatchback i kabriolet, nowy Fiat 500 jest dostępny w dwóch wersjach: POP i LOUNGE (obie wersje mogą być wyposażone w półautomatyczną skrzynię biegów Dualogic-Selespeed). Pierwsza z nich proponuje w standardzie: siedem poduszek powietrznych, manualną klimatyzację, system Uconnect Radio z sześcioma głośnikami, porty AUX-IN i USB, wielofunkcyjną kierownicę i światła do jazdy dziennej LED. Wersja LOUNGE jest dodatkowo wzbogacona o wyrafinowane detale, takie jak panoramiczny szklany dach, felgi aluminiowe 15", system Uconnect Radio LIVE 5'' z ekranem dotykowym oraz skórzaną kierownicę z przyciskami, które pozwalają Klientowi - dzięki integracji z smartfonem - korzystać z różnych aplikacji w systemie pokładowym.

Nowy Fiat 500 jest dostępny z silnikami benzynowymi: TwinAir o pojemności 0.9 (o mocy 85 KM lub 105 KM) lub 1.2 8v o mocy 69 KM. W szczególności, silnik dwucylindrowy wyróżnia się rekordową wydajnością z poziomem emisji CO2: 90 g/km dla silnika o mocy 85 KM i 99 g/km dla silnika o mocy 105 KM.
Krótko mówiąc, przy produkcji nowego modelu skupiono się jeszcze bardziej, jeśli chodzi o przyszłość, na zrównoważonej mobilności.

Przebojowy i uwodzicielski, nowy Fiat 500 - europejski lider w swoim segmencie - ma około 1800 nowych detali, tak opracowanych i przemyślanych, by podkreślić jego oryginalność i nadać modelowi jeszcze bardziej wyrafinowany styl. Nowe są reflektory ze światłami do jazdy dziennej LED, światła tylne, kolory, deska rozdzielcza, kierownica, materiały: zatem znaczące ulepszenia, ale wierne niepowtarzalnemu stylowi Fiata 500. Co więcej, kultowa marka Fiat stała się manifestem nowej koncepcji mobilności; jest to "łagodna" rewolucja na światowych drogach, ponieważ łączy pozornie przeciwstawne wartości.

Dealerzy Fiata zapraszają na Dni Otwarte. Szczegóły dostępne na stronie www.fiat.pl.


data ostatniej modyfikacji: 2015-09-14 12:43:53
Komentarze
Polityka Prywatności