Polski chamek za kierownicą
Opis osobowości:
Cham pospolity. Ma kłopoty z czytaniem, pisaniem i liczeniem. Jego zachowanie wynika z chęci odreagowania na upokorzenia codzienności.

Główne wady i zagrożenia:

* zajeżdża drogę,
* nie przepuszcza nawet jeśli nic mu to nie szkodzi,
* wciska gaz, kiedy próbujesz go wyprzedzić, a jak zrezygnujesz - zwalnia,
* omija korek i kolejkę do skrętu na każdy możliwy sposób,
* i wiele innych, które jego mały móżdżek wymyśla on-line.

Ulubione samochody:
Brudne.
Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursantowi pytanie:
- Ma pan skrzyżowanie równorzędne. Tu jest pan w samochodzie osobowym, tutaj tramwaj a tu karetka na sygnale. Kto przejedzie pierwszy?
- Motocyklista - odpowiada pytany.
- Panie, co pan wygadujesz - warczy zły egzaminator - Toż przecież mówię, jest pan, tramwaj i karetka. Skąd wziął się motocyklista?
- A ch*j ich wie skąd oni się biorą...

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Wadliwe Modele Samochodów Suzuki

marka: Suzuki

Właściciele niektórych modelów Suzuki mogą mieć kłopoty z hamulcem – poinformował Prezesa UOKiK przedsiębiorca. W Polsce kampanią objętych jest ponad 1200 pojazdów.

Rozpoczyna się  akcja  serwisowa

Polski przedstawiciel producenta powiadomił UOKiK, że w niektórych samochodach Suzuki Swift może dojść do awarii hamulca ręcznego z uwagi na nieprawidłowy montaż linki. Wada dotyczy samochodów w wersji pięcio- i trzydrzwiowej  z silnikiem 1,3; 1,5  oraz  1,3 Diesel, wyprodukowanych na Węgrzech w 2005 i 2006 roku. W Polsce kampanią objętych jest 1206 pojazdów.

Spółka powiadomi listownie właścicieli samochodów objętych akcją o konieczności sprawdzenia pojazdu w autoryzowanej stacji obsługi. Natomiast samochody znajdujące się obecnie w magazynach będą naprawiane zgodnie z instrukcją producenta.

Przedsiębiorca, który uzyskał informację, że produkt wprowadzony przez niego na rynek nie jest bezpieczny powinien niezwłocznie powiadomić o tym Prezesa UOKiK. Niewykonanie tego obowiązku, zgodnie z ustawą o ogólnym bezpieczeństwie produktów, zagrożone jest karą pieniężną w wysokości do 100 000 zł. Sankcję tę nakłada Prezes Urzędu.


Komentarze
Polityka Prywatności