Jedzie Ami, Rusek, Niemiec i Turek w jednym przedziale.
No i zaczynają sie popisy który ma lepiej.
Ami zaczyna:
- Nasz kraj jest tak bogaty ze możemy sobie na wszystko pozwolić... Wstał otworzył okno i srrrru cały plik dolców przez okno.
Rusek popatrzył chwilę, podumał, i mówi
- W naszym to my też mamy wszystkiego w bród. Wstał, wyciągnął spod ławki skrzynkę wódki i jeb przez okno.
Na to Niemiec zaczyna mówić:
- No, my mamy też od cholery... nie dokończył, bo zrywa się z siedzenia Turek i krzyczy:
- Nie! Proszę, nie!
Jechał facet samochodem, a że samochód dobry, szybki to sobie nie żałował. Mimo, że mokro, ślisko to na liczniku 150 km/h... 180 km/h... 220brkm/h...250 km/h..., aż tu nagle zakręt, za zakrętem furmanka. Nic się nie dało zrobić, jedno wielkie rozpierdziu, z furmanki drzazgi, konie latają w powietrzu, woźnicy urwało nogi. Zatrzymał się facet po tych kilkuset metrach, i patrzy, o k...a ,ale jatka. Nic to myśli, jatka nie jatka, może ktoś przeżył i trzeba mu pomoc. Podchodzi bliżej, a tam konie z bebechami na wierzchu, ledwo dychają. Jakoś trzeba by je dobić, co się ma gadzina męczyć. Złapał za siekierę, która wypadła z furmanki i do jednego konia, do drugiego... pozarąbywał na śmierć. Stoi i rozgląda się, co dalej, zauważył woźnice. Woźnica na to, podciągając koc i przykrywając urwane nogi:
- Panie! Nawet mnie ku...a nie drasnęło!!!

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Marka Infiniti debiutuje na Ukrainie

marka: Infiniti

Kijowski Salon Samochodowy był miejscem debiutu marki Infiniti na Ukrainie – drugim po Rosji europejskim rynku, na którym marka ta została oficjalnie zaprezentowana. „Korzystamy z tej okazji, by podkreślić znaczenie rynku ukraińskiego dla naszej firmy” – zauważył podczas konferencji prasowej Fumiaki Imamura, Dyrektor Generalny Nissan Motor Ukraina.

Pokaz rozpoczął się od filmu przybliżającego pojęcie koncepcji projektowej Infiniti opartej na „pociągnięciu pędzla”. Po filmie przemowę wygłosił pan Fumiaki Imamura.

Gama prezentowanych na stoisku Infiniti modeli obejmowała sportowego sedana G35, limuzynę klasy biznes o oznaczeniu M (M35 oraz M45), jak również rewolucyjne auto typu  crossover – model FX (FX35 i FX45).
 
Sprzedaż na rynku ukraińskim rozpocznie się we wrześniu 2007, kiedy to w Kijowie otwarty zostanie pierwszy, koncepcyjny salon Infiniti. Nowy obiekt będzie w pełni zgodny z wymogami koncepcji IREDI. Gama modeli prezentowanych podczas kijowskiego salonu odpowiadać będzie ofercie dla przyszłych klientów. „Na Ukrainie proponujemy całkowicie nowy model G35 Sedan, biznesową limuzynę klasy M, oraz dające zupełnie nowe możliwości auto typu crossover – model FX” – zauważył Fumiaki Imamura. Nowa wersja modelu QX56 pojawi się na rynku w listopadzie 2007.

Wszystkie modele sprzedawane przez oficjalnego dealera są w pełni zgodne z wymogami obowiązującymi na rynku ukraińskim. „Wszystkie nasze modele przeszły proces adaptacji na potrzeby rynku Ukrainy. Wzmocniliśmy nadwozia, by sprostały one trudnym warunkom atmosferycznym, zmodyfikowaliśmy układy wydechowe dopasowując je do jakości miejscowego paliwa, oraz skorygowaliśmy ustawienia zawieszeń, by dostosować je do ukraińskich warunków drogowych” powiedział Fumiaki Imamura podczas konferencji prasowej.

Po prezentacji, wielu dziennikarzy – wymieniając swe poglądy z oficjelami Infiniti - mówiło o wydarzeniu jako o dużym postępie w rozwoju ukraińskiego rynku motoryzacyjnego. Szczególnie podkreślano fakt, że Infiniti – w przeciwieństwie do innych luksusowych marek – oferuje całkowicie unikalny dla rynku ukraińskiego produkt.

„Wprowadzamy na rynek nową filozofię marki luksusowej. Opiera się ona na gwarantującym sukces połączeniu wyglądu, mocy i technologii”, wyjaśnił Fumiaki Imamura.

Komentarze
Polityka Prywatności