Facetowi zepsuł się trabant. Łapie stopa i zatrzymuje się gość w BMW:
- Ja pana będę holował ale jak będę za szybko jechał to niech pan włączy lewy kierunkowskaz.
Gość się zgodził. Jadą i jadą, aż tu nagle obydwóch wyprzedza drugie BMW i przez szybę drwi z kierowcy pierwszej beemki, że tak wolno jedzie. Facet wkurzony przyspiesza.
Mija go następne BMW i cała sytuacja się powtarza. Facet już konkretnie wkurzony jedzie, gaz do dechy i dogania tamte BMW. Kierowca trabanta oczywiście zaczął mrugać kierunkowskazem. Całą sytuację widzi dwoch policjantow:
- Józek widzisz to co ja?
- No trzy beemki i trabant będzie je wyprzedzał.
Ulicą idzie sobie chłopczyk, nagle podjeżdża do niego samochod i facet ze środka mówi:
- Choć wsiadaj do samochodu, dam ci 10zł i lizaka.
Chłopiec nie reaguje, tylko przyśpieszył kroku.
- No choć wsiądź do samochodu, dam ci 20zł, cole i lizaka.
Chłopak dalej nic, tylko znów przyśpieszył kroku... Facet w samochodzie nie daje za wygrana:
- Moja ostatnia propozycja - wsiadź ze mna do samochodu a dam ci 50zł, cole i karton chupa-chupsów.
Chłopak się zatrzymał i mówi:
- Odczep się tato. Kupiłes matiza to teraz sam nim jeździj.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Trzy Gwiazdki Dla Nissana Navara W Teście Euro Ncap

marka: Nissan

Euro NCAP podwyższył do trzech gwiazdek ocenę modelu Nissan Navara w kategorii ochrony dorosłych osób podróżujących pojazdem po powtórzeniu testu pickupa NAVARA z wykorzystaniem egzemplarza ze zmodyfikowanym oprogramowaniem modułu sterującego działaniem poduszek powietrznych.

W teście zderzenia bocznego model Navara uzyskał maksymalną punktację. Najwyższą ocenę przyznano także za ochronę pasażerów w wieku 3 lat. Za poziom ochrony pieszych pojazdowi przyznano dwie gwiazdki na cztery możliwe.

W poprzednim teście Euro NCAP, którego wyniki opublikowano 26 lutego, na ocenę skuteczności ochrony dorosłych podróżujących Navarą negatywnie wpłynęło opóźnienie napełnienia czołowych poduszek powietrznych.

Po pierwszym teście Nissan niezwłocznie opracował modyfikację oprogramowania sterującego działaniem poduszek powietrznych w celu skorygowania problemu, który występował wyłącznie w egzemplarzach Navary z roku modelowego 2008, wyprodukowanych od maja do grudnia 2007 r. W grudniu 2007 r. do procesu produkcyjnego modelu Navara wprowadzono zmianę, która gwarantuje uruchamianie poduszek powietrznych ściśle zgodnie z założeniami konstrukcyjnymi.

W tym samym miesiącu Nissan uruchomił kampanię serwisową, zapraszając posiadaczy modelu Navara, w którym występowała usterka do stacji dealerskich w celu przeprowadzenia aktualizacji oprogramowania w pojazdach. Kampania została później rozszerzona na wszystkie egzemplarze Navary wyprodukowane od wprowadzenia modelu na rynek w 2005 r., w celu maksymalnego uspokojenia obaw wszystkich nabywców Navary.

ostatnia aktualizacja: 2008-03-25
Komentarze
Polityka Prywatności