Jedzie czołg i maluch. Czołg mówi do malucha:
- Ale masz silnik w tyłku.
A maluch na to:
- Wolę mieć silnik w tyłku, niż ptaszka na czole.
Wiecie dlaczego w maluchu nie potrzeba wyciszaczy?
Bo uszy się zatyka kolanami.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Marki samochodowe

marka
Nowe Doblò Work-Up i pełna gama Scudo z silnikami spełniającymi normę Euro 5 to dwie nowości, które właśnie wprowadza na polski rynek Fiat Professional. Pierwszy model to całkowicie nowa wersja Międzynarodowego Samochodu Dostawczego roku 2011 (International Van of the Year 2011) wyposażona w fabryczną skrzynię ładunkową.
12 lipca 2011 r. w Szanghaju, Lorenzo Sistino, wiceprezes ds. operacji zagranicznych Fiat Group Automobiles, zaprezentował przeznaczony tylko na rynek Chin samochód Fiat 500 „First Edition", wyróżniający się niezwykle kreatywną grafiką nadwozia, zaprojektowaną przez pięcioro młodych artystów chińskich.
Abarth, sportowa submarka Fiata, przedstawił zmodyfikowaną wersję najmocniejszej odmiany Punto Evo. Dzięki modyfikacjom, turbodoładowany silnik 1.4 legitymuje się teraz mocą 180 KM.
Fiat Freemont to pierwszy samochód marki Fiat, produkowany w efekcie partnerstwa z amerykańską Chrysler Group. Freemont to nazwa, która budzi poczucie absolutnej swobody lecz także gotowości na każde wyzwanie codziennego życia.
Od maja będzie możliwość zamówienia nowego Fiata Ducato, kolejnej ewolucji bestsellerowego modelu, który od 30 lat zdobywa międzynarodowe uznanie i cieszy się sukcesem rynkowym, o czym świadczy sprzedaż ponad 2,2 milionów egzemplarzy na całym świecie, począwszy od roku 1981 aż do dziś.
Zagato we współpracy z Centro Stile Fiata stworzyła model 500 Coupe Zagato, który swą premierę ma na trwających właśnie targach w Genewie.
Marka Abarth zaprezentuje się na 81. Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym w Genewie z imponującym stoiskiem, na którym najważniejsze światowe debiuty mieszają się z wypróbowanymi modelami, kolejny raz podkreślając niepowtarzalną pozycję tej marki na międzynarodowej arenie motoryzacyjnej.
Podczas najbliższego Salonu Samochodowego w Genewie zadebiutuje Nowy Fiat Freemont, który do salonów sprzedaży Fiata trafi w połowie roku.
Nowy Fiat Doblò Cargo, Międzynarodowy Samochód Dostawczy roku 2011, zdobywa krajową nagrodę rynku flotowego "Top Player 2010"
Fiat powraca na rynek północnoamerykański, przedstawiając nową wersję Fiata 500 - samochodu będącego wyrazem stylu i innowacji technologicznej „Made in Italy" oraz „spadkobiercą" legendarnego modelu, który stał się prawdziwą ikoną przemysłu samochodowego.
Abarth ma najmłodszych klientów spośród wszystkich modeli grupy Fiata. Dominują wśród nich mężczyźni, ale teraz włoska firma wprowadza na rynek samochód, który ma powalczyć także o względy pań. W Polsce Abarth 500C pojawi się na początku lipca.
Fiat Group Automobiles i Nokia poinformowały o możliwości korzystania w samochodach Fiata z najnowszych telefonów Nokia typu smart-phone.
Z okazji 51. Rajdu San Remo firma Abarth zaprezentowała swój ostatni skarb: mowa o Abarth 500 R3T, który w roku 2010 zainauguruje puchar promującym go w świecie rajdowym. Będzie to kolejny puchar obok dwóch wyścigowych (europejskiego i włoskiego) z Abarth 500 Assetto Corse.
Fiat Punto Evo, ewolucja Grande Punto, zadebiutuje na kolejnym Salonie Samochodowym we Frankfurcie. Ma on powtórzyć sukces swojego poprzednika i dzięki swym innowacyjnym cechom stać się swoistym wzorem do naśladowania w kategoriach: innowacja, bezpieczeństwo i styl.
21 lipca br. z linii produkcyjnych Fiat Auto Poland w Tychach zjechał półtoramilionowy Fiat Panda. Jubileuszowy samochód z silnikiem 1,3 MultiJet, w wersji Emotion, w kolorze niebieskim / blu magnetico /, jest przeznaczony na rynek włoski.
Już drugi rok z rzędu, ale tylko raz w roku przez 24 godziny: Noc Cudów w salonach Fiata. Noc Cudów to wyjątkowa akcja promocyjna Fiata z okazji zbliżającej się Nocy Świętojańskiej, słowiańskiego święta związanego z letnim przesileniem Słońca, obchodzonego w najkrótszą noc w roku.
Podczas najbliższego Salonu w Genewie będzie miał swoją światową premierę model Fiat 500C, który wiosną zadebiutuje też na rynkach całej Europy.
Nowa wersja modelu Abarth 500 - Assetto Corse - miała międzynarodowy debiut na naprawdę wysokim poziomie.
Fiat 500 ciągle budzi żywe emocje, co potwierdza, że jest prawdziwą ikoną Made in Italy. Tym razem na scenę wchodzi nowy “500 by DIESEL”, oryginalna wersja - owoc współpracy Fiata i słynnej marki odzieżowej Renzo Rossi.
Fiat Fiorino zdobył tytuł International Van of the Year 2009 zdobywając 112 punktów na 140 możliwych. Międzynarodowe Jury składało się z 20 dziennikarzy z państw europejskich, specjalizujących się w samochodach dostawczych.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności