Dwóch facetów po długiej nocy spędzonej w barze nad ranem wsiada do samochodu. Po kilku minutach w okno pasażera stuka stary mężczyzna.
- Zobacz, w oknie jest duch! - krzyczy pasażer.
Kierowca dodaje gazu, ale twarz nie znika. Przerażony pasażer otwiera okno i pyta:
- Czego chcesz?
- Macie może papierosy? - pyta stary mężczyzna.
Pasażer rzuca przez okno paczkę i krzyczy do kierowcy zamykając ze strachem okno:
- Przyspiesz!
Kilka minut później uspokojeni zaczynają śmiać się i żartować z poprzedniego strachu. Nagle w oknie znów pojawia się ta sama twarz.
- To znowu on! - krzyczy pasażer. Otwiera okno i drżąc ze strachu pyta:
- Tak?
- Macie ognia? - dopytuje się stary mężczyzna.
Pasażer wyrzuca zapalniczkę przez okno i krzyczy:
- Przyspiesz jeszcze!
Kierowca wciska gaz do podłogi, straszliwa twarz znika z okna. Pasażer z kierowcą powoli dochodzą do siebie po spotkaniu z duchem, kiedy w oknie znowu pojawia się postać tego samego starego mężczyzny. Przerażony pasażer otwiera okno i pyta:
- Co znowu?
- Może pomóc wam wyjechać z tego błota?
Ostatnie słowa pasażera samochodu:
- Jedź, prawa wolna.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Marki samochodowe

marka
Historię marki Jeep® można śledzić poprzez losy 9 podstawowych pojazdów, które nie tylko wyznaczają kroki milowe na kartach legendy Jeepa, ale także pozwalają jej na odgrywanie pionierskiej roli, jeśli chodzi o wprowadzanie na rynek nowych modeli i tworzenie nowych segmentów przemysłu motoryzacyjnego. Owe 9 rewolucyjnych modeli pokazuje, w jaki sposób marka Jeep pełniła rolę kluczowego gracza w ewolucji segmentu pojazdów typu SUV i jego podsegmentów.
Na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie 2015 debiutuje samochód pokazowy Jeep Renegade Hard Steel, który umiejętnie łączy wyjątkowy styl marki, off-roadowy charakter i technologię.
Jeep® Renegade to dzieło współpracy włosko-amerykańskiej. Model oferowany będzie w ponad 100 krajach całego świata. Ceny od 69 900 zł za wersję Sport napędzaną 1,6-litrowym silnikiem benzynowym o mocy 110 KM. Rozpoczęcie sprzedaży w Polsce od 27 października.
Już drugi rok z rzędu głosami dziennikarzy stowarzyszenia prasy motoryzacyjnej Gór Skalistych (Rocky Mountains Automotive Press − RMAP) tytuł „SUV Roku 2012” otrzymał Jeep Grand Cherokee, najczęściej nagradzany samochód tego typu w historii.
Marka Jeep obchodzi swoje siedemdziesiąte urodziny i ciągle śmiało zdobywa bezdroża! Oto w polskich salonach legendy 4x4 debiutuje właśnie Wrangler z najnowszym sześciocylindrowym silnikiem benzynowym Pentastar.
Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych we Frankfurcie Jeep zaprezentował najmocniejszy i najszybszy model w swojej historii - nowego Grand Cherokee SRT-8. Auto pojawi się w sprzedaży na początku 2012 roku i będzie kosztować około 300 tys. zł.
Jeep zaprezentował nowy model Grand Cherokee, który oprócz zmian stylistycznych nadwozia i wnętrza otrzymał unowocześnione systemy jazdy i jednostki napędowe.
Już na początku nowego roku w amerykańskich salonach będzie można kupić nowego Jeep'a Compassa. Auto z zewnątrz udaje swojego większego brata - Grand Cherokee.
Jeep wypuścił na rynek limitowaną, specjalną wersję modelu Wrangler. Pojazd jest efektem współpracy z firmą Activision, twórcą gry „Call of duty: Black Ops”.
Zasłużony podczas II wojny światowej Jeep Willys trafi do gry komputerowej „Medal of Honor Airborne ” - najnowszej części z serii „Medal of Honor”, przygotowywanej przez Electronic Arts. To pierwsza gra komputerowa na świecie, w której Jeep Willis zostanie odwzorowany z najdrobniejszymi szczegółami. Jego historyczną autentyczność gwarantuje porozumienie zawarte między Electronic Arts i JEPP®.
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności