Kobieta za kierownicą
Opis osobowości:
Matka, żona, kochanka.

Główne wady i zagrożenia:
Poza wadami wymienionymi w pkt. 3 dochodzą inne, które przy sixie można było przemilczeć, ale tutaj już nie. Temat - rzeka , ale spróbuję:

* niemal całą uwagę pochłania jej strona techniczna prowadzenia samochodu,
* trzyma się kurczowo środka jezdni,
* używa lusterek wyłącznie do poprawiania make-up`u,
* włącza lewy kierunkowskaz i skręca w prawo,
* zero kontaktu z innymi użytkownikami drogi, brak reakcji na standardowe znaki dawane ręką lub światłami (Co tak śmiesznie miga??),
* obserwuje tylko wąski fragment drogi przed maską,
* nagle hamuje (np. tuż przed skrzyżowaniem gdy zapala się żółte światło),
* prędkość uzależnia od aktualnego nastroju a nie od warunków,
* zero wyobraźni i przewidywania,
* wjeżdża na skrzyżowanie mimo, ze nie może z niego zjechać i oczywiście zostaje na nim przez kolejną zmianę świateł tworząc korek,
* blokuje szybki pas, bo za 5 kilometrów skręca w lewo,
* po długim oczekiwaniu na drodze podporządkowanej w końcu zamyka oczy, zaciska dłonie na kierownicy i… rusza… no i… Bum!!!,
* stwarza zagrożenie nawet po opuszczeniu samochodu potrafi go bowiem zaparkować na środku skrzyżowania, lub 5 cm od otwierających się na zewnątrz drzwi czyjegoś domu.

Ulubione samochody:
Nie rozróżnia marek. Zwykle małe lub średnie, czasem (gorzej) większe.

Uwaga:
Do kobiet za kierownicą rzadko zaliczają się też niektórzy mężczyźni. Są to przypadki beznadziejne ale i nieliczne przez co nie chce mi się dla nich tworzyć oddzielnej kategorii… Dupa Wołowa?.
Co to jest żona i teściowa w samochodzie?
Zestaw głośnomówiący!

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Marki samochodowe

marka
Historię marki Jeep® można śledzić poprzez losy 9 podstawowych pojazdów, które nie tylko wyznaczają kroki milowe na kartach legendy Jeepa, ale także pozwalają jej na odgrywanie pionierskiej roli, jeśli chodzi o wprowadzanie na rynek nowych modeli i tworzenie nowych segmentów przemysłu motoryzacyjnego. Owe 9 rewolucyjnych modeli pokazuje, w jaki sposób marka Jeep pełniła rolę kluczowego gracza w ewolucji segmentu pojazdów typu SUV i jego podsegmentów.
Na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie 2015 debiutuje samochód pokazowy Jeep Renegade Hard Steel, który umiejętnie łączy wyjątkowy styl marki, off-roadowy charakter i technologię.
Jeep® Renegade to dzieło współpracy włosko-amerykańskiej. Model oferowany będzie w ponad 100 krajach całego świata. Ceny od 69 900 zł za wersję Sport napędzaną 1,6-litrowym silnikiem benzynowym o mocy 110 KM. Rozpoczęcie sprzedaży w Polsce od 27 października.
Już drugi rok z rzędu głosami dziennikarzy stowarzyszenia prasy motoryzacyjnej Gór Skalistych (Rocky Mountains Automotive Press − RMAP) tytuł „SUV Roku 2012” otrzymał Jeep Grand Cherokee, najczęściej nagradzany samochód tego typu w historii.
Marka Jeep obchodzi swoje siedemdziesiąte urodziny i ciągle śmiało zdobywa bezdroża! Oto w polskich salonach legendy 4x4 debiutuje właśnie Wrangler z najnowszym sześciocylindrowym silnikiem benzynowym Pentastar.
Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych we Frankfurcie Jeep zaprezentował najmocniejszy i najszybszy model w swojej historii - nowego Grand Cherokee SRT-8. Auto pojawi się w sprzedaży na początku 2012 roku i będzie kosztować około 300 tys. zł.
Jeep zaprezentował nowy model Grand Cherokee, który oprócz zmian stylistycznych nadwozia i wnętrza otrzymał unowocześnione systemy jazdy i jednostki napędowe.
Już na początku nowego roku w amerykańskich salonach będzie można kupić nowego Jeep'a Compassa. Auto z zewnątrz udaje swojego większego brata - Grand Cherokee.
Jeep wypuścił na rynek limitowaną, specjalną wersję modelu Wrangler. Pojazd jest efektem współpracy z firmą Activision, twórcą gry „Call of duty: Black Ops”.
Zasłużony podczas II wojny światowej Jeep Willys trafi do gry komputerowej „Medal of Honor Airborne ” - najnowszej części z serii „Medal of Honor”, przygotowywanej przez Electronic Arts. To pierwsza gra komputerowa na świecie, w której Jeep Willis zostanie odwzorowany z najdrobniejszymi szczegółami. Jego historyczną autentyczność gwarantuje porozumienie zawarte między Electronic Arts i JEPP®.
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności