Jedzie Ami, Rusek, Niemiec i Turek w jednym przedziale.
No i zaczynają sie popisy który ma lepiej.
Ami zaczyna:
- Nasz kraj jest tak bogaty ze możemy sobie na wszystko pozwolić... Wstał otworzył okno i srrrru cały plik dolców przez okno.
Rusek popatrzył chwilę, podumał, i mówi
- W naszym to my też mamy wszystkiego w bród. Wstał, wyciągnął spod ławki skrzynkę wódki i jeb przez okno.
Na to Niemiec zaczyna mówić:
- No, my mamy też od cholery... nie dokończył, bo zrywa się z siedzenia Turek i krzyczy:
- Nie! Proszę, nie!
Sixa za kółkiem
Opis osobowości:
Żeńska odmiana Żółtodzioba. Przedstawicielki tej grupy najczęściej w prostej linii przechodzą do grupy nr 4. Jeśli uda się im wyjść poza moją listę -proszę o kontakt listowny celem złożenia osobistych gratulacji

Główne wady i zagrożenia:

* zbyt mała prędkość,
* bezsensowne manewry,
* jazda bez świateł,
* kłopoty z manewrowaniem po zatłoczonym skrzyżowaniu,
* hamowanie na zakręcie, etc.


Ulubione samochody:
Małe, ponieważ zbyt odległe fragmenty mogłyby zostać zapomniane podczas parkowania lub zakręcania.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Jeep Grand Cherokee wyróżniony tytułem „SUV Roku 2012” w USA

marka: Jeep

Już drugi rok z rzędu głosami dziennikarzy stowarzyszenia prasy motoryzacyjnej Gór Skalistych (Rocky Mountains Automotive Press − RMAP) tytuł „SUV Roku 2012” otrzymał Jeep Grand Cherokee, najczęściej nagradzany samochód tego typu w historii.

Wśród atrybutów Grand Cherokee najczęściej podkreślano nieograniczony potencjał off-roadowy i doskonałą charakterystykę jezdną tego modelu na drodze.

"Okolice Gór Skalistych to prawdziwe wyzwanie dla każdego pojazdu, a ten, który wyrasta ponad nasze oczekiwania, zasługuje na duże oklaski. Z przyjemnością możemy więc stwierdzić, że to właśnie Jeep Grand Cherokee jest najlepszy wśród tak wielu 'mistrzów'". - powiedział prezes RMAP Nathan Adlen.


ostatnia zmiana: 2012-04-02
Komentarze
Polityka Prywatności