Rok 2050. Na skrzyżowaniu zamiast sygnalizacji świetlnej stoi robot i kieruje ruchem. Co jakiś czas mówi:
- Piesi stać, samochody jechać. Samochody stać, piesi iść.
I tak na zmianę.
- Samochody stać, piesi iść. Pani w czerwonym berecie szybciej, szybciej!
Ha ha ha, nie zdążyła!
Młoda kobieta miała poważny wypadek samochodowy. Lekarze uratowali
jej życie, ale nie dali rady ocalić jej skóry uszkodzonej przez
ogień. Jej twarz wyglądała paskudnie. Jedynym ratunkiem był przeszczep.
Ponieważ ona była cała poparzona, skórę musiał ofiarować ktoś inny. Dawcą
został jej mąż, który oddał jej skórę z własnego tyłka. Operacja się
udała, kobieta wyglądała tak pięknie jak dawniej. Jednak świadoma
poświęcenia własnego męża mówi pewnego dnia:
- Kochanie, jestem ci tak wdzięczna, czy jest coś co mogłabym dla
ciebie zrobić?
- Nie, już czuję się wynagrodzony.
- W jakim sensie?
- Wyobraź sobie dziką satysfakcję jaką czuję za każdym razem, kiedy
twoja matka całuje cię w policzek!

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania

W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Alfa GT sprzedana na aukcji zebrała 90.000 euro

Z okazji Festiwalu Filmowego w Cannes, Alfa Romeo oraz “Cinema against AIDS” zorganizowały imprezę charytatywną w “Moulins de Mougins”. Tam, w obecności ponad 400 międzynarodowych gwiazd filmu, mody i fotografii, Sharon Stone oraz Lapo Elkann licytowali na aukcji wspaniałą Alfę GT.

Za 90.000 euro najlepszy oferent zdobył błyskotliwe sportowe coupè, mające za sobą dziedzictwo doskonałych doświadczeń Alfy Romeo , o linii zrodzonej z elegancji i gustu włoskiej szkoły.

Cały suma zostanie przekazana organizacjom ”AMFAR” i “Elton John AIDS Foundation”, które zorganizowały imprezę i są jednymi z najbardziej aktywnych organizacji na polu walki ze światowym problemem AIDS.

Turyn 24 maja 2005

Komentarze
Polityka Prywatności