Jedzie facet maluchem, wystraszony, że mu się zaraz "samochod" rozleci, a z naprzeciwka w BMW zasuwa czterech dresów. Jadą, muza na maksa, łokcie za oknami.
I nagle.. BUUUM: zderzyli się.
Maluch cały zdezelowany, a w BMWicy tylko zderzak zarysowany. Wyskakują dresy i lecą do kierowcy malucha, wrzeszcząc:
- Ty h..., poj....o cię, zobacz, co zrobiłeś, zaraz ci wp....olimy!!!
- Panowie, ale ja nie mam żadnych szans, was jest czterech... - jęczy kierowca malucha.
Dresy zaczęli się naradzać. Po chwili jeden z nich odwraca się i mówi:
- Dobra, Buła i Bazyl są z tobą.
- Na czym polega bezstresowe szkolenie kierowców?
- Kursant ma jeździć tak, żeby się instruktor nie stresował.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Marki samochodowe

marka
Należąca do legendarnej tradycji marki Alfa Romeo i emocjonujących doświadczeń motoryzacyjnych związanych z jazdą „na wolnym powietrzu", 4C Spider łączy świetną widoczność z kabiny pasażerskiej z doskonałą słyszalnością niesamowitego dźwięku silnika Alfy oraz sportowym charakterem wielokrotnie nagradzanej Alfy 4C Coupé. Jej włoski styl jest rewolucyjny i ujmujący. Kabina kierowcy wykonana z włókna węglowego typu „monocoque", inspirowana bolidem Formuły 1, zapewnia niesamowity stosunek masy do mocy.
Prestiżowa kolekcja tytułów dla Alfy Romeo 4C została wzbogacona o nowe, międzynarodowe wyróżnienie: „Samochód Europa 2015 - Samochód Sportowy", które zostało jej przyznane przez UIGA, Włoskie Stowarzyszenie Dziennikarzy Motoryzacyjnych, obchodzące w tym roku sześćdziesiąt lat istnienia.
Światowa premiera nowej Giulietty Sprint w hołdzie dla kultowej Alfy Giulietta Sprint z 1954 roku, protoplaście całej klasy samochodów oraz jednemu z głównych symboli włoskiego stylu. Sportowy styl, wykończenia wnętrza w kolorze karbonu, błyszczące antracytowe detale nadwozia oraz nowy turbodoładowany silnik benzynowy 1.4 MultiAir o mocy 150 KM - to cechy charakterystyczne nowej Giulietty Sprint.
Alfa Romeo i Mopar®, marki od zawsze ukierunkowane na nowe możliwości wyznaczane przez cyfrowe technologie, prezentują mobilną aplikację wykorzystującą „augmented reality" („AR+") z instrukcją obsługi samochodu dla modelu Alfa Romeo 4C.
Dobre wiadomości dla fanów Alfy Romeo i przyszłych Alfisti! W polskich salonach sprzedaży włoskiej marki pojawiła się Alfa Romeo Giulietta z nowym turbodoładowanym silnikiem 1.4 TB o mocy 105 KM. Nowa jednostka jest dostępna w wersji wyposażeniowej Progression, w jeszcze niższej cenie, już od 69 500 zł.
Najważniejsze zmiany Alfa MiTo 2012 skrywa pod maską. Ofertę wzbogacił turbodoładowany silnik benzynowy 1.4 TB o mocy 120 KM, który współpracuje z instalacją LPG montowaną fabrycznie z zachowaniem gwarancji producenta.
Na liście sukcesów zdobytych przez modele włoskiej marki na rynkach europejskich pojawiły się dwa nowe zwycięstwa. Czytelnicy niemieckiego magazynu "Auto Motor und Sport" kolejny rok z rzędu zdecydowali, że Alfa Romeo MiTo i Alfa Romeo Giulietta to najlepsze samochody w swoich klasach.
Kolejne wyróżnienie dla Alfy Giulietta! Rekordowy wzrost sprzedaży w Polsce zbiegł się z prestiżową nagrodą przyznawaną przez Czytelników magazynu „Auto Motor i Sport", którzy drugi rok z rzędu uznali przebój Koncernu Fiat - Chrysler za najlepszy samochód w klasie kompakt: Złoty medal i tytuł „Best Cars 2012" zdobyła Giulietta.
Znakomite wieści dla wszystkich fanów Alfy Romeo i przyszłych Alfisti! Alfa Romeo MiTo, debiutuje w polskich salonach z nowymi bogatymi pakietami wyposażenia i w nowych niższych cenach.
Począwszy od tego tygodnia w salonach Alfa Romeo w Polsce, Klienci mogą już zamawiać nową wersję Alfy Romeo Giulietta wyposażoną w nowoczesną automatyczną skrzynię biegów z podwójnym suchym sprzęgłem "Alfa TCT".
32 kandydatów, 5 rund i ponad 57 tysięcy głosów oddanych przez internautów - oto bilans plebiscytu zorganizowanego przez redakcję portalu Moto.pl należącego do wydawnictwa Agora. W finałowej rozgrywce Alfa Romeo Giulietta zdobyła tytuł Samochodu Roku 2010 Moto.pl
W internecie pojawiają się kolejne informacje dotyczące nowego modelu Alfa Romeo. Wszystkie ujawniane do tej pory informacje wskazywały, iż Giulia otrzyma tylny napęd. Jednak brytyjscy dziennikarze twierdzą, że nowy model Alfy powstanie na powiększonej płycie podłogowej modelu Giulietta, a to oznacza napęd na przednią oś.
Już niedługo do czterech komend policji opolskiej, białostockiej, gdańskiej i warszawskiej, mają trafić nowe radiowozy.
Mimo zawirowań wokół nazwy następcy Alfy 147 włoski koncern postanowił nie odwlekać zbytnio w czasie pierwszej prezentacji swojego najnowszego modelu. Alfa Romeo Giulietta (tak będzie nazywać się ten model) pojawi się w sprzedaży po wystawie w Genewie.
W dniu wczorajszym Fiat Auto Poland opublikował nowy cennik samochodów Alfa Romeo. Wbrew obecnym tendencjom rynkowym, Alfa Romeo zdecydowała o obniżce cen na wybrane modele marki.
Do Connecticut (USA) dotarł właśnie pierwszy egzemplarz Alfy 8C Competizione przeznaczony na rynek amerykański.
Wraz z MiTo, Alfa Romeo pragnie zaproponować "NAJBARDZIEJ SPORTOWE AUTO KOMPAKTOWE" nowej generacji wielbicieli marki Alfa Romeo. Nowoczesny i innowacyjny samochód, którego nazwa stanowi nawiązanie do historii.
To nowoczesny i innowacyjny samochód o nazwie odwołującej się do historii. Dla Alfa Romeo nazwa Mi.To ma olbrzymie znaczenie. Zostało ona wybrana jako znak silnego związku przeszłości i przyszłości Marki: pomiędzy Mediolanem (Milano) – stolicą designu, gdzie zaprojektowano i nadano autu styl i Turynem (Torino), gdzie ulokowana będzie jego produkcja.
Za elegancje, stosunek możliwości technicznych do ceny oraz jakość wykończenia wnętrza - Alfie Brera został przyznany w Japonii tytuł „European Car of The Year 2007”.
Alfa Romeo 8C Spider zdobyła dwie ważne nagrody w ramach Konkursu Elegancji Villa d’Este 2006, który odbył się w niedzielę 23 kwietnia w Cernobbio, nad jeziorem Como. Wprowadzona do konkursu przez Wolfganga Eggera, szefa Centro Stile Alfa Romeo, 8C Spider zdobyła “Villa d’Este Design Award” oraz “Bmw Group Design Award”, nagrody przeznaczone dla “concept car”.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Informuje o zbliżaniu się do początku pasa prowadzącego do wyjazdu z autostrady (pasa wyłączania)
Uprzedza o znaku zakazu umieszczonym na drodze w odległości wskazanej na znaku.
Znak D-45 „koniec strefy płatnego parkowania” oznacza wyjazd ze strefy płatnego parkowania.
Informuje o zbliżaniu się do wyjazdu z autostrady
Ostrzega o przejeździe przez tory tramwajowe. Umieszczona pod znakiem tabliczka T-7 wskazuje układ torów i drogi na tym przejeździe
Polityka Prywatności