Biegnie facet w stroju sportowym, na głowie ma czepek. Widząc przechodnia pyta go:
-Jechali tendy kolrze?-pyta wycieńczony człowik.
-Tak,gdzieś pięć minut temu. A wogóle gdzie ma pan rower? - odpowiada przechodni.
-O kurcze od początku czułem ,że czegoś zapomniałem.
Dlaczego trabant nie rusza na zielonym świetle?
1. Zatrzymał go pęd powietrza wiatraka chłodnicy samochodu stojącego za nim.
2. Najechał na gumę do żucia.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

RCZ Esencja emocji

marka: Peugeot

We wrześniu 2007 roku, podczas ostatniego salonu we Frankfurcie, Peugeot odsłonił studium samochodu, które nie pozostawiło nikogo obojętnym; był to concept car 308 RCZ. Pomysł, by go wprowadzić na rynek, szybko stał się oczywistością.

Jednakże, by urzeczywistnić marzenie, konieczne były nie tylko pomysłowość, ale także determinacja i prawdziwa śmiałość.

Styliści i inżynierowie pracowali nad konceptem tak, by wszystkie zalety samochodu były kompatybilne z tym, co wyraża jego styl zewnętrzny.

Jeśli pierwotną wolą było zachowanie ducha stylistyki konceptu, wbrew wyzwaniu jakie stanowi integracja wszystkich przeciwności związanych z produkcją i sprzedażą takiego samochodu, to ambicje poszły jeszcze dalej.

W efekcie, modelowi przypisano ambitne cele w taki sposób, by doznania z jazdy i jakość realizacji nadały mu szczególnie silną tożsamość.

Kompaktowe Coupé 2+2 powstało jako samochód ekskluzywny, kwintesencja emocji, skierowany do nowoczesnej i wymagającej klienteli, będącej ekspertem w czerpaniu przyjemności z jazdy.

Nazwa RCZ symbolizuje wyróżniającą się i szczególną pozycję w gamie Peugeot, gdyż jest pierwszym samochodem bez numeracji i bez środkowego ani podwójnego zera.

RCZ wpisuje się więc w gamę jako kwintesencja wszystkich walorów Peugeot, walorów trwałych, ale jednocześnie nowoczesnych, wciąż na nowo interpretowanych zgodnie z duchem czasów.

Innym wyzwaniem projektu był szczególnie krótki czas na opracowanie tego nowego modelu. Udało się, i zaledwie po dwóch latach od prezentacji concept caru, RCZ zostanie pokazane po raz pierwszy szerokiej publiczności, w ostatecznej formie podczas 63 Salonu Samochodowego we Frankfurcie.

RCZ wejdzie na rynek wiosną 2010 roku, stanowiąc prawdziwe wyzwanie w świetle obecnej sytuacji gospodarczej.


data ostatniej modyfikacji: 2009-07-14 17:23:14
Komentarze
Polityka Prywatności