Byłem pewien,że ten stary człowiek nie dotrze na drugą stronę ulicy kiedy go stuknąłem.
Jedzie facet swoim czerwonym Ferrari, 130 km/h. Patrzy w lusterko i widzi, że dogania go syrenka, a z jej okna wychyla sie jakis facet i wrzeszczy:
-Panie, znasz pan syrenkie?!!!
Zaklął, przycisnął gaz i przyspieszył do 150.
Syrenka znow go dogania i sytuacja sie powtarza.
Po pięciu razach przy 200 na godzinę odpuścił sobie i odpowiedział:
-Znam.
-To powiedz mi pan, jak się dwójkę wrzuca?!

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
marka

Rusza produkcja ŠKODY Rapid, przeznaczonej na rynek indyjski

marka: Skoda

ŠKODA rozpoczęła produkcję nowej kompaktowej limuzyny przeznaczonej na rynek indyjski. Model ten pojawi się w Indiach jeszcze przed końcem tego roku.

ŠKODA Rapid produkowana w fabryce w Pune, jest odpowiedzią marki na zapotrzebowanie klientów z Indii. Samochód będzie wzmacniać pozycję czeskiego producenta na tym ważnym rynku azjatyckim. Nowy model jest istotną częścią strategii wzrostu ŠKODY, zgodnie z którą marka do 2018 roku na świecie zamierza osiągnąć sprzedaż na poziomie co najmniej 1,5 miliona samochodów sprzedawanych rocznie.
 
Długość 4,39 m, szerokość 1,70 m oraz wysokość 1,47 m, pozycjonują ŠKODĘ Rapid pomiędzy Fabią, a Laurą/Octavią. Jest to model, który pojawi się jedynie na rynku indyjskim. Model produkcyjny, prezentowanego podczas targów motoryzacyjnych we Franfurcie MissionL, pojawi się w przyszłym roku na rynku europejskim. 

Obecna w Indiach od 2001 roku, marka stale zwiększa poziom sprzedaży swoich modeli. Od początku br. sprzedaż aut ŠKODY wzrosła w Indiach o około 50 procent.

Fabryka Volkswagena w indyjskiej miejscowości Pune powstała w 2009 roku. Po Fabii, nowa ŠKODA Rapid jest drugim produkowanym tu modelem. Poza Pune, ŠKODA produkuje swe samochody również w Aurangabad, gdzie z taśm zjeżdżają modele Superb, Laura i Yeti, wszystkie przeznaczone na rynek indyjski. 

data ostatniej modyfikacji: 2011-10-11 17:27:16
Komentarze
Wyznacza miejsce zatrzymania się w związku z ruchem pociągu lub innego pojazdu szynowego na przejeździe kolejowym bez zapór lub półzapór
Wskazuje zgodnie ze strzałką kierunek przejazdu tranzytowego pojazdów wskazanych umieszczonym na znaku symbolem pojazdu.
Informuje o wskazanym na znaku obiekcie znajdującym się przy drodze. Znak może być umieszczony w innym miejscu niż po prawej stronie jezdni.
Polityka Prywatności