Biegnie facet w stroju sportowym, na głowie ma czepek. Widząc przechodnia pyta go:
-Jechali tendy kolrze?-pyta wycieńczony człowik.
-Tak,gdzieś pięć minut temu. A wogóle gdzie ma pan rower? - odpowiada przechodni.
-O kurcze od początku czułem ,że czegoś zapomniałem.
Młoda kobieta miała poważny wypadek samochodowy. Lekarze uratowali
jej życie, ale nie dali rady ocalić jej skóry uszkodzonej przez
ogień. Jej twarz wyglądała paskudnie. Jedynym ratunkiem był przeszczep.
Ponieważ ona była cała poparzona, skórę musiał ofiarować ktoś inny. Dawcą
został jej mąż, który oddał jej skórę z własnego tyłka. Operacja się
udała, kobieta wyglądała tak pięknie jak dawniej. Jednak świadoma
poświęcenia własnego męża mówi pewnego dnia:
- Kochanie, jestem ci tak wdzięczna, czy jest coś co mogłabym dla
ciebie zrobić?
- Nie, już czuję się wynagrodzony.
- W jakim sensie?
- Wyobraź sobie dziką satysfakcję jaką czuję za każdym razem, kiedy
twoja matka całuje cię w policzek!

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Jak działa wynajem długoterminowy aut dla osób fizycznych?

Wynajem długoterminowy samochodu wielu osobom kojarzy się z opcją dostępną jedynie dla firm. Jednak w Volkswagen Financial Services z takiej oferty mogą skorzystać również klienci indywidualni nieprowadzący działalności gospodarczej. To świetny sposób na sfinansowanie możliwości jazdy nowym samochodem bez konieczności angażowania dużej ilości gotówki. Dowiedz się, jak działa wynajem długoterminowy aut dla osób fizycznych w VW FS.

Jazda nowym samochodem bez konieczności przejmowania się serwisowaniem, opłatami, ubezpieczeniem czy nawet zmianą opon to marzenie wielu kierowców. Jak się okazuje, jest ono na wyciągnięcie ręki. Wystarczy skorzystać z oferty wynajmu długoterminowego samochodu z ofert VW FS. Dzięki niemu możesz jeździć nowym autem jeden z marek Grupy Volkswagen, ciesząc się przede wszystkim jazdą i nie przejmując wieloma elementami związanymi z eksploatacją pojazdu.

Aby skorzystać z oferty wynajmu długoterminowego samochodu w VW FS, najlepiej zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie internetowej vwfs.pl w zakładce skierowanej dla klientów indywidualnych. Opisane są tam zarówno wszystkie korzyści wynikające z tej formy finansowania, jak też dostępne są kalkulatory, pozwalające obliczyć parametry naszej umowy w zależności od wybranego modelu pojazdu.

Kiedy już zdecydujemy się, jakie auto chcemy sfinansować, stajemy przez kilkoma decyzjami do podjęcia. Przede wszystkim powinniśmy zastanowić się, czy zależy nam na jak najniższej racie, czy może szukamy sposobu na poruszanie się nowym samochodem przy jak najmniejszym lub nawet zerowym angażowaniu środków własnych na początku? Chodzi tutaj o opłatę początkową, która może wynosić 0, 5 lub 10%. Oczywiście im wyższa, tym niższą ratę będziemy płacić w kolejnych miesiącach trwania umowy.

Sam czas trwania umowy również jest jednym z kolejnych etapów decyzji, jaką powinniśmy podjąć przy korzystaniu z wynajmu długoterminowego samochodu VW FS. Możemy wybrać auto na 2, 3 lub 4 lata. Co więcej, mamy także możliwość dodatkowego „regulowania” wysokości naszej opłaty miesięcznej, wybierają roczny limit kilometrów, jaki zakładamy dla naszego pojazdu.

Gdy już wiemy, jakie mają być parametry naszej umowy, najlepiej skontaktować się z doradcą VW FS, chociażby poprzez możliwość zamówienia kontaktu przez stronę internetową. W ten sposób poznamy szczegóły oferty, a także możemy rozpocząć proces ubiegania się o nasz samochód. Gdy już podpiszemy umowę pozostaje nam… cieszyć się jazdą salonowym autem! Opłata miesięczna zawiera wszystkie elementu obsługi auta, jak serwis, ubezpieczenie komunikacyjne, a także Assistance, zarządzanie ewentualnymi szkodami, korzystanie z auta zastępczego czy nawet sezonową wymianę opon (opcjonalnie). To po prostu kompleksowa propozycja.

Oferta wynajmu długoterminowego aut dla osób fizycznych obejmuje pełną gamę samochodów osobowych marek takich, jak Audi, Cupra, Seat, Skoda i Volkswagen. Dzięki temu ten sposób finansowania samochodu będzie doskonale sprawdzał się zarówno w przypadku poszukiwania małego, miejskiego pojazdu, budzącego zachwyt auta reprezentacyjnego, samochodu o sportowym zacięciu czy też pojazdu dla rodziny. 


data ostatniej modyfikacji: 2022-11-24 12:36:43
Komentarze
Polityka Prywatności