Pewnego razu na skrzyżowaniu spotyka się garbus i czołg.
- O matko, ale ty masz garba! - zdumiał się czołg.
- Wolę mieć garba niż fiuta na czole - odpowiedział garbus.
Polski chamek za kierownicą
Opis osobowości:
Cham pospolity. Ma kłopoty z czytaniem, pisaniem i liczeniem. Jego zachowanie wynika z chęci odreagowania na upokorzenia codzienności.

Główne wady i zagrożenia:

* zajeżdża drogę,
* nie przepuszcza nawet jeśli nic mu to nie szkodzi,
* wciska gaz, kiedy próbujesz go wyprzedzić, a jak zrezygnujesz - zwalnia,
* omija korek i kolejkę do skrętu na każdy możliwy sposób,
* i wiele innych, które jego mały móżdżek wymyśla on-line.

Ulubione samochody:
Brudne.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Czy jest możliwe wyliczenie składki OC bez podawania danych?

Podawanie danych przez Internet nie wszystkim się podoba. Boimy się, że te dane mogą być później wykorzystane. Przy wyszukiwaniu ubezpieczenia są dane, jakie są po prostu potrzebne. Bez nich nie można wyliczyć składki na samochód, bo ubezpieczyciel nie wie, jaki to pojazd i nie wie nic o jego właścicielu.

Podawanie najważniejszych danych

Składkę wylicza się na podstawie informacji o samochodzie czy osobie, która nim ma podróżować. Można ograniczyć podawanie danych, jakich nie chcemy komuś podawać. Z drugiej strony korzystamy z porównywarki https://ubezpieczamy-auto.pl/kalkulator-oc-bez-podawania-danych-jak-to-dziala/, aby dotrzeć do oferty najtańszej. Wyliczenie składki bez takich danych o samochodzie jak marka, model, pojemność silnika czy rodzaj zasilania nie będzie możliwe. To jednak nie wszystko, ponieważ bardzo ważne jest, kto ma jeździć pojazdem. Ile kierowca ma lat? Jaki jest jego stan cywilny? Posiada dzieci? Jeśli tak to czy dzieci będą prowadziły samochód, bo są już pełnoletnie? Pytań, jakie ma do klienta ubezpieczyciel jest bardzo dużo, ale odpowiadać na nie się opłaca. Osoba odpowiadającą na wszystkie pytania ma szansę na znalezienie dokładnie takiego ubezpieczenia, jakie spełnia jej oczekiwania.

PESEL i numer rejestracyjny

Nie ma obowiązku podawania numeru PESEL jak i numeru rejestracyjnego pojazdu. W przypadku numeru rejestracyjnego często zdarza się tak, że wyliczenia robimy orientacyjne. Samochód ma być kupiony i nie wiemy, jaki może mieć numer. Podawanie numeru PESEL nie jest obowiązkowe, ale jeśli kilka towarzystw ubezpieczeniowych, które tego wymagają. Można to sprawdzić w porównywarce, gdzie bez podawania numeru oferty tych firm się nie wyświetlą. To, dlatego opłaca się podawać wszystkie dane, aby można było mieć wgląd we wszystkie przygotowane oferty. Towarzystwa ubezpieczeniowe mając PESEL i numer rejestracyjny mogą w łatwy sposób sprawdzić swojego klienta w bazie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Wiedzą wtedy czy jest to klient wiarygodny, który nie powoduje szkód i na ten podstawie można wyliczyć dla niego bardzo atrakcyjne oferty. Wpisywanie takich danych zajmie tylko chwilę i można sprawdzić wszystkie przygotowane polisy OC oraz AC.

Szukanie taniego ubezpieczenia OC

Celem każdej osoby poszukującej ubezpieczenia jest jego cena. Warto się, zatem zastanowić czy niepodawanie poszczególnych danych ma sens? Najlepsza porównywarka OC AC https://ubezpieczamy-auto.pl/ da klientowi ofertę spełniającą jego wymagania. Sprawdzenie tego nie zajmuje dużo czasu. Wpisywanie danych również nie jest czasochłonne. Można sobie porównać, jakie oferty otrzymamy podając tylko podstawowe dane, a jak to będzie wyglądało w przypadku pełnych danych?

Mało praktyczne rozwiązanie

Nie podając danych mamy ograniczoną ofertę, która często może nie dawać nam takich cen, jakich się spodziewamy. Przeznaczając swój czas na porównywarkę, oczekujemy czegoś więcej, niż u agenta stacjonarnego. Idąc do ubezpieczyciela w swoim mieście również trzeba podać mu wszystkie dane. W takim razie, dlaczego nie zrobić tego przez Internet? Dane podawane przez klienta są bezpieczne i nie dostaną się w niepowołane ręce. To bezpieczny sposób na uzyskanie oferty ubezpieczenia OC i AC na swój samochód.

Warunkiem znalezienia taniego ubezpieczenia OC i AC jest podanie pełnych, prawdziwych danych samochodu jak i osoby, która jest właścicielem, czy kierowcom. Można próbować nie podawać wszystkich danych, ale bardzo szybko można będzie się przekonać, że oferta jest o wiele bardziej uboga.


data ostatniej modyfikacji: 2022-04-25 20:48:44
Komentarze
Polityka Prywatności