Ulicą idzie sobie chłopczyk, nagle podjeżdża do niego samochod i facet ze środka mówi:
- Choć wsiadaj do samochodu, dam ci 10zł i lizaka.
Chłopiec nie reaguje, tylko przyśpieszył kroku.
- No choć wsiądź do samochodu, dam ci 20zł, cole i lizaka.
Chłopak dalej nic, tylko znów przyśpieszył kroku... Facet w samochodzie nie daje za wygrana:
- Moja ostatnia propozycja - wsiadź ze mna do samochodu a dam ci 50zł, cole i karton chupa-chupsów.
Chłopak się zatrzymał i mówi:
- Odczep się tato. Kupiłes matiza to teraz sam nim jeździj.
- Gdzie byłeś tak długo?
- W komisariacie. Zatrzymali mnie, za wolno jechałem.
- Od kiedy to zatrzymują za wolną jazdę?
- Radiowóz mnie dogonił...

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Jakich elementów nie może zabraknąć w profesjonalnej myjni samochodowej?

Sprostanie oczekiwaniom klientów myjni samochodowej nie jest łatwe. Dlatego tak ważne jest profesjonalne wyposażenie stanowisk czyszczenia aut. Jakie elementy muszą znajdować się na często odwiedzanej myjni? Sprawdź!

Urządzenia do skutecznego mycia pojazdu

Absolutną podstawą jest wyposażenie myjni w wydajny system wysokiego ciśnienia wody. Klienci bardzo szybko zorientują się, na której myjni w ich okolicy panują najlepsze warunki do mycia pojazdu. Wpływ na jakość czyszczenia ma maksymalne ciśnienie podawanej wody wraz ze środkiem chemicznym. Wyposażenie myjni samochodowej http://rumler.pl/ powinno więc obejmować pompę wysokociśnieniową o podwyższonym przepływie na każdą minutę pracy. Optymalne rozwiązanie to zakres pomiędzy 11 a 15 litrów wody podczas 60 sekund pracy.

Poza tym klienci cenią sobie dostęp do odpowiednio długiej lancy. Dzięki niej łatwiej jest myć bardzo brudny pojazd z odległości pozwalającej zachować czystość własnego ubrania. Poza tym długa lanca ułatwia mycie większych aut oraz dachu. Takie produkty łatwo można znaleźć w ofercie firmy RUMLER. Są one dodatkowo wyposażone w izolację z tworzywa sztucznego oraz zapewniają skuteczny przepływ ciepłej wody podgrzanej do temperatury 70°C.

Akcesoria potrzebne do trudnodostępnych miejsc

Klienci cenią takie wyposażenie myjni samochodowej, dzięki któremu mogą kompleksowo umyć swoje auta. Dlatego warto wyposażyć swoją myjnię w wydajny system odkurzania. W pojazdach jest mnóstwo miejsc, w których zbierają się zabrudzenia. Przyda się więc nie tylko odpowiednio silny odkurzacz, ale też specjalnie wyprofilowane ssawki, które dotrą do przestrzeni magazynujących kurz i piasek.

Jeżeli mowa o newralgicznych miejscach klienci cenią sobie obecność szczotki do mycia karoserii. Warto uwzględnić nie tylko system szczotkowania z podawaniem bieżącej wody, ale również akcesoria ręczne. Dzięki nim łatwiej jest wyszorować np. felgi aluminiowe z uciążliwego nalotu z klocków hamulcowych. Klienci, widząc takie dodatkowe wyposażenie myjni samochodowej, z dużym prawdopodobieństwem będą chętniej wracać w Twoje miejsce.

Czego jeszcze nie może zabraknąć na myjni samochodowej?

Pomyśl również o akcesoriach przydatnych pracownikom dbającym o czystość tego miejsca. Pod wpływem ciągłej obsługi klientów w bardzo krótkim czasie może uzbierać się mnóstwo zanieczyszczeń i uciążliwego błota, które będzie zalegało na myjni. Aby skutecznie się go pozbyć, wyposaż ją w ściągaczkę podłogową z odpowiednio długim trzonkiem teleskopowym. To świetne rozwiązanie, które sprawdza się zwłaszcza na profesjonalnych myjniach samochodowych z odpowiednio wyprofilowanymi kanałami odpływowymi na brudnej wody.

Postaw na wysokiej jakości sprzęt do myjni samochodowej

Klienci mają wybór, dlatego skorzystają z tej opcji, która będzie dla nich najlepsza. Wolą zapłacić więcej, jeżeli tylko mają większe szanse na dokładne umycie pojazdu. Dlatego nie wahaj się profesjonalnie wyposażyć swoją myjnie samochodową w potrzebny sprzęt do odkurzania, mycia oraz uiszczania płatności. Dzięki temu zyskasz zadowolonych i chętnie powracających klientów już od pierwszego mycia!


ostatnia zmiana: 2022-05-20
Komentarze
Polityka Prywatności