Rzecz dzieje się w Stanach. Policjant zatrzymuje samochód na autostradzie, a w samochodzie siedzą trzy zakonnice.
Policjant mówi do prowadzącej:
- Jechała siostra za wolno.
Zakonnica:
- Przecież minimalna prędkość jest 22 mph.
- To jest autostrada i minimalna prędkość to 65 mph, a 22 to numer drogi.
Policjant patrzy jeszcze na tylne siedzenie, gdzie dwie pozostałe zakonnice cale blade telepią się ze strachu jak głupie i pyta:
- A im co się stało?
- Bo widzi pan, panie władzo... właśnie zjechałyśmy z drogi nr 125.
Sixa za kółkiem
Opis osobowości:
Żeńska odmiana Żółtodzioba. Przedstawicielki tej grupy najczęściej w prostej linii przechodzą do grupy nr 4. Jeśli uda się im wyjść poza moją listę -proszę o kontakt listowny celem złożenia osobistych gratulacji

Główne wady i zagrożenia:

* zbyt mała prędkość,
* bezsensowne manewry,
* jazda bez świateł,
* kłopoty z manewrowaniem po zatłoczonym skrzyżowaniu,
* hamowanie na zakręcie, etc.


Ulubione samochody:
Małe, ponieważ zbyt odległe fragmenty mogłyby zostać zapomniane podczas parkowania lub zakręcania.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Marki samochodowe

marka
Land Rover wprowadził na rynek Range Rovera, pierwszego luksusowego SUV`a, w 1970 roku. Po upływie niemal półwiecza, interpretacja modelu pozostaje aktualna i materializuje się w postaci czwartego członka rodziny Range Rover, który zostanie zaprezentowany już 1 marca 2017 r.
Land Rover udoskonalił swój najlepiej sprzedający się model Range Rover Evoque. W tym luksusowym, kompaktowym SUV`ie zastosowano szeroką gamę nowych rozwiązań stylistycznych i technologicznych, które pozwolą mu na umocnienie się na pozycji lidera w segmencie.
Land Rover powraca do miejsca, w którym zaczęła się historia marki Land Rover, by rozpocząć przewidziane na cały rok obchody upamiętniające motoryzacyjną ikonę - model Defender. Wyjątkowy, mierzący aż kilometr wielkości szkic wykonany w zatoce Red Wharf w brytyjskim Anglesey uświetnił wprowadzenie do sprzedaży trzech limitowanych wersji modelu oraz stanowi początek nowego, ekscytującego rozdziału w historii Defendera.
W 1987 roku firma Land Rover podjęła decyzję, by stworzyć samochód, który zajmuje miejsce w ofercie firmy pomiędzy surowym Defenderem, a luksusowym Range Roverem. Już dwa lata później rozpoczęto produkcję nowego Land Rovera Discovery, a w 2012 roku stworzono jego milionowy egzemplarz. To okazja, by na nowo odkryć najbardziej wszechstronny model Land Rovera.
Firma Land Rover na rok modelowy 2013 poddała model Freelander 2 licznym modyfikacjom stylizacyjnym i technologicznym. Samochód uzyskał bardziej sportowy wygląd premium, a poszerzona oferta wyposażenia znacznie podnosi komfort jego użytkowników. Zastosowany nowy, lekki i wydajny silnik benzynowy sprawia, że Land Rover Freelander 2 jest bardziej ekonomicznym SUV-em niż dotychczas.
Firma Land Rover otrzymała certyfikat VCA, określający poziom wpływu pojazdów marki na środowisko. Dokument wydany został na podstawie kompleksowego badania cyklu życia samochodu Range Rover Evoque – od fazy produkcji, przez użytkowanie, po utylizację i recykling. Świadectwem niskiego wpływu na środowisko może się poszczycić niewielu producentów samochodów na świecie.
Już po raz trzeci z rzędu Land Rover Discovery 4 został uznany za najlepszy samochód do holowania przyczep w kategorii do 1900 kg w konkursie „Towcar Awards”. Program testowy samochodów holujących w 2012 roku organizowany był przez brytyjskie magazyny „Practical Caravan”, „What’ Car?” oraz The Camping and Caravanning Club.
Początek maja to ważna data w historii firmy Land Rover. Produkcja samochodu Land Rover Freelander 2 w fabryce Halewood Operations rozpoczęła się w październiku 2006 roku, a w maju 2012 roku z linii produkcyjnej zjechał 300 000 egzemplarz.

Kobiecy magazyn motoryzacyjny „Woman On Wheels” przyznał nagrody dla najlepszych samochodów roku w dziesięciu kategoriach. Wśród nagrodzonych modeli znalazł się Range Rover Evoque, który zdobył tytuł „Kobiecego Samochodu Roku” jako najlepszy SUV.
Land Rover otworzył kolejny rozdział w swojej historii prezentując we Frankfurcie koncepcyjne modele DC100 i DC100 Sport.
Land Rover – brytyjski producent luksusowych samochodów terenowych, podczas Frankfurt Motor Show, oprócz koncepcyjnego Defendera DC100, zaprezentował nowoczesną i stylową wizję Defendera DC100 Sport.
Land Rover – brytyjski producent luksusowych samochodów terenowych, podczas konferencji prasowej we Frankfurcie, przedstawił koncepcyjny model DC100, ukazując kierunek projektowania i rozwoju technologii marki.
Firma Land Rover zademonstruje nowy samochód koncepcyjny na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych we Frankfurcie.
W sierpniu odbędzie się polska premiera najbardziej wyczekiwanego modelu Land Rovera. „Na salony” wjedzie Range Rover Evoque – luksusowy samochód terenowy ze sportową duszą. To największe wydarzenie motoryzacyjne tego lata w Warszawie.
Wysokowydajne silniki, luksusowy design i niezrównana kultura jazdy to wyznaczniki każdego Range Rovera. W roku modelowym 2012 wprowadzono kilka interesujących innowacji, które sprawiają, że Range Rover Sport staje się niekwestionowanym obiektem pożądania.
Pierwsze modele Range Rover Evoque – najbardziej wyczekiwanego auta luksusowego 2011 roku – zostały już wyprodukowane. Zanim jeszcze rozpoczęto produkcję, zostało złożonych ponad 17.000 zamówień.
Wybór właściwego koloru z gamy dostępnej w salonie jest jedną z najtrudniejszych decyzji przy zakupie nowego samochodu. Rynek motoryzacyjny przeszedł długą drogę od jednego dostępnego lakieru.
Land Rover Discovery 4 został uznany przez brytyjskich specjalistów z carbuyer.co.uk za najlepszy luksusowy samochód z napędem 4x4. Ocenie ekspertów podlegały m.in. osiągi, bezpieczeństwo, koszty eksploatacji, niezawodność oraz ogólna ocena satysfakcji klientów.
Podczas dnia prasowego na Targach Motoryzacyjnych w Genewie, Land Rover – brytyjski producent samochodów terenowych – prezentuje swój pierwszy pojazd terenowy z napędem w technologii plug-in Diesel Hybrid.
Podczas Targów Motoryzacyjnych w Genewie (3-13 marca) Land Rover – brytyjski producent samochodów terenowych – zaprezentuje limitowaną wersję modelu Range Rover Autobiography Ultimate Edition.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności