Zatrzymał się kierowca na siku i mówi do swojego małego:
- Widzisz jak Tobie się chce to ja zawsze staję.....
Przyjechał gościu z Japonii do polski. Wsiada do taksówki i prosi, by go podwieziono pod Pałac Kultury i Nauki, bo chce go zwiedzić. Mija ich S2000.
- Honda. Bajdzio sibka. Źjobiona w Japonii.
Kierowca wytrzymał jakoś, ale nadjechała i wyprzedziła taksówkę Celica.
- Toyota. Bajdzio sibka. Źjobiona w Japonii.
Taksówkarz wytrzymał, choć lekko sie poddenerwował. Po chwili został minięty przez 350Z. Japończyk:
- Nissan. Bajdzio sibka. Źjobiona w Japonii.
Gościu za kółkiem już się wkurzył, lecz na szczęście byli już pod pałacem. Kierowca:
- Pięćdziesiąt złotych.
- Cio?
A on go przedrzeźnia:
- Taksiomat. Bajdzio sibki. Źjobiony w Japonii.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Marki samochodowe

marka
Odsłaniamy kolejny element nowego koncepcyjnego samochodu Lexusa – jego wnetrze. Zaprojektowany przez studio projektowe Calty w Newport Beach, Kalifornia, nowy koncepcyjny samochód Lexusa wyznacza nowy, elegancki kierunek projektowania współczesnego samochodu.
Lexus pokaże nowy samochód koncepcyjny podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Detroit 9 stycznia 2012.
Lexus będzie obecny na 9. Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Guangzhou, Chiny – trwającym od 21 do 28 listopada.
W skład dostępnego dla wszystkich europejskich wersji modelu GS pakietu F SPORT wchodzi specjalnie zaprojektowany przedni zderzak z powiększonymi bocznymi kratami wlotu powietrza.
Na tegorocznym salonie motoryzacyjnym Frankfurt Motor Show 2011 zadebiutował nowy Lexus GS 450h z hybrydowym układem napędowym. Swoją premierę miał również nowy model GS 350AWD.
Lexus GS, sportowy sedan, zadebiutował na rynkach europejskich już w 1993 roku. Jego druga generacja weszła do sprzedaży w roku 2000, a w roku 2005 – trzecia, uzupełniona o model z napędem hybrydowym w roku 2006.
Unikalna, specjalna wersja Lexusa LS 600h L będzie oficjanym samochodem podczas ślubu Jego Wysokości Księcia Monaco Alberta II
Auto koncepcyjne z napędem hybrydowym Lexus LF-Gh miało swój światowy debiut na wystawie motoryzacyjnej New York International Auto Show 2011. Auto koncepcyjne, mające na nowo zdefiniować pojęcie sportowego sedana klasy premium, będzie prezentowane na stanowisku Lexusa do 1 maja.
Lexus ma przyjemność poinformować, że Jego Wysokość Albert II, Książę Monako wyróżnił firmę gwarantując jej status oficjalnego samochodu Jego Wysokości Księcia Monako.
W salonach dostępny jest już najnowszy model Lexusa, kompaktowy CT200h. Jest to auto klasy kompakt premium, a jego największym atutem jest hybrydowa technologia pozwalająca na ekonomiczną jazdę.
Model CT 200h oznacza wprowadzenie na rynek pierwszego i jedynego, w pełni hybrydowego pojazdu w segmencie aut kompaktowych klasy Premium, mające na celu zaoferowanie marki Lexus i techniki hybrydowej szerszej grupie młodych klientów.
Wprowadzany właśnie na rynek Lexus CT 200h jest pierwszym i jak na razie jedynym w pełni hybrydowym pojazdem w segmencie aut kompaktowych klasy premium.
Rodzina IS - dynamicznych, sportowych sedanów, nagradzanych za styl, komfort, wyrafinowanie i wiodące w klasie pakiety wyposażenia została poddana liftingowi, dzięki czemu oferuje w modelach roku 2011 zwiększoną gamę ulepszonych układów napędowych oraz odświeżoną stylistykę nadwozia i wnętrza pojazdów.
Lexus wprowadza na europejskie drogi model CT 200h zawierający najnowsze rozwiązania w zakresie poprawy dynamiki pojazdu.
Sześć miesięcy po pokazaniu światu koncepcyjnego modelu Lexusa LF-Ch, jego światowa premiera odbędzie się podczas salonu motoryzacyjnego w Genewie, w marcu 2010.
Bazując na szeroko nagradzanej stylistyce, komforcie, wyrafinowaniu i niedościgłym poziomie dynamiki kompaktowego sedana, w nowym roku modelowym serii IS wprowadzono modyfikacje, obejmujące między innymi udoskonalone zestawy nagłośnieniowe i nawigacyjne, nowy pakiet wykończenia F-Sport oraz wprowadzenie do odnowionego wyczynowego sedana IS F samoblokującego mechanizmu różnicowego.
Światowe zainteresowanie zakupem LFA, od momentu premiery podczas Tokio Motor Show trzy miesiące temu, przekroczyło plany produkcyjne tego samochodu na poziomie 500 sztuk.
Lexus LF-Ch – kompaktowy hybrydowy samochód koncepcyjny, którego światowa premiera miała miejsce na salonie frankfurckim 15 września 2009 jest pokazany w Ameryce Północnej – na salonie w Detroit.
Na początku roku 2010 Lexus wprowadził na europejski rynek RX 450h FWD ( wersję z napędem na przednią oś): z niespotykanie niską emisją CO2 – 140 g/km przy 299 KM mocy.
Lexus ogłasza oficjalną premierę modelu LFA, dwumiejscowego supersamochodu, będącego zwieńczeniem linii „F” luksusowych modeli sportowych. Rozpoczęcie produkcji planowane jest na koniec roku 2010, zaś już od dzisiaj rusza jego przedsprzedaż.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności